Навигация по сайту

Популярные статьи

Що таке Google Penguin? | SEO-терміни, СайтАктів

Google Пінгвін - фільтр пошукової системи Google, конкретно спрямований на боротьбу з штучними seo-посиланнями. Під неприродними або seo-посиланнями слід розуміти цитування, створені не в якості подяки незалежних користувачів інтернету, а виключено заради пошукового просування .

Google Пінгвін був запущений в роботу на наступний рік після фільтра якості панда Google Пінгвін був запущений в роботу на наступний рік після фільтра якості   панда   і, за припущеннями, призначений працювати в парі з останнім і, за припущеннями, призначений працювати в парі з останнім.

Як завжди, робочі алгоритми Пінгвіна містяться в найсуворішій таємниці, тому все, що можна сказати про це фільтрі Як завжди, робочі алгоритми Пінгвіна містяться в найсуворішій таємниці, тому все, що можна сказати про це   фільтрі   , Необхідно супроводжувати словом ймовірно , Необхідно супроводжувати словом "ймовірно".

Особливу складність роботи оптимізаторів Особливу складність роботи   оптимізаторів   створюють надзвичайно часті   апдейти   алгоритмів і фільтрів Google, тому досить складно розібратися - який саме фільтр привів сайт до несподіваного падіння позицій створюють надзвичайно часті апдейти алгоритмів і фільтрів Google, тому досить складно розібратися - який саме фільтр привів сайт до несподіваного падіння позицій.

На радість веб-майстрів, Google надав спеціальний інструмент для закриття посилань нікого якості і підозрілих, що дозволяє позбавлятися від створюють проблеми беклінків На радість веб-майстрів, Google надав спеціальний інструмент для закриття посилань нікого якості і підозрілих, що дозволяє позбавлятися від створюють проблеми   беклінків   без звернення до власників майданчиків без звернення до власників майданчиків.