Навигация по сайту

Популярные статьи

Що таке LSI-текст і як його писати?

  1. Правильний LSI-текст коштує дорожче звичайного SEO-тексту
  2. При створенні LSI-тексту немає вимог про щільність LSI-ключів
  3. Приклад SEO-тексту про instagram-блогерів:
  4. Приклад LSI-тексту про instagram-блогерів:

LSI - абревіатура від latent semantic indexing, що в перекладі з англ

LSI - абревіатура від latent semantic indexing, що в перекладі з англ. означає «латентний семантичне індексування».

LSI-текст - досить новий термін. Це спеціальний текст, який допомагає пошуковим системам аналізувати тексти на сторінці з точки зору релевантності тематиці (ключові слова) і рекомендувати читачеві найбільш підходящі (що містять максимальну кількість ключових слів, але використаних в тексті без втрати сенсу і переспама).

LSI-копірайтинг - це спосіб написання LSI-текстів, які переконують пошукові машини в достовірності, актуальності та корисності статті, в результаті чого стаття потрапляє на перші сторінки пошукової видачі Яндекса і Google.

Таким чином LSI-копірайтинг несе користь і людям, і пошуковим машинам. Він створює інформативні тексти з органічно впровадженими ключовими фразами.

Основні вимоги до створення LSI-текстів:

● Користь.

Автор повинен знати свою цільову аудиторію, її потреби і переваги, а LSI-текст у всьому відповідати вимогам читача.

● Простота викладу.

Простий, захоплюючий, зрозумілий текстовий матеріал добре сприймається цільовою аудиторією.

● Структура.

Влучний, що привертає увагу заголовок і підзаголовки, нумеровані і маркіровані списки допомагають легко сприймати текст.

● Ритм.

Чергування коротких і довгих речень додасть тексту динаміку.

● Розподіл і щільність ключових слів.

Це важливо не тільки для SEO-просування, але і для LSI-копірайтингу.

● Якість інформації.

Слід розкривати тему тексту на рівні експерта, а не любителя.

LSI-тексти покликані:

  • поліпшувати ранжування;
  • збільшувати відвідуваність;
  • підвищувати привабливість сниппета;
  • випереджати конкурентів.

А для тих, хто дуже сміливий і любить математику, є стаття на Хабре https://habrahabr.ru/post/110078/. Там на прикладі показано, що таке латентно-семантичний аналіз тексту (LSA) і латентно-семантичне індексування (LSI), або як знаходити схожі за змістом тексти машинним способом.

Перш ніж написати свій LSI-текст, потрібно сформувати його ядро.

Перед цим:

- Аналізуємо запити читачів: що шукають ті, хто цікавляться вашою тематикою.

- Аналізуємо аналогічні сайти: дивимося, що вже зроблено, і робимо краще, ретельніше, детальніше.

- Аналізуємо статистику, отриману в ході контекстної реклами (можливі нестандартні, несподівані запити, за якими вас знаходять клієнти або читачі).

Правильний LSI-текст коштує дорожче звичайного SEO-тексту

Головний недолік нового методу створення тексту - ціна. Для аналітики потрібні відповідні ресурси, фахівці і час.

При створенні LSI-тексту немає вимог про щільність LSI-ключів

LSI-ключ - це просто вказівка ​​"цей термін повинен бути, це питання є важливим для читача і ми повинні на нього відповісти". Необов'язково робити пряме входження LSI-ключового слова - пошуковик знайде його словоформу завдяки загальному контексту уривка, іншим словами і термінам.

Для повного розкриття теми часто потрібно не менше 10 000 символів (тобто лонгрід), в порівнянні зі стандартними 2000 знаків без пробілів для SEO. Але написати лонгрід якісно і без води, можуть тільки автори-експерти з відповідною спеціалізацією (профільну вищу освіту, досвід роботи з потрібної спеціальності), а їх послуги - що логічно - коштують дорого.

По суті, збираючи LSI-ключі для тексту, SEO-експерт робить те ж, що і аналітик, який збирає дані для всебічного розкриття теми в статті. Те ж саме робить експерт, коли пише всеосяжну статтю на підставі досвіду роботи по конкретній темі - тільки він не говорить, що робить LSI-текст. Можна сказати, що по суті LSI-текст - це якісна стаття від експерта-фахівця в даній темі, яка розкриває максимально повно всі тонкощі, висвітлює всі підводні камені і відповідає на всі питання.

Нормальний, людський текст буде містити багато LSI без всяких нагадувань. Якщо, звичайно, тематичні слова були зібрані коректно. SEO-текст характеризуються великою кількістю ключових слів у тексті (часто навіть в прямому входження):

Приклад SEO-тексту про instagram-блогерів:

"Хочете замовити рекламу у instagram-блогера? Instagram - одна з наймодніших комерційних майданчиків на сьогоднішній день. Просуватися в instagram і замовляти рекламу у блогером на цьому майданчику якщо не дешевше, ніж в Я.дірект, то вже точно набагато ефективніше. Замовляти рекламу у instagram-блогерів модно! Всі зараз працюють з блогерами в instagram. Можливо, вартість реклами у instagram-блогера здасться вам досить високою, зате ефективність реклами в instagram перевершить всі ваші очікування! Хочете спробувати? Переходьте за посиланням https: //закажіунас.ru і замовте рекламу у блогера в instagram швидко і без зусиль ".

Приклад LSI-тексту про instagram-блогерів:

"Працювати з блогерами, особливо на майданчику instagram, стає все більш вигідно. І ось чому: в хороших сервісах можна подивитися по фільтрам стать, вік і гео передплатників блогера. Таким чином роботодавцю стає легко і комфортно вибрати потрібного блогера з важливих для рекламодавця показниками. Контекстна реклама ж не завжди показує рекламне оголошення "тим самим можливим нашим покупцям". Так, instagram-блогери часто завищують ціну поста і ставлять суму просто зі стелі. Але є способи це подолати і злегка знизити ціну поста, наприклад, беручи участь в giveaway-ях. Так ви можете отримати рекламу у крутих instagram-блогерів за все за 10-20% від їх звичайної ціни за пост. Таким чином, реклама у instagram-блогера ефективна. На моєму досвіді був лише один раз, коли це виявилося не так - то є мінімальна похибка щодо великого числа замовлень (більше двох тисяч).

Також я хочу з вами поділитися хитрощами співпраці з блогерами, які вивела за час своєї роботи: ... ". і Т. Д. і Т. П.

Таким чином видно, що SEO-стаття - це скоріше продає стаття з великою кількістю ключових слів. Тоді як LSI-текст виглядає як експертна стаття професіонала в своїй області, який чесно ділиться своєю думкою.

З турботою про вас, PR.Sape.

Хочете спробувати?