Навигация по сайту

Популярные статьи

Що таке NoIndex / Follow і коли мені це потрібно?

  1. Ден Нолан
  2. Як виглядає фрагмент коду NoIndex?
  3. Чому ми хочемо використовувати NoIndex?
  4. Чи існує фрагмент коду "Do Index"?
  5. Що таке частина “Слідувати” в коді вище; є "NoFollow"
  6. Це здається потенційно небезпечним… чи не так?

Ден Нолан


Використання NoIndex подібне до висловлювання "Не пам'ятаю цю сторінку"

Як правило, в SEO ми хочемо, щоб наші сторінки були в індексах Google, оскільки неіндексовану сторінку неможливо знайти за допомогою пошуку. Відрізок коду NoIndex робить саме те, що він має на увазі; він повідомляє Google НЕ індексувати сторінку, щоб її не можна було знайти в пошуку.

Як виглядає фрагмент коду NoIndex?

Якщо ви переглядаєте код веб-сторінки та шукаєте "noindex", ви можете знайти це у головному розділі:

<META NAME = ”ROBOTS” CONTENT = ”NOINDEX, FOLLOW”>

Цей фрагмент коду англійською мовою, в основному, говорить програмам пошукових систем пошукових систем (так званих: ROBOTS), щоб не записувати інформацію на сторінці (NOINDEX), але як і раніше, пов'язувати цю сторінку зі сторінками, що посилаються на неї (частина FOLLOW) .

Чому ми хочемо використовувати NoIndex?

Ми повинні використовувати NoIndex на будь-якій сторінці, яку ми не хочемо, щоб людина знайшов, без нас безпосередньо розповісти про це. Наприклад:

  • Просування електронною поштою: спеціальна сторінка просування, яку ми спілкуємося з сегментованими клієнтами за допомогою прямої розсилки електронної пошти
  • Сторінки тільки для співробітників: сторінки, які можуть бути на наших веб-сайтах, які будуть повідомлені співробітнику за допомогою посилання з внутрішнього ресурсу.
  • Сторінки завершення цілей: якщо налаштовані аналітичні цілі для підрахунку кількості людей, які потрапляють на сторінку "дякую". Це допоможе усунути помилкове завершення цілей.

Крім того, будь-яка сторінка, яка дуже дублює вміст інших сторінок веб-сайту, повинна мати NoIndex, якщо 1) сторінка не є прямою копією іншої сторінки і 2) канонічний тег не може бути використаний. На наших сторінках на гірських курортах не так багато прикладів, але у Блогів (наприклад, buzz.snow.com) або в особистих сайтах Word Press є багато прикладів.

Чи існує фрагмент коду "Do Index"?

Так, це те ж саме, що й вище, за винятком “INDEX, FOLLOW”. Я пропоную не використовувати його, оскільки він безглуздий і лише додає на сторінку більше коду (як правило, негативний). Розповідаючи пошукову систему про індексацію сторінки, це схоже на те, що ви можете з'їсти китайський Баффет і сказати мені, щоб захопити їжу; повірте мені, я вже знаю, що робити в цій ситуації.

Що таке частина “Слідувати” в коді вище; є "NoFollow"

FOLLOW повідомляє павуків / роботів про те, чи слід слідувати за посиланнями на сторінках, або ні. Як правило, ми хочемо, щоб вони слідували за посиланнями, оскільки це допомагає нашій загальній швидкості сканування наших сайтів і рівномірно поширюватиме PageRank. NoFollow слід використовувати лише на рівні окремого посилання, а взагалі не на цілій сторінці. NoFollow не перешкоджає індексуванню посилання на сторінку.

Це здається потенційно небезпечним… чи не так?

Так, дуже. Уявіть, якщо ваша домашня сторінка раптом отримала тег NoIndex, застосований до нього. Швидкість, з якою Google тепер індексує сторінки, відвідування вашого сайту (і, можливо, дохід) зменшиться протягом кількох годин. У зв'язку з цим я пропоную використовувати систему моніторингу для відстеження змін на сторінці та сповіщення про зміни в розділі "Голова" вашого HTML-коду, і завжди починайте процес діагностики, шукаючи NoIndex.

Чому ми хочемо використовувати NoIndex?
Чи існує фрагмент коду "Do Index"?
Як виглядає фрагмент коду NoIndex?
Чому ми хочемо використовувати NoIndex?
Чи існує фрагмент коду "Do Index"?
Це здається потенційно небезпечним… чи не так?