Навигация по сайту

Популярные статьи

Що таке Pinterest: реєстрація і всі можливості

 1. Що таке Pinterest (Пінтерест)?
 2. Pinterest: реєстрація
 3. Як влаштований Pinterest?
 4. Таким чином, додавати картинки (pins) на свої дошки ви можете:
 5. Про копіюванні картинок в Pinterest
 6. Як знайти най-най?
 7. Pinterest російською?

Автор: Алла

З чого зроблені панянки З чого зроблені панянки?
З чого зроблені панянки?
З шпильок, голок,
З тесемок, наколок.
Ось з цього зроблені панянки!

Цей вірш Самуїла Маршака можна читати без посмішки, настільки точно воно характеризує кокетливий дівочий характер. Так само безпомилково знаходить шлях до серця панянок вже не зовсім новий, але як і раніше набирає популярність соціальний сервіс Pinterest . За цим іронічною назвою ховається гра слів Pin ( "шпилька") і Interest ( "інтерес"), а за сайтом - вже мільйони користувачів з усього світу.

З Вікіпедії: 16 серпня 2011 року журнал Time вніс Pinterest до свого списку «50 кращих веб-сайтів 2011 року». З тих пір число користувачів сайту стало рости в геометричній прогресії. І вже за підсумками 2011 року Hitwise Social Networking Forums, які визначили найточніші соціальні тенденції, внесли Pinterest в десятку найкращих сайтів. І в початку квітня 2012 Pineterest обігнав Linkedin і став 3-й соц. мережею в США, поступаючись лише Facebook і Twitter.

Отже, ми запрошуємо вас на екскурсію по одному з найцікавіших соціальних проектів останніх років, в ході якої ви дізнаєтеся, як користуватися мережею "Пінтерест", що в ній є, і який по суті користь від цього "булавочного інтересу". 🙂

Що таке Pinterest (Пінтерест)?

Pinterest (Пінтерест) - це соціальна мережа , Що дозволяє створювати віртуальні колекції для зберігання зображень, такі дошки візуальних оголошень. Картинки, які збирають користувачі, можуть бути стильними образами (дорослими і дитячими), фотографіями зірок, які їх надихають, зображеннями предметів, які їм подобаються або які вони хочуть отримати в подарунок, фотоідеяімі з оформлення будинку, саду, вечірки або весілля, обкладинками улюблених книг, красивими природними ландшафтами.

У цій мережі дуже багато моди, дизайну, подорожей, кулінарії - словом, все, що носить назву lifestyle. І багато талановитих людей - фотографів, дизайнерів, стилістів, журналістів, блогерів і т.д., які безперервно діляться своїми знахідками. Практично всі глянсові журнали та інтернет-видання мають тут свої акаунти.

Варто відразу попередити: Pinterest затягує так, що відірватися неможливо, так що якщо ви не хочете отримати нову "Інтернет-залежність", не читайте далі і не заходите на цей сайт. 😉

Особисто я на Pinterest відчуваю себе білкою, "полює" за горішками і грибочками і швидко тягнуть свого дупло все красиве, гарне і корисне, що вдалося знайти. А потім дбайливо розкладає свої трофеї по поличках.

Pinterest: реєстрація

На головній сторінці ви бачите дві можливості для реєстрації: за допомогою облікового запису на фейсбуці або за допомогою e-mail. Якщо ви вибираєте реєстрацію на Pinterest за допомогою Facebook, тисніть на синю кнопку Sign up with Facebook і виконуйте вказівки системи.

Якщо вирішуєте зареєструватися більш стандартним способом, натиснувши на світлу кнопку Sign up with email, ви побачите таке віконце:

Заповнюєте прізвище, ім'я, адреса email, пароль, країну, стать, а потім за допомогою галочки вибираєте, чи хочете ви, щоб "Пінтерест" враховував ваші особисті переваги.

Як це працює? Звідки Pinterest знає ваші смаки? Pinterest, як і багато інших сайтів, використовує cookies, з їх допомогою він запам'ятовує, які саме зображення ви вибираєте найчастіше, і потім на онованіі цієї інформації показує вам відповідні "Піни".

Наприклад, якщо на сайтах, що дозволяють натискати на кнопку "Pin it" або використовують який-небудь інший віджет для "Пінтереста", ви найчастіше зберігаєте в своїх колекціях фотографії кулінарних рецептів, то в майбутньому вам будуть частіше показувати саме такі зображення і пропонувати стежити за food-блогерами. Pinterest зберігає ці дані на протязі 30 днів.

Коли всі поля заповнені правильно, натискайте на кнопку "Sign Up" і починайте працювати з мережею.

Наступного разу при вході на сервіс, вибирайте опцію Already have an account? Log in now - за допомогою ось такого віконця.

Як влаштований Pinterest?

Після реєстрації на Pinterest у вас з'являється можливість створювати свої тематичні колекції або дошки (boards), прикріплювати, "пришпилювати" до них зображення (pins), а також переглядати, ставити "лайк" (like) вподобаним картинкам інших користувачів, і, головне, - зберігати їх в своїх колекціях (repin).

Таким чином, додавати картинки (pins) на свої дошки ви можете:

 1. Завантаживши зображення зі свого комп'ютера.
 2. Зробивши "repin" чужому зображенню на Pinterest.
 3. Зробивши "repin" зображенню, знайденому вам в Інтернеті.

Зупинимося докладніше на пункті 3. Щоб легко і швидко переносити вподобані вам фотографії з зовнішніх сайтів на ваші дошки на "Пінтерест", потрібно встановити розширення (add on) в верхній бар вашого браузера. Для браузера Chrome є декілька зручних розширень (extensions) для Pinterest , Що полегшують роботу з сервісом. У інших браузерів теж є щось подібне, інформацію про це можна пошукати.

Справа вгорі у вас завжди є доступ до вашої особистої інформації (вашим "пінам", дошках, "лайкам" і т.д.)

)

Натиснувши на кнопку "Налаштування" (Settings), ви можете редагувати свої персональні дані (Basic Info), настройки поштових повідомлень (Email notifications) - зверніть увагу, що за замовчуванням вони всі включені, а також налаштування інших соціальних мереж: ви можете з'єднати " Пінтерест "з вашими акаунтами на фейсбуці, гугл + та інших соціальних мережах і транслювати туди свої дії.

Для збереження змін натисніть на червону кнопку внизу праворуч "Save Settings". Там же знаходиться кнопка "Deactivate Account" (видалення облікового запису), хоча навряд чи вона стане вам у пригоді. 🙂

Про копіюванні картинок в Pinterest

Майже всі сайти дозволяють "забирати" картинку в Pinterest. Ті, хто закривають свої зображення від цього сервісу, в даному конкретному випадку роблять помилку, так як всі картинки зберігаються з посиланням на джерело.

Відповідно, в "Пінтересте" не варто бачити чергового Інтернет-злодюжку, що набирає популярність за рахунок інших. Навпаки - розглядайте цю соцмережу як інструмент для просування сайтів і блогів з дійсно хорошим контентом.

Як правило, користувач, якому сподобалася якась ідея, захоче познайомитися з її автором і клацне по посиланню на джерело, іноді надовго "застрягши" на цьому блозі або сайті. Це добре для обох сторін - і читачів, і авторів.

Як знайти най-най?

Ви можете переглядати зображення без всякої фільтрації. Можна скористатися поділом на категорії.

"Фолловіть" інших користувачів, чиї "Піни" вам симпатичні. На багатьох блогах - як дитячих, так і тих, хто пише про моду, стиль, кулінарії і подорожах, є кнопка Pinterest, натиснувши на яку ви потрапите на сторінку вподобаного блогера всередині сервісу. Як правило, зміст цієї сторінки не буде ідентичне змісту блогу, адже люди в цій мережі масово діляться не тільки своїми, але й чужими знахідками.

Ще один спосіб знайти цікаві акаунти - скористатися рекомендаціями за допомогою пошуку: йдете в google, шукаєте щось типу "best pinterest boards kids", отримуєте ось такі результати і вибираєте добірку, яка вам цікава.

Можна використовувати пошук самого Pinterest (угорі ліворуч):

Pinterest російською?

Є таке явище. Можливо, для когось сайт Pinme.ru , Який є майже повною копією попередньої версії Pinterest (оригінальний сайт недавно повністю оновився, російська копія на сьогоднішній день - немає) здасться зручніше і приємніше. Сервіс майже той же самий, але все по-російськи плюс реклама від Яндекс. 🙂

Особисто мені більше подобається оригінал - якщо немає проблем з розумінням базової англійської мови (а багато не треба навіть розуміти, сервіс адже абсолютно візуальний, для його повноцінного використання досить знати лише кілька постійно зустрічаються позначень), який сенс обмежувати себе однією країною, коли перед тобою відкритий весь світ?

Приголомшливі знахідки розкидані по всьому світу - завдяки міжнародному характеру мережі Pinterest.com я знайшла безліч захоплюючих блогів, дуже красивих і оригінальних сайтів, незвичайних магазинчиків, про які б ніколи не дізналася, якби не було цієї мережі.

Стежити за світовими модними і всякими іншими тенденціями теж набагато зручніше в першоджерелі - у всіх модних журналів і блогерів є свої представництва на Pinterest, та й стріт-стайл не належить якійсь одній країні.

«Блоги Мам» - теж з недавніх пір можна знайти в Pinterest , Так що до зустрічі і успішної вам полювання! 😉

 • Запрошуємо в коментарях до посту залишати посилання на свої акаунти в Pinterest. Крім того, це можна зробити в коментарях до того посту, в якому ми залишаємо посилання на всі свої акаунти в соц.сетях (його завжди можна знайти в правій панелі або по цьому посиланню ).

Автор: Алла

Що таке Pinterest (Пінтерест)?
Pinterest російською?
З чого зроблені панянки?
Як це працює?
Звідки Pinterest знає ваші смаки?
Наступного разу при вході на сервіс, вибирайте опцію Already have an account?
Як влаштований Pinterest?
Як знайти най-най?