Навигация по сайту

Популярные статьи

Що таке "анкор" посилання?

Основа сучасного просування сайту, це отримання об'ємної маси посилань на ресурс і його окремі сторінки Основа сучасного просування сайту, це отримання об'ємної маси посилань на ресурс і його окремі сторінки. При цьому, "назва посилання" - анкор, грає важливу роль. Сьогодні ми спробуємо розібратися, що таке анкор, які види анкоров билвают, навіщо він потрібен SEO оптимізатора, і як грамотно його скласти.

Перш за все, давайте дамо визначення анкор: це текст гіперпосилання, що ведуть на сторінку. Зазвичай в якості тексту використовується ключова фраза або слово, яке свідомо підібрано і використовується для максимальної віддачі в просуванні сайту. Існує три види анкоров:

1. Тематичний анкор: найпопулярніший вид тексту для гіперпосилання - цей текст відповідає відібраним Вами раніше ключовими словами, за якими Ви здійснюєте просування сайту. Наприклад, для Digital Saksonia, це може бути фраза " digital маркетинг ". Вважається, що пошукові системи враховують анкор і виходячи з їх кількості, розраховують положення сайту в пошуковій видаже на цей запит. Однак, перевагу останнім часом все більше віддається" природним "посиланнях.

2. Адреса сайту: в даному випадку, анкором для посилання є сам адресу ресурсу, на який посилаються. Наприклад, для Digital Saksonia, це буде виглядати таким чином: " http://digital.saksonia.com.ua/ ". Подібна посилання вважається" природною ", так як часом говорить про зміст сайту більше, ніж невиразний ключовий анкор" створення сайту київ ".

3. Абстракція: дуже поширений серед блогерів вид анкора. Це посилання, інформаційне наповнення яких можна зрозуміти тільки по контексту, сам анкор практично ніякого смислового навантаження не має. Наприклад: якщо Вас цікавить просування в соціальних мережах, рекомендуємо почитати тут про десятьох великих помилках соціальних мереж.

Як грамотно скласти анкор? Перш за все, проведіть комплексний семантичний аналіз сайту. Це допоможе Вам визначитися з напрямком, в якому Вам слід рухатися і у Вас з'явиться набір "гарячих" ключових слів, за якими Ви хотіли б просунути свій сайт. Навіть незважаючи на те, що пошукові системи все ж віддають більшу перевагу "природним" посиланнях, тематичні анкор все ще найбільш популярні серед SEOшніков.

При складанні анкора важливо пам'ятати, що Ваша основна задача - зробити посилання якомога більш органічними. В такому випадку, є сенс задуматися про використання абстрактних анкоров, особливо, якщо посилання веде на головну сторінку Вашого ресурсу. Але ж наша основна мета - просунути сайт. А як це зробити, використовуючи прислівники, як посилання? Тут нам на допомогу приходить грамотний тематичний текст. Поруч з абстрактним анкором і посиланням повинен знаходитися текст з потрібним Вам ключовим запитом. наприклад: тут ви обов'язково знайдете для себе що-небудь цікаве про SEO-просуванні.

Як грамотно скласти анкор?
А як це зробити, використовуючи прислівники, як посилання?