Навигация по сайту

Популярные статьи

Що таке seo або пошукова оптимізація веб-сайту

У цій рубриці я буду розповідати про пошуковому просуванні інтернет ресурсів в загальному, а також що робив особисто Я для просування своєї принади свого блогу У цій рубриці я буду розповідати про пошуковому просуванні інтернет ресурсів в загальному, а також що робив особисто Я для просування своєї принади свого блогу.

Так що таке seo або пошукова оптимізація веб-сайту? Трохи теорії для вступу ... Search Engines Optimization (SEO) - комплекс заходів щодо оптимізації внутрішніх (HTML-код, структура, зміст Вашого дитятка і т.д.) і зовнішніх (кількість і «якість» посилаються ресурсів, поведінковий фактор і т.д .) параметрів, спрямований на поліпшення позицій сайту у видачі у пошукових систем по конкретним пошуковим запитам.

Якщо Ви хочете, щоб ваш проект жив (саме ЖИВ, а не проіснував пару місяців ...), радував Вас і працював для Вас, приносячи користь відвідувачам, то займатися потрібно виключно «білої» оптимізацією, використовуючи незаборонені пошуковими системами методи розкручування ресурсу.

Хоча допустима в деяких випадках і «сіра» оптимізація, яка має на увазі застосування небажаних методів оптимізації: автоматизовані системи обміну посиланнями або покупка посилань з тематичних сайтів, накрутка поведінкового фактора. Але тільки виключно помірно і можливо тільки на початкових етапах життя сайту, що б допомогти йому хоч за деякими запитам вибитися в десятку видачі у пошукових систем.

Протипоказана «чорна» оптимізація - використання прихованого тексту (кольору фону, дуже малого розміру), створення дорвеев (автоматично, рідше, в ручну, створені сторінки з безглуздим набором ключових слів, які використовуються як посередники між пошуковою системою і розкручуваним сайтом) яка не виключає можливість видалення сайту з баз даних пошукових машин, куди їм і дорога ...

На щастя, зараз пошукові системи досить ефективно, швидко знаходять і строго карають любителів халяви і інших гавносайтоделов .... Які можуть становити хоч дурну і короткочасну, але все ж конкуренцію чесним веб-майстрам, і створюють зайві труднощі в пошуку потрібної інформації у відвідувачів.

Загалом висновок - В СЕО, як в іншому і всюди, важливо дотримуватися - «правило золотої середини»

Так що таке seo або пошукова оптимізація веб-сайту?