Навигация по сайту

Популярные статьи

Що таке SEO | Як Google належить до локальної бібліотеки

  1. Ви повинні бути в каталозі картки
  2. Що відбувається після індексування сторінки?
  3. Переконайтеся, що ваші сторінки знайдені:
  4. Правильно опишіть свої сторінки:
  5. Запросіть людей говорити про ваш веб-сайт:

Що таке SEO

Що таке SEO? Оптимізація пошукових систем (SEO) в двох словах полягає в практиці вдосконалення вашого веб-сайту та мереж онлайн, щоб збільшити шанси, що хтось знайде вас, коли вони звернуться до Google, щоб знайти продукт або послугу, яку ви продаєте. Перш ніж вирішити, що може бути потрібно змінити або покращити, важливо зрозуміти, як працюють пошукові системи, і які частини вашого веб-сайту важливі і чому.

Ще в минулі часи, якщо нам потрібна інформація, ми повинні були піти в бібліотеку. Полки в будівлі були обкладені книгами, а книги були організовані за категоріями високого рівня, щоб полегшити пошук. З метою обговорення, давайте подумаємо про Інтернет, як би бібліотеку, повну книг.

Ви повинні бути в каталозі картки

Один з найбільш поширених помилок, що Google знайде ваш сайт тільки тому, що ви можете ввести в www Один з найбільш поширених помилок, що Google знайде ваш сайт тільки тому, що ви можете ввести в www.mycompanyname.com і ваш сайт з'являється прямо вгору. Реальність така, що Google і Bing потребують допомоги, щоб дізнатися про ваш сайт.

До початку технологій розташування книги в бібліотеці зберігалося в картотеці. Існувала одна карта для кожної книги і вона містила основну інформацію про книгу, включаючи автора, назву і тему. і точне місце розташування книги. Бібліотекарі та їхні помічники витрачали безліч годин на інвентаризацію книг і переконувалися, що записи карткового каталогу були актуальними та точними.

Пошукові системи використовують те, що вони називають павуками або роботами для "сканування" Інтернету. Після того, як вони знайдуть сторінки вашого веб-сайту, сторінки розміщуються в тому, що називається пошуковим індексом, це схоже на каталог у бібліотеці.

Всупереч поширеній думці, Google не сканує кожну сторінку кожного веб-сайту щодня, і існує безліч речей, які можуть вплинути на те, як часто вони відвідують веб-сайт зі своїми павуками. Це не автоматично, і немає гарантії, що ваш сайт буде проіндексований. Подивись на " Як отримати Google для індексування вашого нового веб-сайту & блог швидко Від Kissmetrics для деяких чудових порад про те, як переконатися, що люди можуть знайти ваш сайт.

Що відбувається після індексування сторінки?

Давайте зробимо вигляд, що ви послали армію інтернів у бібліотеку, щоб знайти найкращі доступні книги про те, що вас цікавить.

Перше, що вони могли б зробити, це пошук по тисячам карт, щоб знайти книги, що відповідають їх критеріям, і скласти список ресурсів, які здаються найбільш релевантними і авторитетними. Інформація на картці приведе їх до місця розташування книги. Якщо в системі немає картки, то шанси, що книга буде знайдена, невелика.

Після того, як стажер знайде окрему книгу, є хороші шанси, що вони поглянуть на зміст і перегортають кілька сторінок, щоб побачити, чи хочуть вони піти на зусилля перевірити це і забрати його додому.

В інтернеті це не так сильно. Коли хтось здійснює пошук по темі, пошукові системи переглядають індекс, щоб знайти і показати, що вони вважають найкращими результатами. Ця частина процесу подібна до людських істот, які переглядають картки та складають список книг у бібліотеці. Пошукові системи переглядають сторінки в індексі та обчислюють, які з них найкраще відповідають і повертають список посилань на сторінці результатів пошуку.

Примітка: Однією з основних відмінностей між картографічним каталогом та індексом пошукових систем є те, що у випадку карткового каталогу доступна тільки інформація про книгу, у випадку з Інтернетом, метою є мати всі важливі сторінки Ваш веб-сайт знаходиться в індексі.

За даними Netcraft і Статистика трансляції в Інтернеті , ми швидко наближаємося до 1 мільярда веб-сайтів. Насправді лише близько 75% з них є активними, що, якщо я зробив свою математику, значить, десь близько 6 мільйонів активних веб-сайтів. Це перекладається на більш 3 мільярди веб-сторінок .

Коли ви починаєте думати про чистий обсяг веб-сайтів і сторінок в Інтернеті, стає трохи легше зрозуміти, чому нам потрібно надати пошуковим системам якусь допомогу від нас.

Переконайтеся, що ваші сторінки знайдені:

Хороша навігація:

Ви можете подумати про кожний веб-сайт і його домен (www. Mycompany.com ) як окрему книгу в бібліотеці. Веб-сайт, як і книга, має бути організовано логічно і таким чином, що дозволяє читачеві легко шукати те, що вони шукають. У книзі це зміст і індекс в кінці. На сайті це означає мати легку для навігації систему, яка включає в себе sitemaps як для читача, так і для пошукових систем.

Правильно опишіть свої сторінки:

Зрозумійте, в чому зацікавлені люди, а також про слова, які вони використовують, коли говорять про вміст вашої “книги”. Іншими словами, подумайте про те, як ці стажери могли б знайти потрібні книги в бібліотеці. Коли хтось шукає в Інтернеті, вони знаходяться в подібному розумінні - вони хочуть знайти інформацію, яка максимально відповідає їх потребам. Існує багато частин веб-сторінки, включаючи назву, заголовки, зображення, відео та вміст тіла. Кожна частина сторінки повинна бути унікальною, добре написаною та актуальною для людини, яка читає сторінку.

Запросіть людей говорити про ваш веб-сайт:

Одним з важливих способів збільшення кількості відвідувачів вашого сайту є заохочення інших до поширення слова. Повертаючись до прикладу бібліотеки, кількість людей, які перевірили книгу, може бути показником того, що це хороша довідка. Якщо ми бачимо, що ця книга згадується в інших книгах, «авторитет» інформації та автор зростає. Коли люди починають говорити про це в книжкових клубах і на своїх сторінках у Facebook, слово починає поширюватися ще швидше.

Онлайн ці посилання вступають в гру, коли інші високоякісні сайти посилаються на ваш ресурс, а також включають в себе людей, які розмовляють про це в соціальних мережах.

Зробіть свій вміст читанням, щоб ваш веб-сайт частіше вивішувався.

Що таке SEO? не найпростіше відповісти на питання, і сьогодні ми ледве подряпали поверхню. Я сподіваюся, що аналогія між бібліотекою та пошуковими системами допомогла зробити цю тему трохи менш складною.

Ви також можете читати: Топ 6 помилок SEO і як їх виправити .

Що відбувається після індексування сторінки?
Що таке SEO?