Навигация по сайту

Популярные статьи

Що таке SEO мета теги і як вони працюють?

  1. Що таке мета-теги?
  2. Lets break it down?
  3. Тепер це призводить мене до того, що називається "Long Tail Ключові фрази" ... .Whazzat ????
  4. Тег META DESCRIPTION:
  5. Мета-тег ключових слів
  6. Великі поради:

Мета-теги зазвичай знаходяться в центрі навчання SEO і як він працює. Мета-теги самі по собі не отримають результати рейтингу веб-сайту, але вони є фантастичною основою, на якій повинна будуватися кожна сторінка. Мета-теги - це лише невеликий фрагмент більшої головоломки під назвою SEO, що всі основні пошукові системи, такі як Google, будуть шукати при отриманні коштів на веб-сайті та його сторінках у своїй базі даних.

Ось код за кадром… як виглядають мета-теги в пошукових системах:

Що таке SEO мета теги і як вони працюють?

Що таке мета-теги?

Мета-теги - це html-код, розташований за лаштунками кожної веб-сторінки, що розповідає про дуже важливі речі про цю сторінку, те, що назву, який опис і які ключові слова мають відношення до цієї сторінки.

Мета теги допомагають контролювати відображення результатів пошуку в пошукових системах.

Мета теги допомагають контролювати відображення результатів пошуку в пошукових системах

Lets break it down?

Тег Meta TITLE:

Мета-тег заголовка є одним з найважливіших елементів, тег заголовка - це те, що пошукові системи, такі як Google, розглядають як найважливішу ключову фразу, яку ви хочете, щоб дана сторінка зайняла місце в пошуку. Тег заголовка повинен містити ключову фразу, яку, на вашу думку, ваша цільова аудиторія буде вводити до пошукового запиту, щоб знайти ту чи іншу службу, публікацію або сторінку інформації, і вона повинна бути повністю унікальною на кожній сторінці й містити не більше 60 символи, оскільки більшість пошукових систем використовують не більше 60 символів для тега заголовка.

Розглянемо тег заголовка як найважливішу ключову фразу для будь-якої сторінки, ви повинні думати про вашу ідеальну цільову аудиторію… і що ви думаєте, що вони можуть ввести запит пошукової системи, щоб знайти ваші послуги… якщо вони не знають вашого назва компанії, і вони знають лише те, що їм потрібно,… це має бути назва цієї сторінки. Ви можете мати список ключових фраз, які ви бажаєте знайти, але ви бажаєте, щоб будь-яка сторінка була знайдена для однієї ключової фрази одночасно, тому що намагаєтеся знайти її за надто багато ключових слів на одній сторінці знизить релевантність (рейтинг) кожної сторінки.

Тепер це призводить мене до того, що називається "Long Tail Ключові фрази" ... .Whazzat ????

Ось добре, наприклад, на моєму веб-сайті ... якщо я хотів би бути знайдений для веб-дизайну (це просто ключове слово)… .chances тонкі ні в світі SEO (тому що його органічні результати, і я не оплачуючи пошукову систему для ранжирування мене, я оптимізую ) АЛЕ Я створюю сторінку все про дизайн веб-сайту і мою назву - "Дизайн власного веб-сайту МА" (довгий хід ключової фрази), то 1. Я націлюю свою ідеальну аудиторію, тому що я хочу, щоб ті клієнти, які хочуть створити компанію за індивідуальним дизайном і 2 . вони місцеві, ідеальний клієнт для мене. З такою довгою хвостовою фразою я переконаний, що в результатах пошуку досить високий рейтинг.

Тег META DESCRIPTION:

Теги мета опису важливі для того, щоб повідомити пошуковим системам, що ця сторінка містить. При вставці індивідуального тега опису ви можете контролювати те, що говорить ваш опис результату пошукової системи, що важливо при спробі захопити вашу аудиторію і спонукати їх натискати та відвідувати цю веб-сторінку.

Мета-тег ключових слів

Ще на початку SEO ери мета-тег "ключові слова" був надзвичайно важливим елементом для рейтингу пошукових систем. Однак, це вже не так, адже мета-назва дійсно вважається найважливішим набором ключових слів для будь-якої сторінки.

Єдиною пошуковою системою, яка більше переглядає мета-ключові слова, є Bing - і вони використовують її лише для виявлення сайтів, які можуть містити спам. Його дійсно не потрібно додавати мета-тег ключового слова, насправді ви можете реально заощадити час, не турбуючись з ним.

Великі поради:

Пошукові системи, такі як Google, люблять перевіряти, чи є такі ключові фрази, які ви хочете, щоб будь-яка сторінка для ранжування насправді стосувалася змісту на сторінці, ось як ви можете заробити пункти Google Brownie!

Ваш Meta заголовок, він містить ті ж ключові слова, як у вашій на сторінці h1 титул? Так… Додаткове підвищення!

Ваш мета-опис, чи містить він фактичний вміст, який знаходиться на сторінці? Так… Додаткове підвищення!

У вас є ключові слова на контенті сторінки, які є h2's h2, виділені жирним шрифтом і пов'язані з іншими відповідними сторінками на сайті? Так… Додаткове підвищення!

Добре є багато більше цього! …. Зміст є королем… без великого вмісту ваш сайт може також не існувати всім, щоб пошукові системи дізналися більше !!

Що таке мета-теги?
Lets break it down?
Whazzat ?
Що таке мета-теги?
Lets break it down?
Whazzat ?
Ваш Meta заголовок, він містить ті ж ключові слова, як у вашій на сторінці h1 титул?
Ваш мета-опис, чи містить він фактичний вміст, який знаходиться на сторінці?
У вас є ключові слова на контенті сторінки, які є h2's h2, виділені жирним шрифтом і пов'язані з іншими відповідними сторінками на сайті?