Навигация по сайту

Популярные статьи

Що таке SEO-просування і як воно працює

 1. Розглянемо просту аналогію того, що таке SEO насправді ...
 2. Ключові фактори, які Бібліотекар використовував для оцінки
 3. Оптимізація вашої книги

Якщо потенційні клієнти не можуть повністю зрозуміти, що таке SEO насправді, то не дивно, що вони не можуть усвідомити цінність цієї послуги і як вона може допомогти їхньому бізнесу.

Коли ми говоримо про SEO (оптимізація в пошукових системах) потенційним клієнтам, ми зазвичай отримуємо один з двох відповідей:

 • "Я абсолютно не знаю, що таке SEO"
 • "Я чув про SEO, але я не цілком розумію, як це працює".

Ми намагалися, використовуючи графіку, відео і об'ємні статті, допомогти власникам бізнесів отримати тверде розуміння SEO, але проблема в тому, що жоден з цих методів не здатний виразно прояснити, чим є SEO на своєму самому базовому рівні.

Клієнти не хочуть або навіть не потребують розуміння деталей; переважна більшість просто хоче знати, що таке SEO насправді.

Подумайте про це - якщо ви відвозить машину в гараж, щоб отримати рішення проблеми, ви хочете щоб механік сказав вам, в чому проблема і як він може її виправити такими словами, щоб ви зрозуміли. Ви, звичайно, не потребуєте в прослуховуванні лекції про роботу двигуна внутрішнього згоряння, чи не так?

Одного разу розмовляючи з одним конкретним клієнтом, ми випадково використовували певну аналогію і, раптом, цей Клієнт дійсно зрозумів. З тих пір ми використовували ту ж аналогію, щоб допомогти іншим власникам бізнесів отримати швидке, чітке уявлення про те, що таке SEO тим способом, яким вони можуть по-справжньому це зрозуміти.

Розглянемо просту аналогію того, що таке SEO насправді ...

Коли ви хочете знайти щось в Інтернеті, Ви, як правило, звертаєтеся до пошукової системи (це частина «SE» в абревіатурі «SEO»), найпопулярнішою з яких є Google, тому ми будемо розглядати її для нашої аналогії.

Для цілей цього прикладу, ми спробуємо і знайдемо інформацію по наступній темі:
«Як грати на гітарі»

Для цілей цього прикладу, ми спробуємо і знайдемо інформацію по наступній темі:  «Як грати на гітарі»

Тепер уявіть, що Google не пошукова система, а Бібліотека, яку ви (в даний час) знайдете в більшості міст. І замість веб-сайтів давайте подумаємо про книжках.

Таким чином, ми йдемо в Бібліотеку Google і говоримо Бібліотекарю (пошуковий рядок Google), що ми хочемо знайти книги, які допоможуть нам навчитися грати на гітарі.
Потім Бібліотекар дає нам величезну купу книжок, які як він думає, будуть нам найбільш корисні. Він люб'язно складає книги таким чином, щоб найбільш підходящі для нас, на його думку, книги були нагорі, а найменш значущі в самому низу.

Але як же Бібліотекар вирішує, які книги будуть найбільш підходящими для наших конкретних потреб? Він, очевидно, не міг прочитати кожну книгу в нашій величезній купі, так що йому довелося використовувати систему, яка швидко дозволила вирішити, чи може конкретна книга допомогти нам навчитися грати на гітарі чи ні.

Таким чином, наш розумний Бібліотекар розробив систему, яка дозволяє йому виконувати швидку оцінку авторитетності конкретної книги шляхом вивчення ряду ключових чинників.

Використовуючи систему Бібліотекарів, ми збираємося показати Вам, які книги виявилися нагорі купи (Добре) і які з них виявилися внизу (Погано).

Ключові фактори, які Бібліотекар використовував для оцінки

Назва книги
Здається очевидним, але перший (і найважливіший) фактор, який розглядає Бібліотекар, ця назва книги і наскільки воно підходить для нашого конкретного пошуку інформації.

 • Добре - «Як грати на гітарі»
 • Погано - «Навчання гітарі за методом Сміта»

Зміст книги
Бібліотекар хоче бути впевнений, що книги, які він розглядає, зможуть надати необхідну кількість і якість інформації, яка допоможе нам на наш запит.

 • Добре - 300-сторінкова книга з великою кількістю чітких, добре написаних інструкцій, малюнків, практичних рекомендацій і навіть DVD з відео демонстраціями;
 • Погано - 30-сторінкова книга, яка забезпечує лише самою основною інформацією і не містить зображень або іншого корисного наповнення.

Рекомендації та відгуки
На вибір бібліотекаря можна вплинути, якщо конкретна книга містить відгуки від знаменитих осіб, що мають відношення до даного предмету, або посилання них.

 • Добре - Книга, навчальна грі на гітарі, яка схвалена відомої музичної школою і має ряд блискучих відгуків на задній стороні обкладинки від провідних гітаристів, таких як Ерік Клептон і Джиммі Пейдж;
 • Погано - Книга, навчальна грі на гітарі, в якій немає інформації від осіб, що користуються повагою в світі гітари, про те, що зміст книги підходяще і корисне.

громадська популярність
Бібліотекарю легше зробити вибір, якщо він знає, що конкретна книга вже користується популярністю у інших користувачів Бібліотеки.

 • Добре - Книга, у якій є багато штампів дат на внутрішній стороні обкладинки, які показують, що вона була взята багато разів;
 • Погано - Книга, яку брали лише кілька разів за рік і яка зовсім не видається популярної у інших користувачів Бібліотеки.

Оптимізація вашої книги

Таким чином, якщо ви збиралися написати книгу про те, як грати на гітарі і хотіли бути впевненим, що Бібліотекар у вашій місцевій бібліотеці завжди покладе вашу книгу в верхню частину стопки, вам потрібно «оптимізувати» вашу книгу, грунтуючись на чотирьох ключових факторах, описаних вище.

Полегшуючи Бібліотекарю розуміння, про що наша книга, що вона має прекрасне наповнення, що вона схвалена сторонніми особами та користується популярністю серед інших читачів, він з набагато більшою ймовірністю помістить її ближче до верху стопки книг, коли хто-небудь буде шукати відповідну інформацію.

Точно такий же принцип використовується в SEO, але на відміну від книги, SEO експерт буде "оптимізувати" ваш веб-сайт таким чином, щоб він виявився нагорі в результатах пошуку Google.

джерело: avara.co.uk

30 вересня 2016

850

Ви, звичайно, не потребуєте в прослуховуванні лекції про роботу двигуна внутрішнього згоряння, чи не так?
Але як же Бібліотекар вирішує, які книги будуть найбільш підходящими для наших конкретних потреб?