Навигация по сайту

Популярные статьи

Що таке SEO текст і як писати СЕО статті. Writer24

 1. Як писати SEO тексти
 2. Кількість і щільність ключів в SEO тексті

Червень 2015 року.

SEO текст - це особливий вид копірайтингу, який відрізняється від інших текстів вписаними в нього в певних місцях ключовими словами . Інструментами для СЕО копірайтингу служать популярні оптимізаторські програми KeyCollector або сервіс WordStat, які дозволяють підібрати необхідні ключові слова. Ціна таких статей за 1000 символів набагато вище звичайного рерайтинга або копірайтингу. При цьому від автора потрібна особлива уважність, грамотність, і неухильне виконання правил і вимог замовника.

Як я вже говорив, в біржах копірайтингу ціна на звичайні статті і SEO текст досить сильно розрізняється, а значить писати оптимізовані тексти вигідніше. Причому трудовитрати практично рівні. Просто в другому випадку вам буде потрібно вставити в нього потрібну кількість ключових слів, а в першому цього робити не доведеться. Детальніше про тонкощі створення СЕО статей для потреб інтернет вебмайстрів я і розповім.

Червень 2015 року

Чим відрізняються звичайні тексти від їх SEO побратимів

Отже, що таке SEO текст? SEO текст, як я вже говорив, це стаття, написана спеціально під пошукові системи. Вона насичена потрібною кількістю ключових слів , Які використовуються практично в кожному абзаці. При цьому не варто зловживати пошуковими запитами, так як якість, читабельність і корисність ваших текстів не повинна постраждати. Під якісним SEO текстом, написаним за всіма правилами, як раз і розуміється, що він повинен не тільки подобатися пошуковим системам, але і людям, які читають їх.

Як писати SEO тексти

Щоб написати SEO текст потрібно знати  основні теги HTML  і з'ясувати той список ключових слів, який буде використаний в статті Щоб написати SEO текст потрібно знати основні теги HTML і з'ясувати той список ключових слів, який буде використаний в статті. Автор і замовник, як правило, відразу домовляються про тонкощі майбутньої співпраці. Найчастіше замовник сам надає список необхідних ключових слів, обумовлює їх майбутню щільність, розмір тексту і його призначення. Все це разом називається ТЗ - технічне завдання копірайтера.

Якщо розкласти по пунктах, то все що вам необхідно буде зробити для написання якісного SEO тексту:

 1. Вжити потрібний ключ в заголовку
 2. Вставити його в абзаци. Кількість ключових слів у кожному залежить від вимог замовника.
 3. Схиляйте фразу і слова в ній в різних відмінках. Міняйте слова місцями.
 4. Відформатуйте кілька входжень ключів в текст, виділивши їх жирним, курсивом або підкресленням.
 5. Розбиваючи текст на підзаголовки, також намагайтеся використовувати ключові слова.

При цьому ви можете вибрати для себе різний режим написання.

 • Писати текст і тільки потім працювати з ключами, вставляючи і адаптуючи їх в тексті
 • Відразу намагатися вживати їх по ходу написання.

Найчастіше, при створенні таких текстів, виникає досить складна проблема - ключова фраза попадається аж надто слабо читається. Наприклад: замовити в інтернет магазині Москва. Чи не читається, правда? В цьому випадку потрібно поговорити з вебмайстром про використання видозмінених слів. Використовувати розділові знаки або вставляти між ними прийменники.

Уникайте використання точок в ключі. Якщо ви розділите ключ точкою, то пошукова система зовсім інакше почне сприймати ваш пошуковий запит.

Кількість і щільність ключів в SEO тексті

Я вже згадував про щільність ключових слів в SEO тексті Я вже згадував про щільність ключових слів в SEO тексті. Це важливий момент, який потрібно з'ясувати у замовника. Він може зажадати використовувати або строго певну їх кількість, або дотримуватися потрібну щільність. У першому випадку все легко, вважаємо і вставляємо. У другому складніше і без потрібних сервісів обійтися не вдасться.

Приклад: просування сайту, необхідна щільність 7%.

Щоб з'ясувати щільність чого-небудь, ще зі школи пам'ятаю, що потрібно порахувати загальний обсяг (у даному випадку текстовий обсяг - кількість знаків без прийменників і союзів) поділити його на 100 і помножити на необхідну щільність (7%) У підсумку вийде то число ключових слів, яке необхідно вставити в текст.

Але ми з вами ледачі, вважати, не любимо. Тому в цій справі нам допоможе спеціальний сервіс для seo аналізу тексту: http://text.miratools.ru/, який в автоматичному режимі вважатиме нам нудоту тексту (грубо кажучи, його щільність)

Ну і останнє, про що хотілося б сказати. Як підібрати відвідувані ключові слова для вашого майбутнього SEO тексту? Відповідь буде проста. Потрібно скористатися статистикою пошукових систем, які дають інформацію про частоту запиту ключа в місяць. Наприклад, wordstat.yandex.ru

Рекомендую також почитати:

Чи не читається, правда?
Як підібрати відвідувані ключові слова для вашого майбутнього SEO тексту?