Навигация по сайту

Популярные статьи

Що таке SEO?

  1. Що це?
  2. Переваги SEO
  3. SEO і зміст
  4. Як поліпшити свої знання і чому ви повинні це робити
  5. Що SEO Execs може розраховувати побачити на свої вимоги роботи

Що це?

Пошукова оптимізація (SEO) - це процес, який використовує широкий спектр методів (технічних, редакційних, аналітичних) для поліпшення позиції або рангу веб-сайту в органічних списках пошукових систем, таких як Google, Yahoo! і Bing. Це відрізняється від маркетингу в пошукових системах (SEM), що зазвичай стосується оплати за місця розташування об’яв у пошукових системах.

Пошук робочих місць у цифровому маркетингу поруч з вами

Експерт SEO буде працювати, щоб забезпечити оптимізацію вмісту кожної веб-сторінки, пропонуючи налаштування копії та зображень, видимих ​​на сторінці. Крім того, процес також передбачає вивчення структури всього веб-сайту ("інформаційної архітектури"), способу подання контенту через систему керування вмістом (CMS), який код використовується для створення кожної сторінки, і як це вміст "позначено".

Остаточний результат полягає в тому, щоб вміст веб-сайту було зрозумілим як для людей, так і для пошукових систем, фактично забезпечуючи контекст та інформацію про зміст цієї сторінки та веб-сайт, який легко розрізняти пошуковими системами за релевантністю та якістю. Пошукові системи часто оновлюють свої алгоритми, і конкуренти завжди ведуть свої власні кампанії SEO, тому робота експерта SEO є надзвичайно важливою і ніколи не закінчена.

Переваги SEO

Під час пошуку продуктів і послуг клієнти рідко вивчають першу сторінку результатів пошуку. Чим вище компанія з'являється в результатах пошуку, тим більше шансів, що вони залучать нових клієнтів. SEO стає наріжним каменем маркетингу в останні роки, тому для маркетологів усіх рівнів і дисциплін важливо мати розуміння SEO, його принципів і впливу на ширший бізнес.

SEO і зміст

Вміст, інша область зростання в маркетингу, є критичним фактором у SEO. Статті, зображення та відео є набагато більш цінними для SEO, ніж заголовки, веб-адреси та рекламні оголошення. Алгоритми пошукових систем стали настільки досконалими, що вони можуть не тільки читати та передавати ключові терміни на веб-сторінках, але й аналізувати якість контенту та його релевантність для більш широких предметів, які споживач може шукати.

Щільність ключових слів, їх асоціація з зовнішніми посиланнями, свіжість і частота змін, а також передбачувана аудиторія статті, враховуються віртуальними роботами-гусеницями, які переміщаються по Інтернету, аналізують веб-сторінки і повертають лише найрелевантнішу інформацію для пошуку двигунів.

Компанії можуть спробувати «зіграти» систему, щоб отримати їх результати на найвищий рівень. Це не справжня мета SEO, і якщо бізнес підштовхує погану якість контенту на погано побудованому веб-сайті, аудиторія не буде зацікавлена ​​або не буде задіяна з нею, і шанси на високий рейтинг в пошукових системах дуже скорочені.

Вимірювання успішності стратегій SEO буде залежати від ваших бізнес-цілей, але повинно включати як якісні, так і кількісні показники, соціальні відгуки, показники кліків і залучення аудиторії.

Як поліпшити свої знання і чому ви повинні це робити

Є кілька курсів, які Менеджери з маркетингу може взятися за вдосконалення своїх знань про SEO. І Дипломований Інститут Маркетингу, і Інститут Прямого та Цифрового Маркетингу пропонують модулі, що охоплюють цю тему, однак не можна замінити практичний досвід, тому шукайте роль, яка дасть можливість підвищити кваліфікацію SEO.

Об'єднання ваших поточних маркетингових талантів з навичками SEO представляє очевидну перевагу, і може зробити вас високо цінуваним професіоналом з маркетингу.

Що SEO Execs може розраховувати побачити на свої вимоги роботи

Базові знання HTML, CSS, JavaScript і Google Analytics зазвичай шукаються в виконавчих ролях. Обов'язки, що входять до ролі SEO для кандидата на виконавчому рівні, можуть включати

  • Робота на декількох платформах для забезпечення того, щоб веб-сайти відповідали передовій практиці для SEO та технічної SEO

  • Залучення та утримання клієнтів

  • Виконання досліджень ключових слів і досліджень конкурентів

  • Залучення трафіку та конвертації за допомогою органічного пошуку

Що це?