Навигация по сайту

Популярные статьи

Соціальні закладки як засіб розкрутки сайту

Шановні читачі блогу

-

Будь-яке просування сайту спосіб може нести як користь, так і шкоду вашому проекту. Для початку завжди потрібно врахувати всі аспекти того чи іншого способу, щоб потім не шкодувати про це.

Тепер давайте розберемося, що ж таке соціальні закладки. Соціальні закладки - це звичайні записи користувачів на різних соціальних сервісах. Як правило, користувач додає в закладки те, що йому знадобиться в майбутньому або необхідно на даний момент. Звичайно, закладки є і в звичайних браузерах, але ось ними неможливо поділитися, наприклад. А ось на соціальних сервісах можна додати необмежену кількість закладок, поділитися ними з друзями, порадити кому-небудь або просто подивитися, хто, чим цікавиться. Користувачі додають посилання на цікаві для них ресурси в спеціальні списки, де в будь-який момент мають до них доступ, особливо актуально це стало останнім часом завдяки сучасним гаджетам - смартфонам і двостандартну комунікаторів .

Користувачі додають посилання на цікаві для них ресурси в спеціальні списки, де в будь-який момент мають до них доступ, особливо актуально це стало останнім часом завдяки сучасним гаджетам - смартфонам і   двостандартну комунікаторів

reall-rabota.ru

Останнім часом соціальні закладки стали потужним інструментом у вебмайстрів і SEO-оптимізаторів. Їх використовують за кількома призначень. Звичайно, найголовніше призначення соціальних закладок - це прискорення індексації сайту в пошукових системах. Як це працює? Все дуже просто: пошукові системи найбільш часто відвідують і набагато швидше індексують сервіси з високою відвідуваністю. Залишивши свій сайт в закладках, ви гарантуєте собі блискавичну індексацію, так як робот пошукової машини автоматично перейде на ваш сервіс і почне індексувати його. В середньому такі заходи прискорюють індексацію до декількох разів. Стандартний термін індексації Яндекса 2 тижні. З використанням закладок цей термін скорочується до 3-4 днів при успішній розсилці.

Другий фактор при використанні закладок - це відвідуваність. Люди, переглядаючи ваші закладки можуть зацікавитися і перейти на ваш сервіс, але, як правило, такий приріст відвідуваність недовговічний.
Так само при використанні соціальних закладок слід очікувати підвищувати показників сайту: тИЦ
і PR . Звичайно таке відбувається не так часто, але все ж ймовірність зростання «пузомерок» є. Тут вже все буде залежати від якості сайту, його верстки та контенту для наповнення.

.

Як же додати свій сайт в закладки? Є три варіанти:

1) Самостійно наповнення - дуже довго, нудно і неефективно на перших стадіях через низьку швидкості наповнення.

2) Автоматичне наповнення - зручно, швидко, але такий софт, як правило, коштує чималі гроші.

3) Наймання фахівців, наприклад, фрілансерів .

Як це працює?
Як же додати свій сайт в закладки?