Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Сокальчани мають можливість отримати пенсійне посвідчення у формі платіжної картки

Опубликовано: 28.10.2018

Сокальський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) доводить до відома, що Пенсійний фонд України затвердив нові форми пенсійних посвідчень. Про це радіо «Сокаль» розповіла начальник сервісного центру управління обслуговування громадян Ярослава Олейнікова.

За її словами набрала чинності Постанова ПФУ, якою врегульовано Порядок оформлення, виготовлення та видачі документів, що підтверджують призначення особі пенсії. Водночас, пані Олейнікова наголосила, що документи, які були видані раніше, також є дійсними, що правда до закінчення їх терміну дії, або до заміни на нові. Протягом 30 робочих днів від дня прийняття заяви від одержувача пенсії територіальним органом Пенсійного фонду.

Крім заяви, для оформлення посвідчення потрібно буде надати паспорт, ідентифікаційний код та фотокартку. В заяві треба вказати вид пенсії (за віком, по інвалідності чи за вислугу років).

Якщо пенсію призначено через інвалідність, то зазначити групу та причину. Як додала начальник Сокальського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Ярослава Олейнікова, разом з електронним пенсійним посвідченням банк видаватиме й інструкцію щодо його використання.

Сокаль FM

rss