Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Солочин у 3Д | Відпочинок в Солочині у Карпатах

Опубликовано: 28.10.2018

видео Солочин у 3Д | Відпочинок в Солочині у Карпатах

Санаторій "Квітка Полонини"

Солочин: приватні садиби, готелі, квартири в курортній зоні санаторію «Квітка Полонини». Відпочинок у Солочині

Закарпаття – край, котрий дивує кількістю своїх курортів та відпочинкових місць. У Свалявському районі є один із найкращих курортів Західної України. Це селище Солояин, котре розкинулося у вузькій долині. Місцевість оточена з різних боків великими горами й густими лісами. Навіть просте споглядання цих краєвидів дарує відчуття релаксу. Місце розташування селища Солочин дуже гарне. Тут зустрічаються дві річки – Мала й Велика Пиня. Поруч знаходиться міжнародна траса Київ-Чоп. А за 7 кілометрів – відоме своїми рекреаційними можливостями місто Свалява. Якщо хочете не лише оздоровитися, а й насолодитися природою Карпат, вам допоможе у цьому селище Солочин. Приватні садиби, готелі та квартири тут можна зняти за помірними цінами. А ознайомитися з ними допоможе наш портал.Давня історія Солочин – його перевага

У селища Солочин давня й багата історія. Уперше цей населений пункт, в котрому проживали пастухи, був письмово згаданий у XII столітті. Пізніше селище було зруйноване, а відроджене – у 1548 році. Руйнувань Солочин зазнав під час монголо-татарського нападу. Від таких нападів свого часу постраждало чимало сіл та міст Закарпаття.


пансионат "Солнечная долина"

Перш за все, курорт знають за його лікувальними водами. Серед них:

«Лужанська-4»; «Лужанська-7»; «Поляна Квасова».

За своїми властивостями ці води є подібними до славетної грузинської «Боржомі». Вони є корисними для органів травлення та інших систем організму. Серед корисних речовин, котрі є у складі цих вод, варто відзначити:

мінерали; домішки брому і фтору.

Навіть після однієї склянки таких вод організм відчуває себе більш здоровим та бадьорим.

Відпочинок у санаторії «Квітка полонини»

Солочин є відомим своїми санаторіями. Найпопулярніші з них – це «Квітка полонини» і «Кришталеве джерело». У «Квітці полонини» два корпуси. Один з них копіює назву самого санаторію, а інший зветься «Сузір’ям». Основна спеціалізація санаторіїв Солочина – це лікування таких захворювань, як:

виразки; недуги дванадцятипалої кишки; ерозії та гастрити; цукровий діабет; хронічний панкреатит; захворювання печінки; хвороби органів сечовиділення; кардіологія.

Більше сотні джерел з цілющою мінеральною водою налічується у регіоні. Будучи насиченими вуглекислими гідрокарбонатно-натрієвими мікроелементами, ці води позитивно впливають на багато органів та систем людського організму.

В обох корпусах санаторію «Квітка Полонини» максимально комфортабельні номери з сучасним інтер’єром. Особливістю «Квітки Полонини» є те, що спальні номери, процедурно-діагностичні кабінети, їдальня, фітобар, клуб, кінозал і басейн розташовані під одним дахом. Це створює сприятливі умови для відпочивальників за будь-якої погоди. Басейн для дорослих і дітей, а також джакузі допоможуть вам розслабитися і насолодитися відпочинком.

Щодо харчування, то у туристів, котрі приїздять сюди оздоровлюватися, є одразу кілька варіантів. Можна харчуватися у дієтичній їдальні санаторію «Квітка полонини». Це може бути особливо актуально для людей, котрі приїздять сюди, аби поліпшити функціонування своєї травної системи. Також є їдальня «Сузір’я» та ресторан.

Зазвичай відпочивальників зачаровує не лише чудовий сервіс, а й естетично облаштована територія санаторію з великою кількістю екзотичних дерев і кущів. Є гарні штучні маленькі озера, спортивні майданчики. Ви зможете гуляти красивою територією «Квітки Полонини», милуючись навколишніми пейзажами і вдихаючи свіже гірське повітря.

Гарна місцевість – задоволення для туриста

Поблизу курорту Солочин знаходиться чимало котеджів, міні-готелів, приватних садиб та квартир, серед яких ви зможете обрати те, що буде найбільш до вподоби. Є варіанти для людей з різними фінансовими можливостями. Обрати те, що буде для вас найкращим, можна за допомогою наших віртуальних 3Д-турів. Чимало оригінальних ресторанів та кафе зі смачною кухнею, котрі є на території Солочина, стануть справжнім відкриттям для туриста.

Завітавши на цей курорт, ви не лише оздоровитеся, а й насолодитеся прекрасним дозвіллям. Мальовнича природа відкриває чимало гарних можливостей для любителів збирати гриби та ягоди. Також тут можна кататися на конях і велосипедах, займатися рибальством, відвідувати цікаві екскурсії. У Солочині присутні гірськолижні підйомники. Тож взимку є нагода кататися на лижах, милуючись мальовничими схилами Карпатських гір. Знайомтеся з Солочином за допомогою наших віртуальних 3Д-турів та вирушайте сюди у реальну мандрівку!

rss