Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Способи Поліпшити Пам’ять |

Опубликовано: 29.09.2018

видео Способи Поліпшити Пам’ять |

Розвиток пам'яті

Як людина, який закінчив факультет іноземних мов, не з чуток знаю про те, як важливо мати хорошу пам’ять. Не вірте людям, які кажуть: «У мене погана пам’ять!». Це твердження в корені не вірно: пам’ять людини піддається тренуванню. Існує безліч мнемотехніки, що сприяють розвитку запам’ятовування і запобігають вікові зміни пам’яті. Деякі з способів зовсім прості і відомі практично всім.


Як покращити пам'ять?

Асоціативний ряд. Для цього потрібно підібрати необхідного образу, числу, даті підходящу асоціацію. Наприклад, ручка-зошит, курка-яйце. Обговорювання вголос (з’єднується зір і слух) і лист (зір і моторика рук). Наприклад, можна написати список продуктів, проговорити його вголос і спробувати купити все необхідне, не звертаючись до списку. Читання книг. Стимулює роботу головного мозку. Рішення кросвордів, завдань, головоломок. Також існує велика безліч ігор-упражененій для розвитку пам’яті.

Наприклад, попросіть когось назвати 10 слів і спробуйте їх повторити, бажано в тому ж порядку.

Якщо Ви вивчаєте іноземні мови, то Вам будуть корисні наступні поради:

для запам’ятовування нових слів виписуйте кожне нове слово на окрему картку, туди ж записуйте всі форми цього слова, стійкі словосполучення. Наприклад, слово “das Buch” (книга), середній рід, множина “die Buecher”. З книгою можна що зробити? Куплю, вибирати, читати, писати, переглядати, брати в бібліотеці і т.д. На дозвіллі, наприклад, в пробці можна переглядати ці картки, відтворювати їх на пам’ять. Щоб запам’ятати побутові слова, наклейте на предмети листочки з їх іностраннм перекладом. Також такі листочки з будь новою лексикою можна прикріпити на видному місці, яке у Вас регулярно перед очима. Навіть не усвідомлено ви будете переглядати їх, повторювати, що сприяє швидкому й міцному запам’ятовуванню.

Не можна забувати, що розвиток пам’яті – це регулярна, систематична і послідовна робота, яка вимагає терпіння і концентрації уваги. Також необхідно правильне харчування головного мозку. Фахівці рекомендують для зміцнення пам’яті та підвищення мозкової діяльності приймати: вітамін Е (горіхи), цинк (гарбузове насіння), вітамін С (чорна смородина), а також вживати в їжу цільні зернові, томати і жирну рибу.

Подбайте про свою пам’яті: зміцнюйте, тренуйте, підтримуйте, і вона Вас не підведе! І ніхто Вам більше не скаже: «Не дивись на стелю, там відповідей немає!».

rss