Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

СПОСОБИ САМОСТІЙНОГО ВОРОЖІННЯ КАРТАМИ ТАРО НА ПСУВАННЯ

Опубликовано: 13.01.2019

Для того щоб визначити псування за допомогою розкладу Таро, бажано використовувати Старші аркани Таро. Для розгорнутого аналізу ситуації, точного визначення магічного негативу краще всього використовувати колоду Таро Тіней, або інші темні карти. Проте можна використовувати і класичну універсальну колоду карт Таро, вона також покаже всі негативні аспекти в цьому об’єкту.

Самостійне ворожіння на колоді Таро є порча на людину – чого не повинен допускати новачок

Велике значення при розкладі карт Таро на негатив має правильно поставлені запитання. Є карткові розклади на виявлення деструктивного і небезпечного магічного впливу. А є розклади на загальну діагностику людини . Якщо ви щойно взяли в руки карти Таро, і ще не вмієте робити правильний аналіз відповідей арканов, утримайтеся від діагностики ситуацій інших людей.

При самостійному ворожіння на картах Таро на псування, і при тлумаченні відповідей, помилок бути не повинно. Початківець таролог не повинен відповідати на запитання клієнтів про негативний колдовском впливі. Я, маг Сергій Артгром розгляну схему розкладу на діагностику псування під назвою — Чорний ворон.

Магічний розроблено розклад для темної колоди Таро Тіней. Беруть участь 12 карт Старших Арканов. Ось схема розкладу Таро на визначення порі на людину:

Причина, що змушує яка запитує запідозрити наявність деструктивного магічного втручання. Саме підсвідомі імпульси змушують людину почати ворожіння на картах Таро на визначення псування. Друга позиція є перевірочної. Має місце магічну дію в дійсності? 3, і 4 карти. Як проявляється магічну дію:

3 аркан: що помічають оточуючі?

4 аркан: що помічає питає? Ким здійснено магічне напад? В ході ворожіння на Таро, аркан у 5 позиції вкаже на того, хто навів порчу, або здійснив іншу дію негативного чаклунського характеру. Карта в 6 позиції в досить простому домашньому розкладі Таро на вроки і псуванню, дасть інформацію про те, яким способом було здійснено магічний вплив. 7 і 8. Ці аркани відкриють мотиви і справжні наміри ворога. З якої причини скоєно магічне напад.

7. Чим, якими своїми діями заслужив це кверент? Просто так псування не липне. Це – відомий факт.

8. Карта Таро в 8 позиції вкаже на те, що від кверента хоче отримати ініціатор чаклунства . Стане абсолютно ясно при грамотному тлумачення карт Таро в розкладі на негатив, чим саме викликано магічне напад на кверента: в цілях покарання, за бажання зруйнувати стосунки і забрати кохану людину, з фінансових міркувань та інше. Карта, що знаходиться в позиції 9, покаже, яку небезпеку становить для кверента чаклунське вплив. Потрібно знімати отримане вплив. Яким чином діяти, якщо знімати вплив треба? Підсумок самостійного ворожіння на картах Таро на визначення псування.

Безкоштовний розклад карт Таро на псування – чи можна робити самому

Як і попередній, цей розклад Таро на аналіз ситуації під назвою — Жаба, розроблений для Таро Тіней. Мета магічного розкладу полягає не стільки у визначенні негативу на Таро, скільки у виявленні в близькому колі людини недоброзичливців і ворогів, здатних на негативні магічні впливу.

У розкладі Таро беруть участь 6 карт Старшого Аркана. Мета домашнього ворожіння на Таро полягає не стільки в необхідності виявити псування, скільки дізнатися, хто міг би це зробити.

Думка яка запитує про те, як до нього ставляться оточуючі. Як насправді ставиться до нього його оточення? Є у людини недоброзичливці в його близькому колу? Яка причина негативного ставлення до американцю? У чому проявляються, або можуть проявитися дії ворогів або суперників? Порада, яку дають карти Таро людині.

Дізнатися порчу на колоді карт в домашніх умовах – розклад Три біди

Враховуючи вищевикладене, я, маг Сергій Артгром скажу, що найчастіше люди запитують про псування, наявності сильного пристріту, або про привороте. Ось ще один хороший і досить нескладний розклад на діагностику псування, який називається «Три біди». Дозволяє виявити не тільки наявність псування, а присутність магічного негативу взагалі.

Крім колоди Таро, потрібна фотографія клієнта. Вибирається сигнификатор кверента. Над ним кладуть фото.

І починають викладати розклад з метою дізнатися на Таро наявність негативу.

1, 2, 3 – є чи псування 4, 5, 6 – є пристріт 7, 8, 9 – є приворот 10 – джерело псування 11 – джерело пристріту 12 – джерело привороту

Якщо в якій-небудь з 3 груп виявиться негативний вплив, то карта у позиції «джерело» повинна показати його джерело.

Які карти Таро вказують на псування

При перегляді ситуації з допомогою ворожінь на картах колоди Таро, потрібно правильно поставити запитання. Не потрібно довгих і заплутаних фраз. Запитайте просто: Є на мене вроки?. При перегляді псування, потрібно знати, які саме карти колоди Таро означають псування .

Карта Таро Жриця. Це перший аркан, який сигналізує про псування. Якщо вона поруч з арканом Смерть, значить, псування однозначно присутній. І як наявність Смерті і Жриці підтверджує наявність псування, так і карта Диявол може говорити про те ж. Може вказувати на родове прокляття. Поруч з Імператором колоди Таро в розкладі на негатив значення карти Диявол може трактуватися як можливе онкологічне захворювання. Онкологія є результатом порушенням енергетики .

Аркан Справедливість пов’язана з відпрацюванням родових енергетичних проблем та старих кармічних боргів. В принципі, роблячи розклад на Таро, щоб дізнатися чи є пристріт або магічна псування, завжди потрібно розглядати поєднання карти і її позиції в розкладі. У конкретних позиціях і при певних поєднаннях, багато карти вказують на присутність руйнівної псування.

Я, маг Сергій Артгром дам пораду для початківців, для розкладу діагностики псування на людину намагайтеся брати тільки карти Таро Старшого Аркана.

При тлумаченні ворожіння на картах Таро на псування, враховуйте значення карт в прямій і в перевернутої позиціях. Так аркани Маг, Диявол, Жрець, Жриця, Місяць, Відлюдник своєю появою в перевернутому положенні вказують на наявність псування.ія Маг – псування зробив молодий чоловік з метою відплати Диявол – порча сильна Жриця – наслала порчу стара жінка Жрець – порчу навів старий чоловік Відлюдник – стара, давно укорінена псування На сильну псування зроблену на людину, вказує і перевернутий Імператор.

Незалежно від того, у якому положенні в розкладі випадають аркани Вежа, Смерть, Жриця, Жрець, вони вказують на присутність магічного негативу. Якщо при самостійному ворожіння на картах Таро на визначення псування ви використовуєте тільки Старші Аркани, для доповнення отриманої інформації можна витягнути з колоди 1 уточнюючу карту.

Карти колоди Таро означають псування і уточнюючі наявність негативу

Туз Жезлів – псування є, потрібне додаткове уточнення Туз Кубків – негативний вплив зроблено через воду Туз Мечів – відспівування в церкві Туз Пентаклей – на грошові труднощі, відібрання удачі 2 Жезлів – зроблено на любов 2 Кубків – зроблено на любов 2 Мечів – прокляття, потрібне уточнення 2 Пентаклей – зроблено на безпліддя, або імпотенцію 3 Жезлів – сильний приворот 3 Кубків – чорний змова на любов 3 Мечів – порча зроблена на кладовищі 3 Пентаклей – відведення, відбирання удачі 4 Жезлів – необхідно уточнення 4 Кубків – чорний приворот 4 Мечів – швидше за все, псування є, необхідно уточнення 4 Пентаклей – зроблено на вінець безшлюбності 5 Жезлів – карта вимагає уточнення 5 Кубків – присутнє таке явище як енергетичний вампіризм 5 Мечів – зроблений чорний приворот 5 Пентаклей – негативний вплив на біополе об’єкта 6 Жезлів – можливо, є дії, пов’язані з любовною магією , але потрібне уточнення 6 Кубків – порча на людину 6 Мечів – карта вимагає уточнення 6 Пентаклей – позбавлення людини чого-небудь, відібрання в свою користь, крадник 7 Жезлів – карта вимагає уточнення 7 Кубків – карта вимагає уточнення 7 Мечів – карта вимагає уточнення 7 Пентаклей – перешкоди магічного характеру, заморожування, припинення зростання особистості 8 Жезлів – зроблений приворот 8 Кубків – негатив наведений з допомогою свічки 8 Мечів – порча зроблена через вольт 8 Пентаклей – карта вимагає уточнення 9 Жезлів – карта вимагає уточнення 9 Кубків – родове прокляття 9 Мечів – відспівування живцем 9 Пентаклей – карта вимагає уточнення 10 Жезлів – магічний негатив, швидше за все, присутня, карта вимагає уточнення 10 Кубків – є сильна порча, зроблена на весіллі 10 Мечів – є сильний приворот 10 Пентаклей – вказівка на псування Паж Жезлів – карта вказує на приворот Паж Кубків – потрібне уточнення Паж Мечів – активація дій чаклуна Паж Пентаклей – негатив є, псування наведена через вольт Лицар Жезлів – карта вимагає уточнення Лицар Кубків – карта вимагає уточнення Лицар Мечів – не стільки закінчену дію, скільки сканування людини Лицар Пентаклів – порча зроблена на кров Королева Жезлів – при впливі на об’єкт застосована магія рослин Королева Кубків – є побутова псування, пристріт Королева Мечів – наведено приворот Королева Пентаклей – прокляття лежить на житло Король Жезлів – любовний приворот Король Кубків – сильна порча зроблена на алкогольну залежність, або на наркоманію Король Мечів – енергетичний вплив негативного характеру Король Пентаклей – карта вимагає уточнення

Читать на русском языке ТУТ .

rss