Навигация по сайту

Популярные статьи

Способи розкрутки сайту

Розкрутка відрізняється деякими особливостями Розкрутка відрізняється деякими особливостями. Наприклад, коли оптимізатора не турбує внутрішньо заповнення ресурсу, а він посилено займається виключно притягненням нового трафіку усіма способами, то такий спосіб називається холодним. Коли головною метою власника є підвищення інтересу користувачів і популярність, то подібна розкрутка вважається гарячою. Для того щоб вибрати оптимальний шлях, необхідно розглянути обидва варіанти і визначити найкращий.

Припустимо, ви мрієте отримати більше трафіку і популярності, але не хочете обтяжувати себе серйозною і творчою діяльністю над контентом. Дана проблема цілком вирішувана, можна орієнтовно проаналізувати свої сили, розпланувати роботу на кілька місяців вперед і бездоганно дотримуватися його.

Розумно все розпланувавши, ви зможете популяризувати будь-який веб - сайт з абсолютно будь-яким вмістом. Це робиться шляхом покупки різної контекстної реклами, просуванням в пошукових системах (посилання, різні статті і інше), вірусний маркетинг і багато іншого. Вам може здаватися, що все добре, так як відвідуваність цілком стерпна, тільки холодна розкрутка не дасть справжньої популярності. Коли ви припините роботу, то і відвідувачі до вас не будуть приходити. Так як таким способом ви не зможете сформувати постійну аудиторію, тому про ваш проект все відразу забудуть.

Але є інша можливість - гаряча розкрутка. Тут не потрібно витрачати свій час на штучне поповнення відвідуваності, всі сили необхідно направити на створення цікавого для більшості ресурсу. Це можна здійснити двома способами: оригінальна ідея або унікальне наповнення. В одному випадку вам необхідно запропонувати інтернет - аудиторії щось дуже для них актуальне. Іншими словами, таку ідею, якої ще не було в мережі інтернет, проте необхідно бути впевненим, що вона буде неодмінно затребувана відвідувача

ми сайта. А для контенту вам буде необхідно направити гарячу розкрутку інтернет - сайту на розробку і публікацію захоплюючих матеріалів, які будуть цікаві широкому загалу. Якщо ви зможете домогтися успіху, то в результаті отримаєте постійну аудиторію. Популярність може прийти після того, як побували на сайті відвідувачі, будуть давати хороші відгуки про нього на інших сайтах, блогах або форумах. Однак результат гарячої розкрутки передбачити важко, так як неможливо знати, чи будуть цікаві ваші статті.

Висновок напрошується сам: застосовуйте відразу і гарячу, і холодну розкрутку інтернет - сайту. Не забувайте про цікаве наповнення, і ведіть одночасно зовнішні роботи! І тоді вас чекає успіх!