Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Спостерігаємо з дітьми за рослинами

Опубликовано: 12.01.2019

видео Спостерігаємо з дітьми за рослинами

У полтавському виші вирощують рослину-замінник газу

Вже от-от зійдуть залишки снігу, сонце грітиме тепліше і ми станемо свідками як знову народжуватиметься природа навколо. Це хвилююче і радісно як для дорослих, так і для дітей. Цей час можна використати для розвитку спостережливості у діток і вивчення явищ, що нас оточують.Звідки з`являються рослини? Як вони виростають? Найкраще, коли дитина сама знайде відповіді на ці питання, спостерігаючи. Для цього посадимо з дітьми власні рослини. Гарним варіантом буде посіяти садову траву в горщик. Вам знадобиться лише ємність, грунт та насіння. Розгляньте з дітьми насінину, розкажіть, що в цій крихітній часточці вже закладено те, якою вона має вирости, а від нас лише залежить чи створимо ми цій насинині умови, за яких вона ростиме. Посійте насіння, полийте водою і спостерігайте, вже за 3-4 дні трава почне сходити і діти спостерігатимуть за її швидким зростанням.


Дерев'яний конструктор Жабеня

Також швидко росте квасоля. Можна навіть провести експеримент і посадити квасолинку у прозору склянку без грунту. Склянку наповнимо змоченою ватою, щоб насінина отримувала вологу, поставимо її на підвіконня. Вже за кілька днів можна буде бачити, як квасолина випускає корінь, закріплюється до вати і тоді з іншого боку випускає пагінець, що тягнутиметься вгору до світла. Та довго без грунту квасоля рости не зможе, тому з часом пересадіть рослину у грунт, щоб зберегти її життя і спостерігати за нею надалі.

Такими наочними прикладами ми зможемо показати дітям наскільки живою є природа, пробудити в них інтерес і любов до рослин.

rss