Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Співпраця з МВФ може призвести до катастрофи, - Рабінович

Опубликовано: 29.10.2018

Міжнародний валютний фонд (МВФ) в змові з транснаціональними корпораціями хоче зробити з України сировинний придаток Заходу.

Про це заявив народний депутат, лідер партії «За життя» Вадим Рабінович під час мітингу під стінами Нацбанку, на який в четвер зібралися тисячі прихильників очолюваної ним політичної сили.

«Місія МВФ приїхала в Україну з однією метою – добити нашу країну. Я думаю, що кожен українець вже відчув на собі, як діють поради Фонду, відчув, як чинна влада, виконуючи ці поради, вбиває країну. У місії МВФ три вимоги до нашої влади.

Перше: вже завтра підняти тарифи на газ на 60%. Щоб ми взагалі не могли їх оплачувати і остаточно продали себе в рабство.

Друге: це остаточна вирубка лісу, щоб ми вже нарешті дозволили їм дорубати українські Карпати.

Третє: нагадати нам, що вже скоро потрібно повертати борги, в які вони нас увігнали під диявольські відсотки. Фонд в змові з міжнародними корпораціями хоче зробити з України сировинний придаток! »- заявив парламентарій.

За його словами, такі поради та фінансові позики МВФ ведуть до катастрофічних наслідків.

«Якщо це називається нормальною економічною політикою, тоді я вже не знаю, що називається грабунком. Якщо це називається дружніми порадами, тоді я вже не знаю, хто такі вороги. Тому ми сьогодні стоїмо тут перед ворогом України – Міжнародним валютним фондом. Він нічим нам не допомагає – він разом з урядом завів нас у глухий кут, і тепер хоче, щоб борги повертали не тільки наші діти, але й онуки », – обурився Вадим Рабінович.

Політик вважає, що нашій країні треба за прикладом інших європейських країн відмовитися від позик МВФ.

«А якщо тарифи будуть підняті на 60%, в такому випадку пропоную мільйонам українців вийти на вулицю і зупинити цю вакханалію!» - закликав лідер партії «За життя».

 

Loading...

rss