Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Стаціонарні 3G/4G WiFi Роутери з сім картою - Купити стаціонарний роутер з сім картою. Огляд, характеристики, відгуки користувачів.

Опубликовано: 21.10.2018

видео Стаціонарні 3G/4G WiFi Роутери з сім картою - Купити стаціонарний роутер з сім картою. Огляд, характеристики, відгуки користувачів.

Масове відключення стаціонарних телефонів турбує мешканців Борисполя

Узнать подробнее у специалиста-консультанта

Оставьте Ваш телефон, наш эксперт перезвонит Вам в течение 5 минут и ответит на все вопросы!


"Укртелеком" підвищив тарифи за користування стаціонарним телефоном - економічні новини

Підключення до Інтернету - незамінна потреба сучасної людини. Її надійно забезпечує стаціонарний WiFi роутер з підтримкою сім карти або usb модему - це спеціальний пристрій, який дає можливість використовувати як звичний всім нам провідний так і бездротової 3G/4G інтернет.


✅Самодельная Wi-Fi пушка 🚀 Мощная антенна для ВайФай сигнала своими руками

Це можливо завдяки наявності USB порту, що дозволяє користувачам підключити модем. Харчування походить від мережі 220 V. Такий ltdfqcімеет велика перевага - одночасне підключення близько 250 користувачів до мережі Інтернет.

Радіус роботи подібних роутерів може досягати значення 200 м. У конструкції, як правило, є 4 Інтернет входу (Ethernet, RJ-45) і USB порт, куди підключається модем, або слот для сім-карти. Серед сучасних моделей є варіанти з можливістю збільшення кількості антен і вже налаштовані. Досить підібрати підходяще до модему пристрій (або придбати їх в комплекті) і доступ до Інтернету забезпечений.

Стаціонарні 3G 4G WiFi роутери дуже часто використовують в заміських будинках або на дачі, коли з'являється необхідність забезпечити інтернетом весь будинок. Адже мобільні аналоги не володіють настільки широкими можливостями покриття мережею WiFi.

Порівняти характеристики з мобільними девайсами Ви зможете за посиланнями нижче:

Правильний вибір цього пристрою можна здійснити за кількома основними параметрами:

1. Виробник (в даному сегменті мережевого обладнання їх безліч)

2. Мережевий стандарт WiFi (різноманітність характеристик - різна швидкість передачі даних)

3. Радіус дії (стаціонарні 4G/3G WiFi роутери надають різний радіус дії мережі WiFi який може коливатися від 20м до 200м. Даний показник безпосередньо залежить від технічних характеристик) 4. Кількість антен (зі збільшенням кількості антен в приладі поліпшується якість і швидкість передачі інформації - максимум 6 антен в роутері)

Крім зазначених, є ще багато особливостей, на які слід звернути увагу при покупці. Це і кількість портів комутатора, і метод шифрування даних, і швидкість з'єднання.

Такі пристрої незамінні для використання в заміському будинку або великій квартирі, де немає можливості мати провідний Інтернет на кількох поверхах і в кімнатах або це незручно. WiFi по всьому будинку доступний усім бажаючим.

В нашому магазині Ви зможете купити сам роутер, модем до нього, а також підключитися до будь-якого мобільного оператора України. Наші менеджери допоможуть з вибором відповідної моделі. якщо у Вас вже є модем і ви хочете підібрати до нього сумісний вай фай роутер.

rss