Навигация по сайту

Популярные статьи

Стартовий SEO-тест

 1. Тариф є умовно безкоштовним:
 2. Чому тоді тариф є безкоштовним?
 3. Трохи про досягнуті результати

Тариф є умовно безкоштовним:  Угруповання СЯ (семантичне ядро)  Збір ключових слів - це платна послуга і є однією з найважливіших перед просуванням, тому що необхідно визначити попит на послуги (товари), дізнатися як запитують і яка частотність

Тариф є умовно безкоштовним:

 1. Угруповання СЯ (семантичне ядро)

  Збір ключових слів - це платна послуга і є однією з найважливіших перед просуванням, тому що необхідно визначити попит на послуги (товари), дізнатися як запитують і яка частотність. Середня вартість даної послуги 1.000 - 1.500 рублів. Однак ми готові зібрати не повний список запитів абсолютно безкоштовно, щоб зафіксувати позиції перед просуванням.

 2. Проведення технічного аудиту

  Технічний аудит проводиться безкоштовно. В результаті ми надсилаємо звіт з рекомендаціями що необхідно змінити / підредагувати. Впровадження цих рекомендацій - послуга платна. Вартість - 3.000 рублів. Послуга не обов'язкова.

 3. Написання SEO статей

  Для просування сайту, необхідно що б статті на сайті відповідали просуваються запитам. Для цього замовляються оптимізовані під пошукові системи статті. Кількість статей розраховується індивідуально. Середня вартість - 4.000 - 5.000 рублів за 6-7 статей.

Чому тоді тариф є безкоштовним?

За 1-ий місяць співпраці ми не беремо плату за послуги оптимізатора та інших фахівців.

Тобто всі витрати ви берете на себе, а ми показуємо як працюємо. В результаті ви нічого не втрачаєте, у вас вже буде зібрано ядро ​​для сайту і буде кілька оптимізованих статей. Після цього Ви вирішуєте, чи варто працювати з нами чи ні.

Трохи про досягнуті результати

Запити До Після Підсумок Низькотемпературний моноблок 52 5 +47 Купити низькотемпературний моноблок 44 3 +41 Моноблок середньотемпературна 32 7 +25 Моноблок низькотемпературний ціна 50+ 6 +44

Заповніть заявку на проведення тестового періоду просування

Чому тоді тариф є безкоштовним?