Навигация по сайту

Популярные статьи

Стася Позднякова показала, як реагувати на погані подарунки, в новій «Читі навиворіт»

  1. Ведуча проекту «Чита навиворіт» Стася Позднякова в новорічному 12-му випуску показала, як потрібно...

Ведуча проекту «Чита навиворіт» Стася Позднякова в новорічному 12-му випуску показала, як потрібно реагувати на сучасні найбажаніші і навіть відверто погані подарунки, а також згадала найбезглуздіші події року, що минає в Забайкальському краї.

«Іноді нам дарують речі, які не викликають захоплення, а й ображати дарувальника не хочеться - свято все-таки, та й людина намагалася. Тому ми вирішили показати, як найкраще відреагувати, коли вам дарують шматок мила або дезодорант. Адже позитивні емоції - це обов'язкова частина Нового року », - розповіла 28 грудня кореспондентові ІА« Чіта.Ру »Стася.

Також в новорічному випуску вона підвела підсумки року, що минає - згадала найбезглуздіші події і показала, чого «Чіта.Ру» досягло за 2018 й. І не обшлось без традиційного опитування, з якого ви дізнаєтеся, що чітінцев хочуть подарувати на Новий рік депутатам.

Подивитися передачу можна там, де зручно: на нашому порталі , в You Tube , в соціальних мережах «ВКонтакте» і «Однокласники» .

Дізнайтеся більше про проект, станьте його учасником і розкажіть чітінцев про своє підприємство в новому форматі - для цього телефонуйте за номером 400-890, пишіть на пошту [email protected] або приходьте в офіс №606 за адресою: Балябіна, 13.

Андрій Філіппов 2018-12-28 16:35, 28 грудня 2018