Навигация по сайту

Популярные статьи

Стаття Маркетинг

  1. Як створити мережу посилань для пошуку в пошукових системах:
  2. Стаття Маркетинг: наскільки важливо добре писати тексти
  3. Як зробити маркетинг статті

У величезній панорамі написання для веб- і Seo методів позиціонування свого сайту найкращим чином, маркетинг статей бере важливу роль У величезній панорамі написання для веб- і Seo методів позиціонування свого сайту найкращим чином, маркетинг статей бере важливу роль. Досить нове відділення веб-маркетингу, яке полягає у просуванні власної компанії та її продукції, публікуючи редакційні статті, які слід вставляти в різні сайти мережі.
Переваги маркетингу статті дуже багато: факт реклами нашої продукції на інших сайтах означає, що ми можемо збільшити трафік відвідувачів на нашому сайті, збільшуючи репутацію та популярність посилання.
Це дві магічні слова для маркетингу статей і в цілому для написання в оптиці Seo. Дві концепції, які треба мати на увазі: репутація онлайн - це в основному те, про що ми говоримо в мережі.
Популярність посилань - це дещо більш технічна концепція, а саме кількість контекстних посилань, які посилаються на наш сайт. Ця кількість посилань, які ми отримуємо, розглядається як показник надійності нашого сайту, і, отже, це впливає на позиціонування одного й того ж сайту на пошукових системах.

"Посилання на наш сайт розглядаються як цитати і тому сприяють підвищенню нашої надійності".

У цій статті я говорю про:

Як створити мережу посилань для пошуку в пошукових системах:

Щоб потрапити в пошукові системи, маркетинг статей є одним з найважливіших видів зброї. Однак важливо, щоб посилання, які ми отримували, надходили з надійних сайтів, з високою популярністю посилання та веб-репутацією і, насамперед, з контексту. Тобто вони походять з сайтів, які займаються тією ж темою, що і наша.
Маркетинг статті полягає саме в публікації, на інших сайтах, якісних статей, контекстуалізованих і оригінальних, що стосуються теми нашого сайту, і які є посиланням на наш портал.

"По суті мова йде про побудову зв'язків, або про створення мережі зв'язків, які, з інших сайтів, стосуються наших".

Стаття Маркетинг: наскільки важливо добре писати тексти

Форма цитування, щоб гарантувати Google (і читачам), що наш сайт є надійним. Саме тому дисципліна маркетингу статей розвивалася за останні кілька років. Здійснюйте маркетинг, пишучи редакційні статті . З іншого боку, Google спотворив свої параметри, а для індексації він надає важливе значення текстовому контенту; Добре написані, оригінальні статті, повідомлення, що періодично вставляються в наші блоги, збільшують позиціонування сайту.
Все більше компаній зрозуміли важливість проведення гарної політики написання веб-сторінок, щоб отримати свій сайт на пошукових системах . Написання добре написаних, оптимізованих і оригінальних текстів є фундаментальним: з цієї точки зору маркетинг статей є оптимальним рішенням для підвищення репутації і популярності нашого сайту.

Написання добре написаних, оптимізованих і оригінальних текстів є фундаментальним: з цієї точки зору маркетинг статей є оптимальним рішенням для підвищення репутації і популярності нашого сайту

Створення маркетингу статті

Як зробити маркетинг статті

Хороша кампанія Seo обов'язково проходить через маркетинг статті, щоб збільшити кількість контекстних посилань, які вказують на наш сайт: важливо дбати про появу написання для Інтернету , Отже:

  • Напишіть якісні статті, оригінальні і не скопійовані з інших сайтів , завжди пам'ятаючи, що в письмовій формі для Інтернету важливим є простота і здатність бути прямими.
  • Напишіть тексти, які не перевищують 300/350 слів, які Google враховує
  • Знати ключове слово (ключове слово), на якому ми хочемо зростати, і повернути статтю навколо однієї з класичними правилами написання в Інтернеті
  • Переконайтеся, що посилання, яке ми отримуємо, є «Підписатися», інакше сайт, що посилається на нас, не передаватиме довіру .
  • Завжди пам'ятайте, що ви пишете в перспективі читача; стаття повинна представляти реальний інтерес , добре написана, приємна.
  • Намагатися бути пов'язаними лише і лише з якісними сайтами: отримання посилання з сайту, яке не подобається Google, низької якості та з низьким рейтингом Page Page 7 не може бути корисним або, що ще гірше, є шкідливим.

Маркетинг статей є дійсним способом підвищення репутації в Інтернеті та популярності посилань, одночасно створюючи якісний текстовий контент . Вся мережа принесе користь, а не тільки наш сайт. У моїй роботі, коли я йду до плану одного Сео-кампанія , маркетинг статті завжди займає чільне місце.

Попросіть мене про пораду щодо послуг з маркетингу статті