Навигация по сайту

Популярные статьи

Стежимо за трафіком на Windows Mobile

  1. SPB Wireless Monitor
  2. TMmini v1.8
  3. Efficasoft Smartphone GPRS Traffic Monitor

Представлені в нашому огляді програми допоможуть вам взяти контроль над потоком прийнятої або переданої інформації, що називається, «в свої руки». Тут знайшлося місце як для зовсім крихітних безкоштовних додатків, так і для багатофункціональних утиліт, які розповсюджуються на комерційній основі.

SPB Wireless Monitor

Розробник SPB Software

Веб сайт www.spbsoftwarehouse.com

Умова поширення комерційне, 300 рублів

Розмір завантаження 676 КБ

вердикт вердикт

функціональність; гнучка система налаштувань; графічна оболонка програми; прийнятна вартість

Практично ні

Додаток з широким спектром можливостей для моніторингу інтернет-трафіку

Найбільш функціональний з усіх представлених програм SPB Wireless Monitor, крім інформування користувача про передачу даних в мережах GSM / GPRS, допоможе вам контролювати витрату трафіку при доступі до Мережі за допомогою Wi-Fi і USB-підключення. Програма «прописується» на Робочому столі, завдяки чому ви зможете стежити за своїми витратами в режимі реального часу. Гнучка система налаштувань дозволяє відобразити ці дані як у вигляді графіка, так і в формі таблиці, є також можливість відстежувати кожен додаток окремо, що має оптимізувати витрати пакетних мегабайт. Крім того, скориставшись додатковими опціями, ви зможете вибрати найбільш пріоритетний тип з'єднання з подальшим підрахунком його вартості відповідно до тарифів вашого оператора.

TMmini v1.8

Розробник TMmini

Веб сайт bithit.ucoz.ru

Умова поширення безкоштовне

Розмір завантаження 31 КБ

вердикт вердикт

Вільні умови поширення; набір базових інструментів для моніторингу з'єднання

Дрібні «баги» при тривалій роботі програми

З огляду на умови поширення, TMmini слід вважати непоганим аналогом для деяких платних програм

Після установки програми з'являється іконка в нижній частині екрана (в треї) і невелика піктограма вгорі на панелі завдань. «Тапнув» на нижню іконку, ви зможете отримати відомості про витрату трафіку за дану сесію, а також за день, місяць і за весь період роботи. Крім того, при обліку потоку інформації в кожній з цих категорій, крім змішаного трафіку, можна встановити перевагу для вхідного або вихідного - на вибір. Значок, розташований у верхній частині екрану, дозволяє стежити за кількістю отриманої або переданої інформації в режимі онлайн. Тривале натискання на цю піктограму відкриває меню налаштувань, де можна відрегулювати розташування самого значка на Робочому столі і задати такі параметри, як відключення зовнішньої індикації в офлайні, а також вибрати відстежується тип підключення.

Efficasoft Smartphone GPRS Traffic Monitor

Розробник Efficasoft

Веб сайт www.efficasoft.com

Умова поширення комерційне, $ 9,95

Розмір завантаження 129 КБ

вердикт вердикт

Простота настройки; стабільна робота; наявність мінімуму необхідних налаштувань

Ціна явно перевершує функціональність

Мінімалістське додаток, що забезпечує стабільну роботу, але вельми дороге

Головне завдання програми зводиться до підрахунку тих «дорогоцінних» мегабайт, що ви витратили за період часу, вказаний в налаштуваннях GPRS Traffic Monitor. Крім установки тимчасового інтервалу, програма дозволяє задати кількість пакетних мегабайт, щоб звести до мінімуму ймовірність виходу за межі ліміту. До того ж в опціях можна активувати стеження відразу за декількома зазначеними в спеціальному підменю типами з'єднання. Витрата трафіку представлений у вигляді progress bar, де витрачений обсяг відображається в процентному співвідношенні з точністю до десятих. Для швидкої перевірки стану інтернет-балансу утиліту можна вивести на Робочий стіл комунікатора. В цілому Traffic Monitor добре справляється зі своїми обов'язками, однак з урахуванням чималої вартості ми очікували від нього більшої кількості опцій.