Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

“СтопКор” дізнався, хто хоче забрати торгові місця у підприємців з ринку на київських Позняках

Опубликовано: 29.10.2018

Підприємців та орендарів торгових площ на ринку на столичних Позняках можуть позбавити робочих місць нібито через незаконне зайняття земельної ділянки. Про це стало відомо журналістам «СтопКору», які з’ясували усі деталі справи.

«За словами людей, закриттям кіосків через незаконне зайняття земельної ділянки їм погрожував слідчий Дарницького РУ НП у м. Києві Олександр Олексієнко. Ми звернулись до правоохоронця, щоб з’ясувати усі деталі цієї справи. Як виявилося, ще у 2016 за фактом незаконного зайняття земельної ділянки відкрили кримінальне провадження.

Як зазначив пан Олександр, наразі за цією справою проводиться досудове розслідування і порадив для повного роз’яснення ситуації звернутися до прес-служби поліції. Скарги місцевих орендарів він відкинув та зазначив, що виконує тільки збір інформації, а до виселення чи знищення кіосків ніякої справи не має», – розповіли журналісти «СтопКору».

Активісти провели акції протесту проти такої діяльності слідчого під Дарницьким управлінням поліції у м. Києві та Київською міською прокуратурою Дарницького району.

«Один із процесуальних прокурорів прокуратури Дарницького району, Інна Каланча, поспілкувалася з журналістами та зазначила, що за законом під час досудового слідства не можна розголошувати ніякої інформації. Та її зацікавило, чому дана кримінальна справа розслідується аж з 2016 року, тому незабаром пообіцяла надати офіційний коментар з цього приводу», – додали журналісти.

Коментарі

rss