Навигация по сайту

Популярные статьи

Сторінка православної матері

  1. Запрошуємо всіх небайдужих !!! Дорогі! Повідомляємо вам, що в цьому році вперше за останні 98 років...

Запрошуємо всіх небайдужих !!!

Дорогі! Повідомляємо вам, що в цьому році вперше за останні 98 років буде звершено урочисте святкування Престольного свята домового храму в МГТУ ім. Н. Е. Баумана - дня святої рівноапостольної Марії Магдалини !!!

4 серпня 2016 года (четвер) о 14.00 в Єлоховському соборі (метро "Бауманська") буде відслужений урочистий молебень, після якого святковий хресний хід пройде навколо всього комплексу будівель Університету.

У молебні візьмуть участь священнослужителі-випускники МГТУ (МВТУ), число яких по Москві і області доходить до 40 !!! Так духовно багатий наш ВНЗ!

Запрошуємо всіх випускників, викладачів і студентів приєднатися до торжества і попросити Господа про якнайшвидшому відновленні на історичному місці храму в честь нашої святої покровительки!

Якщо ректор прихильно прийме прохання священнослужителів-випускників, ми зможемо відвідати і саме історичне приміщення храму і частина експозиції музею МГТУ, пов'язаної з домовою церквою.

Свята рівноапостольна Маріє Магдалина, моли Бога за нас !!!

Ця сторінка створювалася з метою зібрати існуючі в Інтернеті і в друкованих виданнях матеріали про православній родині і материнство в Православ'ї. Оскільки становище сім'ї в сучасному світі можна назвати гнітючим, ця ідея мені здається досить актуальною. Православна сім'я - сім'я, як правило, багатодітна. І цей момент грає не останню роль в підборі матеріалів для даного сайту.

Спочатку це була просто сторінка, присвячена нашій родині і містить розповіді про нас, наші фотографії, історії про мій особистий досвід вагітності, пологів, догляду за малюком і виховання, - все це викладено в нашій «Скарбничку» . Згодом «Сторінка православної матері» поповнилася розповідями про інших учасників нашого проекту. Розділ «Наша сім'я» з січня 2003 року став іменуватися «Наші сім'ї» . Для взаємної молитви на нашій сторінці відкритий синодик сімей-учасниць нашого проекту.

Православна родина в ідеалі повинна стати «домашньою церквою», і тому у нас є розділ «Маківка» , Що містить статті про взаємини православних подружжя, народження та виховання дітей в Православ'ї, а також молитви, які можуть виявитися необхідними у вашому повсякденному сімейному житті - в неплодства, про дітей, про благополуччя вагітності і пологів, про щасливий шлюб, про зцілення від хвороб і в інших потребах православної сім'ї.

Православні мами, які очікують народження малюка, можуть проконсультуватися про свою вагітність у нас на сайті у професійного акушера-гінеколога , Підрахувати приблизний термін пологів на нашу калькулятору вагітності , Почитати про внутрішньоутробний розвиток своєї дитини в календарі вагітності , Залишити своє ім'я в спеціальному синодике для взаємної молитви про благополуччя вагітності і пологів, почитати розповіді з особистого досвіду наших православних мам, учасниць проекту. Мами немовлят можуть проконсультуватися з питань грудного вигодовування та введення прикорму в раціон свого чада у православного консультанта з грудного вигодовування.

Я сподіваюся, що знайдуться такі православні сім'ї або православні мами, які виявлять бажання поділитися на цій сторінці своїм досвідом або цікавими ідеями: я з радістю прийму ваші пропозиції щодо наповнення цього сайту.

Пишіть свої побажання по електронній пошті


РЕКОМЕНДУЄМО:

Сім'я Булавін, наші учасники, мають магазинчик слінгів, одягу для годуючих і інших корисних для мам речей

Настя і Микола виховують чотирьох дітей, в тому числі дитину-інваліда, і будуть дуже вдячні всім за покупки, а також за інформаційну підтримку.

православний календар