Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Страхова компанія SPARE

Опубликовано: 26.01.2019

видео Страхова компанія SPARE

DNB Spare

Страхування судових витрат є на сьогодняшній день одним з видів досить вигідного способу економії і забезпечення правового захисту для будь-якого підприємства. Керівники компаній чудово це розуміють і вже сьогодні дана послуга маэ попит в Україні. Безумовно, що довірити оформлення даної програми необхідно відповідальній компанії з гарною репутацією. Саме такою і є страхова компанія «СПЕЙР» http://spare.ua/insurance/dobrovilne-strahuvannya-sudovih-vitrat/ .


Europa Plus. Страхова компанія Spare. Рогова Дар'я. Ведучий: Pavel Kovcheg

У якому випадку страхування буде вигідним для пiдприемства:

• На підставі укладеноi угоди між підприємством і страховою компаніэю на добровільне страхування судових витрат, застрахованій особі відшкодовуються витрати, які вона понесла в       процесі судового розгляду.

• Відшкодовуються витрати, якi були придбанi при вирішенні цивільних, адміністративних, та господарських справ. Насправді витрати в процесі судових розглядів по вищепереліченим законодавчим правам, можуть бути зовсiм непередбаченими, саме тому в договорі з клієнтом обговорюються всі можливі варіанти витрат. У компанії   SPARE працюють дослідні і висококваліфіковані фахівці, які допоможуть грамотно і якісно скласти договір з клієнтом. Варто відзначити, що добровільне страхування може відшкодувати матеріальні витрати не лише по судовим питанням в області господарського права, адміністративного і цивільного, але і в її компетенції страхувати витрати по судовим процесам в міжнародних арбітражних судах.   Компанія «СПЕЙР» має свій персональний сайт, на якому э змога ознайомитись з усiм спектром послуг, що надаэться. Так само на сайті вказані всі доступні контакти для зв’язку і отримання професійної консультації. Оформляючи страховий поліс в даній фірмі, клієнт гарантовано отримує грамотну і кваліфіковану допомогу у сфері страхування. Договір, складений в даній компанії, діє по всій території України. Терміни практичного сроку дii договiру можуть бути від 1 місяця до 1 року. Компанії, які застрахували свої активи в даній фірмі мають можливiсть сміливо розраховувати на високоефективний і гарантований захист від матеріальних витрат, які можуть виникнути унаслідок судових розглядів у таких судах, як: цивільний, адміністративний, господарський і арбітражний.

rss