Навигация по сайту

Популярные статьи

Стратегія SEM та онлайн-маркетингові кампанії

 1. SEO - оптимізація сайту для поліпшення позиціонування в пошукових системах
 2. Рекламні пошукові системи та кампанії Google Adwords
 3. Будівництво та придбання зв'язків: інші стратегії SEM
 4. Маркетинг вмісту як частина кампанії SEM
 5. Консультування для проведення кампанії SEM

Що таке SEM? Буквальне значення - маркетинг у пошукових системах , англійською мовою. Тобто набір стратегій, які використовуються пошуковими системами для просування бізнесу та веб-сайтів в Інтернеті.

Кампанії SEM використовують переваги робочих характеристик пошукових систем, щоб почати з Google, збільшити трафік, поширити обізнаність про бренд, отримати клієнтів.
Кампанії SEM використовують переваги робочих характеристик пошукових систем, щоб почати з Google, збільшити трафік, поширити обізнаність про бренд, отримати клієнтів
Маркетинг SEM використовує різні стратегії . Основними з них є:

 • SEO ( пошукова оптимізація ). Оптимізація сайту в пошукових системах;
 • SEA ( Реклама в пошукових системах ). Інтернет-платіжна реклама;
 • Посилання для створення посилань;
 • Маркетинг вмісту

SEO - оптимізація сайту для поліпшення позиціонування в пошукових системах

Інтернет надає компаніям високий рівень компетентності , головним чином з точки зору видимості.

Оскільки Google та інші пошукові системи стали основним способом пошуку інформації, продуктів і послуг, будь-яка компанія, якій необхідно підвищити свій онлайн- бізнес або просто захистити свою позицію на ринку, має зосередитися на Інтернеті; з іншого боку, існує високий ризик бути виключеними, як у випадку з сором'язливими компаніями, які інвестують ресурси в цифровий маркетинг та електронну комерцію.

Найкраще ставлення до того, щоб визнати можливості, які пропонує Інтернет, і знати, як адаптуватися до його динаміки. SEM-маркетинг, особливо в його SEO- версії, дозволяє веб-сайту бути більш сумісним з правилами пошукових систем з результатом збільшення його рейтингу.

Давайте будемо зрозумілими в одній точці: навіть самий графічно красивий сайт може бути абсолютно неадекватним з точки зору SEO оптимізації , що еквівалентно нерелевантним (погано позиціонується) або неіснуючим (не індексованим) Google і його братам і сестрам. Не має значення, наскільки якісні послуги пропонуються або наскільки функціональними є веб-сайти, якщо вони не є легкодоступними.

Маркетинг в пошукових системах, за допомогою методів SEO, намагається зробити веб-сторінку більш помітною, ніж конкуренція, маючи всі її сторінки індексовані і добре розташовані в пошукових системах для найбільш релевантних ключових слів.

Оскільки SEO-оптимізація ледве очевидна для неспеціалістів, компаніям, які не мають досвіду в цій галузі, важко оцінити роботу агентств і експертів з SEO .

У цьому відношенні програмне забезпечення для веб-аналітики, наприклад, Google Analytics, дозволяє відвідувачам відстежувати та контролювати веб-сайти, збираючи корисні дані для оцінки впливу кампаній SEO .

The веб-позиціонування для вибраних ключових слів і кількості отриманих відвідувачів основні показники.

У аналізі даних порівнюються різні часові інтервали, щоб оцінити роботу SEO.

Рекламні пошукові системи та кампанії Google Adwords

Реклама в пошукових системах є потужним середовищем в межах техніки SEM. Вона складається з публікації оголошень (як правило, оплати за клік), активованих користувачами, коли вони вводять свої ключові слова в пошукові системи. Публікація (покази об’яв) залежить від набору вибраних ключових слів, а витрати застосовуються лише після кліків користувачів.

Сильні сторони реклами в пошукових системах:

 • контроль витрат на рекламу . Ви визначаєте бюджет і максимальну ціну за клік (ціна за клік);
 • контроль над ціллю . Оголошення публікуються лише у відповідь на пошуки користувачів з певною мірою націленої реклами;
 • Оплата за клік . Гарантує безкоштовну публікацію оголошень, коли немає кліків: бренд рекламується за нульовою вартістю;
 • велика гнучкість Ви можете створити стільки оголошень, скільки продукти або послуги, які потрібно рекламувати. Ключові слова вибираються на етапі планування (за винятком доповнень і подальших поправок), а після натискання кнопки користувачі надсилаються на відповідні цільові сторінки.

По всій Європі, коли ми говоримо про маркетингові або SEM-кампанії і, загалом, про онлайн-рекламу в пошукових системах, ми звертаємося, перш за все, до Google Adwords .

Оголошення в Інтернеті також можуть бути опубліковані на інших пошукових системах, таких як Bing або Yahoo, але система Adwords є єдиною, яка дозволяє публікувати на Google, тобто там, де проходить більша частина інтернет-трафіку.

The Реклама в пошукових системах це набагато більше для компаній B2C, які повинні компенсувати низьке розміщення в Інтернеті (через відсутність SEO). У цих випадках кампанія Google Adwords є основною стратегією SEM.

Будівництво та придбання зв'язків: інші стратегії SEM

Веб-сайти не є окремими та ізольованими об'єктами, але є частиною гігантської екосистеми, яка є Інтернет та її підмережі. Кожен веб-сайт може привести до інших через посилання: мости, які з'єднують веб-сторінки . Коли посилання посилаються на веб-сторінки, що належать до різних веб-сайтів, виникає зв'язок, згідно з яким веб-сайт, який отримує посилання, стає можливим місцем для відвідувачів іншого веб-сайту.

Це означає, що чим більше посилань веб-сайт отримує, тим більше трафіку він буде заробляти відповідно. Зрозуміло, що кількість відвідувань також залежить від важливості веб-сайтів, з яких походять посилання: дуже популярні блоги та портали представляють бажані джерела трафіку .

Стратегія створення посилання - це форма маркетингу SEM, яка прагне досягти найбільшої кількості вхідних посилань (можливо, зворотних посилань ) з сайтів високого рівня.

Завдання виграшних посилань може мати дві форми:

 • побудова посилання Розміщувати посилання на веб-каталоги, обмінюватися посиланнями, публікувати статті в спеціалізованих порталах, посилання в соціальних мережах тощо;
 • отримання посилань . Створення високоякісного контенту з метою отримання природних вхідних посилань. У цьому сценарії посилання, що надходять з третіх веб-сайтів, отримуються завдяки виробленню цінних матеріалів (текстів, відео, зображень ...), які користувачі вважають цікавими і вирішують поділитися ними.

Питання, на яке слід відповісти, полягає в наступному: оскільки обидві методи не передбачають безпосередньої експлуатації пошукових систем, чому розглядаються стратегії маркетингу SEM? Хоча SEO і SEA значною мірою базуються на пошуку користувачів за ключовими словами, в роботі з генерації посилань ми не стикаємося з прямими мостами між веб-сайтами, які уникають google та інших пошукових систем?

Відповідь полягає в тому, що кількість посилань і рівень повноважень веб-сайтів, звідки вони походять, є деякими з факторів, що враховуються пошуковими системами для оцінки та позиціонування веб-сайтів у результатах повернення. Ось чому діяльність виграшних посилань можна вважати категорією SEM ( Search Engine Markting ) і, точніше, SEO зовнішнім для самої мережі ( off-site ).

Оскільки якість посилань впливає на веб-позиціонування, важливо знати, які фактори надають більше значення посиланням : Оскільки якість посилань впливає на веб-позиціонування, важливо знати, які фактори надають більше значення посиланням :

 • повноваження домену, з якого походить посилання;
 • рейтинг сторінки, на якій знаходиться посилання;
 • релевантність вмісту сторінки, на яку посилається посилання на сторінку, яка отримує її.

Пошукові системи - незаперечні автори цих оцінок, тому компанії, яким потрібна наочність в Інтернеті, повинні звертатися до фахівців або агентств, які пропонують Маркетингові послуги SEM ,

Маркетинг вмісту як частина кампанії SEM

Це методика інтернет-маркетингу, яка через створення інформаційного та розважального контенту спрямована на сприяння відвідуванню веб-сайту та посиленню комунікації бренду. Вміст може мати різні формати: тексти, зображення, відео, слайди, pdf, інфографіку тощо.

Цей вміст після публікації може бути посилений маркетингові стратегії в соціальних мережах для того, щоб отримати вірусний ефект .

Якщо створений вміст доступний пошуковим системам, то вони підпадають під дію стратегії SEM і, звичайно, SEO оптимізації з темою веб-позиціонування. Знову ж таки, мова йде про роботу, спрямовану на набуття видимості та сприяння обізнаності про бренд через цифровий маркетинг.

The контент-маркетинг або блог-маркетинг, що використовує пошукові системи, вказує на індексацію всього створеного вмісту та їх гарне позиціонування щодо відповідних ключових слів. З цієї точки зору, SEM, SEO та контент-маркетинг працюють разом, щоб підвищити видимість бізнесу, інтернет-трафік, обізнаність про бренд і перетворення на сайті.

Найкращі результати досягаються, коли опубліковані матеріали регулярно оптимізуються експертами SEM та SEO.

Слід зазначити, що коли якісний контент сприяє генеруванню природних зв'язків в інших сайтах в Інтернеті, контент-маркетинг збігається з технікою SEO для отримання посилань.

Консультування для проведення кампанії SEM

Маркетинг у соціальних мережах також можна розглядати як стратегію SEM, враховуючи, що соціальні мережі стають все більш важливими як фактор, який припускають пошукові системи для оцінки репутації / популярності брендів та компаній .

Чим більше соціальна мережа має послідовників і заохочує до участі користувачів, тим більше їхня онлайн-присутність інтерпретується Google і його конкурентами. Як наслідок, веб-сайти, які отримують вхідні посилання ( зворотні посилання ) з популярних соціальних медіа, отримують кращу оцінку і позиціонування в пошукових системах.

Ті самі соціальні медіа є оптимізуються каналами за допомогою методу SMO ( Social Media Optimization ), який застосовує деякі стратегії SEO до соціальних каналів для поліпшення їхнього веб-позиціонування і, відповідно, відповідних веб-сайтів.

Тепер буде зрозуміло, що планування та розробка стратегії маркетингу в Інтернеті, яка включає пошукові маркетингові кампанії (SEM), є складним завданням, успіх якого залежить також від того, як ці послуги інтегруються в маркетингове управління компанії в її набір

Маркетинг SEM має надзвичайний потенціал, особливо коли він розробляється відповідно до цінностей компанії. Завдання полягає в тому, щоб знайти правильне поєднання маркетингової роботи над деталями та нюансами.

Зокрема Експерт-консультант SEM у міжнародній кампанії Вона повинна інтерпретувати запити клієнтів і переводити їхні потреби відповідно до характеристик місцевих ринків.

Кампанії з платою за кліки на різних мовах і міжнародних службах локалізації SEO передбачають гнучкий підхід до адаптації стратегій SEM до різних країн і контекстів ринку.