Навигация по сайту

Популярные статьи

Стратегія зовнішнього зв'язку в сучасних SEO

  1. Що таке зовнішнє посилання?
  2. Стратегія зовнішнього посилання на контент
  3. 1. Відповідь на запит
  4. 2. Включити глибокі активи

Оновлено: 14 червня 2018

Що таке зовнішнє посилання?

Зовнішнє посилання - це гіперпосилання в тексті вашої сторінки, яке спрямовує користувачів від вашого сайту. Коли інші сайти посилаються на ваш сайт, це означає, що ваша сторінка отримала значення.


У перші дні Google з'явилася система оцінки сторінок, відомих як PageRank . У цій системі посилання підраховувалися так само, як і голоси за сторінку. Сторінка з найбільшою кількістю "голосів" часто вважалася найціннішою і на першому місці.

Сторінка з найбільшою кількістю голосів часто вважалася найціннішою і на першому місці

Цей процес швидко маніпулювали сайти, які використовували ферми зворотного зв'язку для передачі великої кількості посилань на свій сайт. Хоча Google намагався захистити PageRank від цієї техніки, більше маніпуляцій зрештою призвели до девальвації посилань.


У сучасних SEO зовнішні посилання більше не є одним з найцінніших факторів ранжирування. З тих пір кількість факторів зростає експоненціально, до того моменту, коли алгоритм майже неможливо передбачити. Як ми вже відзначали раніше, Будівництво посилань як стратегія SEO є по суті марною.


З урахуванням цього, якщо ви дізнаєтеся, як заробляти зовнішні посилання природно, то ви знаходитесь на шляху до розвитку органічного, залучення змісту, який Google буде цінувати вище конкуренції.

Стратегія зовнішнього посилання на контент

Як ми вже писали раніше, a контент-перша стратегія SEO є найбільш ефективним способом добре класифікувати в довгостроковій перспективі. Стратегію можна розділити на три етапи:

До кінця процесу стратегії вмісту має бути чітке уявлення про те, як створити вміст, який найкраще обслуговує вашу цільову аудиторію
До кінця процесу стратегії вмісту має бути чітке уявлення про те, як створити вміст, який найкраще обслуговує вашу цільову аудиторію. Проте в рамках цієї стратегії все ще є можливість оптимізувати зміст таким чином, що привертає зовнішні зв'язки.


1. Відповідь на запит

При проведенні дослідження ключових слів важливо розділяти запити на унікальний список для створення контенту. Відповідь на запит найбільш чітким і прямим можливим способом (тобто список із зображеннями) є найкращою практикою, щоб показати, як багатий фрагмент для цього запиту . Це велика тактика, коли в цілому будується стратегія змісту, але вона також слугує для користі зовнішньої стратегії зв'язування. Всякий раз, коли вміст написано на цю тему, сайт, який Google вважає найкращою відповіддю на запит, буде пов'язаний з найчастіше.

2. Включити глибокі активи

"Глибинні активи" - це термін, який ми використовуємо для сторінок, які існуватимуть поза базовою цільовою сторінкою, і часто адресують більш заданий вміст. Наприклад, WebMD має цільову сторінку, яка визначає алергію, але вони зробили крок далі і включали велику кількість глибоких активів, щоб відповісти на додаткові питання, такі як симптоми та лікування. Кожен медичний сайт буде містити цільову сторінку з алергією, але не кожен сайт матиме сторінку "симптоми та типи" з повноцінним вмістом. Приклади, подібні до цього, чому WebMD пов'язана з більшим, ніж будь-який інший медичний сайт. Вони є ресурсом, з яким всі інші сайти можуть отримати доступ до свого вмісту та посилатися на нього.


3. Включіть мультимедіа / графіку

Добре продуманий і дуже наочний графічний матеріал або ілюстрація може бути надзвичайно цінним для інших сайтів, які пишуть про один і той же вміст. Якщо графіка може легко пояснити тему або проілюструвати складну концепцію, то вона є цінним ресурсом, в який не кожен письменник захоче вкласти роботу.


Крім того, добре спроектована графіка має потенціал добре оцінюйте пошук зображень Google , який також є ресурсом для письменників, які прагнуть доповнити їх зміст. У наведеному прикладі зображення з найвищим рейтингом - це також зображення, яке використовується у всіх відповідних фрагментах, і посилання на це джерело, хоча решта фрагмента з іншого сайту. (Це належить до Healthline, але відображається з фрагментом WebMD, який посилається на Healthline.)

)

Увімкнувши свій графічний вміст та посилаючись на свій сайт, вони отримують вигоду від свого змісту, а також встановлюють вас як надійний ресурс на цю тему.

Оригінальний сенс стратегії зовнішнього зв'язку став нерелевантним у сучасному стані SEO. Через щирий та стратегічний підхід до стратегії змісту, зовнішні зв'язки та їх переваги все ще можна заробити.

Що таке зовнішнє посилання?