Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

В новорічні канікули не забудьте про зуби

Опубликовано: 29.09.2018

видео В новорічні канікули не забудьте про зуби

РАСПАКОВКА ОГРОМНОЙ ПОСЫЛКИ из КИТАЯ + Розыгрыш Подушки Смайлика Видео для детей /// Вики Шоу

Настали новорічні довгоочікувані канікули для всіх росіян . У нас попереду 10 днів відпочинку , які ми проведемо рясно поглинаючи їжу і радіючи . В різдвяні свята працювати залишаються небагато компаній. Але , більшість компаній , які займаються обслуговуванням населення? залишаться працювати. Серед них і частина мед установ.


🎅🎄Веселые КОНКУРСЫ НА НОВЫЙ ГОД собаки 2018. ВЕСЕЛЫЙ МУЛЬТПЕРЕПОЛОХ в год собаки

І ось , припустимо , ви схильні до зубного болю . І на цих веселих днях відпочинку сталося страшне — захворів зуб . І що ви будете робити , коли зуб сильно болить ? Ясна річ , спробуєте народні способи , болезаспокійливі . А ось як вчинити , якщо флюс або нарив або гнійне запалення , яке навіть небезпечно для життя. Так-так . Не багато хто знає , що при запалення ясен або зубів необхідно негайно бігти до лікаря. Це має бути лікар стоматолог , а не просто хірург . І при чому стоматолог хірург.


Our Miss Brooks: Department Store Contest / Magic Christmas Tree / Babysitting on New Year's Eve

А от куди бігти , як і що робити ми і не знаємо. Порада перша для тих , хто розуміє , що це важливо безпосередньо для нього : загодя складіть список стоматологічних клінік вашого міста , виділивши при цьому ближче до місця проживання . Обдзвоніть їх , дізнавшись час роботи в святкові дні. У мобільному телефоні кожного себе поважаючого жителя міста повинні бути записані диспетчерські телефони таксі. І в такий момент вам залишається тільки дістатися до необхідної клініки і призвести термінове втручання в зубний біль.

Щоб уникнути будь-яких ускладнень , людям схильним до зубних болів медики радять. Чи не навантажуйте фізичним навантаженням свої зуби і щелепи . Чи не жуйте горіхи, чи не перемелювати важку їжу . Залиште її , задовольняйтеся салатами та іншої духовий готуванням . Це корисно . А трудноперемаливаемую їжу нехай поглинають із залізними зубами молоді , які зовсім не дбають про своє здоров’я.

Чи не переохлаждайте вашу голову. Це впливає безпосередньо на всі запальні процеси , включаючи , які відбуваються в щелепах і зубах .

І останнє: вживайте в міру алкоголь . У настільки довгий період часу організм може насилу засвоювати влитого в нього спирт і можуть починати побічні різні запальні процеси через неякісне складу крові.

Схожі записи:

rss