Навигация по сайту

Популярные статьи

Студія танцю Маркетинг: Введення в SEO

 1. Пошукова оптимізація ( SEO ) - це процес впливу на видимість веб-сайту або веб-сторінки в неоплачених...
 2. Уроки SEO від Тода

Незважаючи на те, що багато хто з вас досі закінчує свій шкільний рік і весняні сольні концерти, як власник малого бізнесу, ви не отримаєте розкоші відпочити від вашого маркетингу

Незважаючи на те, що багато хто з вас досі закінчує свій шкільний рік і весняні сольні концерти, як власник малого бізнесу, ви не отримаєте розкоші відпочити від вашого маркетингу. Весняні вистави ведуть прямо в літо, яке веде прямо в падінні, що веде прямо на прослуховування… і так продовжується! Вам потрібно більше студентів і сімей, щоб заповнити ваші програми. Ви повинні стежити за призом і залишатися старанним з маркетингом.

Протягом наступних декількох тижнів ми занурюємося в маркетингові теми, які повинні бути на вашому радарі цього літа, і деякі дії, які можна зробити, щоб зробити поліпшення. Літо - це чудовий час, щоб провести інвентаризацію того, що працює, і закласти основу на майбутній навчальний рік. Спочатку вгору - SEO. Пошукова оптимізація. Згідно з Вікіпедія:

Пошукова оптимізація ( SEO ) - це процес впливу на видимість веб-сайту або веб-сторінки в неоплачених результатах веб-пошукової системи - часто називають "природними", "органічними" або "заробленими" результатами.

Google використовує інформацію з вашого веб-сайту та підказки з зовнішніх джерел для визначення відповідності BEST тому, що шукає користувач. Потім він "ранжує" ці сайти для користувача. Де ви класифікуєте може мати величезний вплив на вашу суть. я кохаю цю статтю Ніл Патель . Це чудовий огляд і містить тонну ресурсів для отримання додаткової інформації. Він кидає цей самородок - 67% кліків переходять до перших 5 списків. Yikes.

Час сповіді. Я почав дізнаватися більше про веб-сайти та інтернет-маркетинг три роки тому. У той час у мене був дуже хороший сайт (і студія!), Але я не тягнув жодних студентів з навколишніх районів за містом, де була моя студія. Одна розмова з подругою змінила все! Мій друг Тодд в індустрії SEO і закликав мене заглянути в мій рейтинг Google. Я googled спільноти я намагався привернути та “студія танцю” та я не був у перших 4 сторінках результатів! Незважаючи на те, що я був менш ніж за милю від деяких з цих районів, перспективні сімейства студій отримали більше десятка інших варіантів, перш ніж вони побачили список моєї студії. Я був шокований. У той час, коли я думав про маркетинг танцювальної студії, я думав про листівках і пряму пошту. Рейтинг Google дійсно не був на моєму радарі. Я знав, що мій сайт є важливим, але більше зосереджувався на тому, як він виглядав, а не на його функціонуванні.

Тодд був досить гарний, щоб дати мені розбавлену версію SEO і сказати мені, що я можу зробити, щоб почати вдосконалювати його. Я почав працювати. Протягом декількох місяців я побачив значні поліпшення і був у перших 10 результатах. Не дивно, але набагато краще! Оскільки я продавав свій бізнес приблизно через рік після того, як я почав робити поліпшення, у мене немає цікавого висновку для вас. Я відчуваю впевненість, що діставання до першої сторінки результатів зробить величезну різницю в кількості студентів та випробуваннях, які я бачив, коли я приїхав з тих громад, які я націлював. Сьогодні я збираюся поділитися тим, що він поділився зі мною, і що ви можете зробити сьогодні, щоб почати робити поліпшення.

Уроки SEO від Тода

 1. SEO можна розділити на дві частини, на сторінці SEO і поза сторінки SEO. SEO на сторінці - це вся інформація, що надходить з вашого сайту, включаючи те, як швидко завантажується ваш веб-сайт, як ви використовували назви та мета-описи, а також скільки вмісту містить ваш сайт. Off-page SEO - це вся інформація, що надходить з зовнішніх джерел. Якщо хтось ділиться вашим веб-сайтом у соціальних мережах, це вплине на вашу оф-сторінку SEO. Будь-які списки каталогів та профілі соціальних медіа для вашої студії будуть поза SEO-сторінки. Google дивиться на оф-сайт SEO, як голосування для вашого бізнесу. Як позасторінка, так і на сторінці SEO сприяють тому, як ваш сайт займає місце.
 2. Почніть мислити як клієнт, який шукає танцювальну студію! Це був великий момент лампочки для мене. Написи та заголовки повинні відображати, як ваш клієнт шукає вас. Якби я шукала танцювальну студію для моєї дочки, я почала б друкувати в місті, в якому ми живемо, і «танцювальну студію». Інші варіанти можуть бути «балетні заняття в Колумбусі» або «студія змагань у Бартлетті». Переконайтеся, що мова, яку ви використовуєте на своєму веб-сайті, відображає ці пошукові запити. Якщо ви хочете почати рейтинг для деяких з цих речей, ця мова повинна бути на вашому сайті. Мою студію танцю я назвав «танцювальним центром». Ну, здогадайтеся, що, ніхто не збирається набирати “центр танцю” в google! Ха! Я ввійшов і зробив багато маленьких змін, щоб краще відобразити те, що шукали мої клієнти. Я також переконався в тому, щоб включити громади, які я хотів залучити.
 3. Зміст - KING! Ви це чули раніше? Коли ви вносите оновлення на свій сайт і додаєте вміст, Google сприймає це як ознаку того, що ви є законними. Це де блоги можуть зробити величезну різницю . За допомогою блогу ви регулярно додаєте новий вміст і працюєте в цих ключових словах.
 4. Це все про ці посилання! Скрізь, де ви перебуваєте в Інтернеті, потрібно оновити та містити посилання (які працюють!) На ваш веб-сайт. Зачекайте кілька хвилин і заповніть свій профіль на Yelp, Google+, у списку Енджі та в будь-якому іншому місці. Переконайтеся, що у вашій студії є канал YouTube, який посилається на ваш веб-сайт. Кожна платформа соціальних медіа повинна повернутися до вашого веб-сайту. Ви не просто надаєте клієнтам можливість легко дістатися до вашого сайту, ви допомагаєте Google зрозуміти, що ви робите, і хто ваші ідеальні клієнти.

Так само, як соціальні медіа, рекомендації та рекомендації щодо SEO завжди змінюються. Я не експерт - але я намагаюся тримати палець на пульсі! Рекомендації Тода були в основному пов'язані зі змістом. Котрий є велике місце почати! Всі речі, які він навчив мене, досі актуальні. Я хотів би поділитися ще кількома технічними речами, які потрібно врахувати, перш ніж потрапити в наші дії.

 1. Швидкість має значення. Наш власний сайт кілька місяців тому завантажувала ДУЖЕ повільно. Ми дізналися, що ідеальна швидкість навантаження для сайту становить менше 3 секунд. Ви можете протестувати свій сайт за допомогою Пінгдом просто введіть свою адресу. Ми позбулися деяких плагінів і оптимізували наші образи, і досить легко опустили його нижче 3 секунд. Це вимагає деяких технічних знань - ми раді допомогти направляти вас у правильному напрямку!
 2. Ваш сайт потребує мобільного зв'язку. Мобільний друк означає, що він автоматично змінюється, коли хтось переглядає ваш сайт на своєму телефоні. Швидше за все, меню відображатиметься інакше, і вміст може бути розміщено вертикально. Більшість тем роблять це автоматично. Якщо ваш сайт не є мобільним, час оновлення. Подумайте про свій досвід онлайн - як часто ви знаходитесь на вашому телефоні на вашому робочому столі? Не дратуйте своїх людей, поки вони навіть не ступають у вашу студію! Хехе!

Ваші колеса повертаються ще ?? Я сподіваюся! Дозволяє дізнатися, що ви можете зробити сьогодні, щоб почати вносити покращення:

 • Дізнайтеся, де ви знаходитесь. Почніть вводити різноманітну комбінацію пошукових термінів у Google і переглядайте, де ви займаєте місце. Робіть нотатки, за якими комбінаціями ви не займаєтеся. Запустіть список ключових слів, які мають відношення до вашої студії. Перевірте швидкість вашого сайту та переконайтеся, що ваш сайт є мобільним! Якщо з технічної сторони потрібно виконати роботу, почніть розбиратися, чи зможете ви вдосконалити себе або якщо вам потрібна невелика допомога.
 • Використовуйте інструмент, наш улюблений - Yoast , щоб переконатися, що ваші сторінки на вашому сайті оптимізовані для SEO. Цей плагін дає вам зелене світло, коли вам добре йти. Вона має пробіли для заповнення назви сторінки, назви SEO, метаописів і ключових слів. Найкраща частина полягає в тому, що вона дає вам опис того, що таке означає кожне з цих речей, і що повинно йти туди. Він також надає рекомендації щодо кількості слів, посилань і зображень. Коли все виглядає добре, ви нагороджені славним зеленим світлом. Якщо б ви були тільки зробити одну річ, щоб поліпшити свій SEO, це буде моя рекомендація!
 • Додайте альт-текст до всіх зображень на своєму сайті. Google потребує слів, щоб зрозуміти ваші зображення. Більшість сайтів студійних танців містять багато зображень! Додайте кілька коротких речень, які описують цю фотографію, і вкажіть ключові слова для сторінки, на якій відображається зображення.
 • Зробіть короткий опис всіх інших місць, де ваша студія з'являється в Інтернеті. Заповніть свої профілі, додайте зображення та обов'язково вкажіть посилання на веб-сайт студії.
 • Маючи на увазі список ключових слів, почніть працювати з існуючим вмістом на своєму сайті. Які маленькі хитрощі ви можете зробити, щоб краще залучити людей, яких ви шукаєте?

Я сподіваюся, що це було корисно! SEO може бути дуже переважною. Перший крок до боротьби з переповненням стає трохи мокрими ногами і отримує базове розуміння того, що таке SEO. Доброю новиною є те, що ніхто (навіть гігантські корпорації!) ДІЙСНО не знає, як саме Google робить те, що він робить. Ми всі намагаємося зробити все можливе, щоб не зашкодити! Друге, що потрібно пам'ятати, що більшість танцювальних студій не активно намагаються покращити свій SEO. Якщо це на вашому радарі і ви послідовно працюєте над удосконаленням, ви могли б мати досить велику перевагу над вашими конкурентами! Нарешті, якщо ви відчуваєте себе втраченим - просіть про допомогу! Приєднуйтесь до нашого Спільнота Facebook для власників танцювальних студій або надішліть нам електронний лист ! Ми з радістю розмовляємо з виступом і допомагаємо вам скласти план гри.

Ви це чули раніше?
Подумайте про свій досвід онлайн - як часто ви знаходитесь на вашому телефоні на вашому робочому столі?
Ваші колеса повертаються ще ?
Які маленькі хитрощі ви можете зробити, щоб краще залучити людей, яких ви шукаєте?