Навигация по сайту

Популярные статьи

Створення і просування веб-сайтів. Скільки коштує зробити сайт і його зміст в місяць. Рух товару. - Створення і просування веб-сайтів. реєстрація доменів, Скільки коштує зробити сайт і його зміст в місяць.

 1. Принципи, які необхідно враховувати при створенні сайту
 2. Створення та просування сайтів в пошукових системах Yandex, Rambler, Google

 • Власний web сайт в Москві або регіонах як шлях до стабільної і прибуткової комерційної діяльності
 • Просування товару і послуг компанії через сайт - ваша можливість збільшити продаж

Кілька порад як створити web сайт, який буде просувати і продавати ваші товари та послуги:

 1. Перша порада - перед тим, як замовити виготовлення сайту подумайте, як він буде продавати. Вам потрібно створити ідею вашого сайту. Як або за рахунок чого ви будете залучати ваших клієнтів? Яку проблему, ваш сайт вирішить для клієнта?
 2. Друга порада по створенню web сайту - коли є ідея, як і за рахунок чого люди будуть купувати ваші послуги, подумайте як ви його будете просувати. ЯК ваші клієнти знайдуть ваш тільки створений сайт? Існує мільйони сайтів які знаходяться на 100 000 місцях в пошуковій видачі.
 3. Третя порада тим, хто думає, що ваш сайт зроблять програмісти - якби у них була хоч одна ідея, як продати щось в інтернеті, хіба вони б цього не зробили ?? Хороші ідеї для сайтів створюють хороші продавці або хороші фахівці у вузьких областях. Програмісти і дизайнери лише втілюють ідеї сайту в життя!
 4. Ложка дьогтю - Якщо у вас народилася блискуча ідея для створення сайту - подивіться, а ваші конкуренти вже роблять це ?? Якщо так то зі виміряйте свої сили, для боротьби з монстрами в web індустрії.
 5. Друга ложка дьогтю в більшу і світлу бочку з медом - перед тим як замовити сайт оціните вартість просування вашого сайту і вашої ідеї, як правило створення сайту це тисячна від вартості просування вашого сайту, в пошуковій видачі!
 6. Рада чотири - створюючи сайт думайте не про себе а про користувача, що не про дизайн а про зручність. Дизайн це просто спосіб донесення інформації, а не самоціль!
 7. П'ята порада при створенні сайту - не питайте думку своїх співробітників про вашому сайті - найчастіше персонал не є покупцем вашої послуги або товару.
 8. Головна порада - ідея вашого сайту це діамант, а сервіси це його обрамлення, поставте на меті створити більше корисних родзинок на вашому створюваному сайті. Чим більше людина повертається тим більше у нього шансів купити ваш товар або послугу.
 9. Найважливішим рада - жоден програміст або компанія не захворіє вашою ідеєю більше ніж ви - пам'ятайте про це створюючи свій сайт !! Ідея ваша, реалізація наша. Але ми в змозі створити ідеї - тому що ми не компанія програмістів і дизайнерів. Ми відмінні продавці! І цим ми відрізняємося на ринку створення сайтів, і у нас працюють дуже хороші програмісти, які вирішують вашу задачу в найкоротші терміни. Ваш інтернет магазин за 4 дні це реально !! Якщо немає черги, але ми про це вам повідомимо.

Висновок: Створюючи сайт думай про те наскільки він буде корисний людям, і грошей у вас має бути на створення сайту і 6 місяців пошукового просування!

Принципи, які необхідно враховувати при створенні сайту

 1. Сайт, який створюється повинен бути з оригінальним наповненням (контентом) або корисним сервісом для користувача. Сайти, які створені тільки як реклама не є цінними для користувача.
 2. Сайт повинен бути зручним для користувача. Яку користь отримає відвідувач сайту, якщо зайде на ваш сайт?
 3. Не ставте посилання зі свого сайту на всі сайти, які пропонують вам обмін посиланнями. Ставте посилання тільки на ті сайти, які дійсно допоможуть вашим відвідувачам, або краще розкриють тему вашого сайту. Найчастіше просто обмін посиланнями тільки заважає просуванню сайту, або веде вашого відвідувача назавжди.
 4. Дизайн - необхідна частина сайту, його візитна картка. Завжди продумуйте дизайн, він повинен допомагати користувачам сприймати інформацію, заради якої створений сайт. Не перевантажуйте сайт дизайном, яскравими картинками, які відволікають від вмісту сайту.
 5. Відвідувач, який зайшов на ваш сайт і покинув його, вважаючи для себе марним, втрачений клієнт практично назавжди. Надалі, ви можете потім поміняти вміст, але відвідувач і пошуковик запам'ятали, що на цей сайт він був і цей сайт йому непотрібний!
 6. Для створення сайту за 5 000 рублів за шаблоном необхідно зробити лише два кроки:
 7. вибрати шаблон
 8. Написати структуру меню, тобто визначити, які сторінки будуть на сайті. І вислати на нашу пошту або відправити заявку з сайту.
 9. Якщо ви хочете замовити створення індивідуального сайту - то просто відправте заявку

Створення та просування сайтів в пошукових системах Yandex, Rambler, Google

Перш ніж приступити до створення web сайту, необхідно чітко зрозуміти - для чого він вам потрібен?

Варіанти використання сайту:

   • Щоб було (може бути це звучить безглуздо, але багато хто створює сайт для того, щоб він просто був, тому що сайти є у всіх)

   • Витратити певну суму грошей і відзвітувати, що наш сайт крутіше, ніж у конкурентів

   • Показати скільки є грошей в компанії

   • Просувати і продавати товари та послуги компанії

Ми займаємося створенням web сайтів для останнього варіанту використання - просувати і продавати за допомогою сайту товари і послуги компанії. Наші сайти максимально використовують можливості інтернету як рекламного майданчика і, як правило, підвищують продажу. Ми не запитуємо своїх клієнтів, що вони хочуть бачити на своєму сайті - ми запропонуємо вам варіант вирішення сайту, який буде просувати і продавати ваші товари та послуги!

Як або за рахунок чого ви будете залучати ваших клієнтів?
Яку проблему, ваш сайт вирішить для клієнта?
ЯК ваші клієнти знайдуть ваш тільки створений сайт?
Третя порада тим, хто думає, що ваш сайт зроблять програмісти - якби у них була хоч одна ідея, як продати щось в інтернеті, хіба вони б цього не зробили ?
Ложка дьогтю - Якщо у вас народилася блискуча ідея для створення сайту - подивіться, а ваші конкуренти вже роблять це ?
Яку користь отримає відвідувач сайту, якщо зайде на ваш сайт?