Навигация по сайту

Популярные статьи

Створення Інтернет сайтів, розробка сайтів під ключ, створення сайтів в Москві

Створення сайту візитки від 70 000 руб

Створення сайту візитки від 70 000 руб.

Готовий дизайн сайту, необмежену кількість розділів і сторінок, фотогалерея, форма зворотного зв'язку.
При замовленні сайту-візитки ми надаємо 20% знижку на розробку логотипу

Термін створення сайту-візитки - 7 робочих днів

Створення корпоративного сайту від 300 000 руб.

Ексклюзивний дизайн головної і внутрішніх сторінок, новини, публікації, фото і відео галереї, підписка на новини. Підходить для вирішення 80% завдань по створенню сайтів для середніх і малих компаній.

Термін створення корпоративного сайту - від 30 робочих днів

Створення Інтернет-магазину от 450 000 руб.

Все включено: унікальний дизайн, структура груп товарів будь-якої складності, характеристики і фільтри, цінові колонки, імпорт / експорт інформації

Термін створення Інтернет-магазину - від 40 робочих днів

Як і будь-який інший процес, успішне створення сайтів залежить від чіткого розуміння Ваших завдань. Саме тому ми завжди запрошуємо Замовника на попередню бесіду-знайомство, де ми допоможемо виділити необхідні завдання і допоможемо розставити пріоритети. Разом ми підготуємо детальний план робіт по створенню сайту, узгодимо терміни і визначимо вартість його виконання.

Сьогодні Інтернет-простір є однією з найбільш просунутих і поширених рекламних майданчиків, тому процесу створення сайтів необхідно приділяти особливу увагу. Від того, як Ваша компанія представлена ​​в Інтернет - залежить її розвиток і просування на ринку. Тому необхідно довіряти розробку сайту тільки професіоналам.

Крім грамотної розробки дизайну сайту, необхідно розуміти, що головне завдання створення сайту - в простій і доступній формі представити компанію споживачеві і дати можливість легко і швидко вивчити необхідну інформацію, зробити попередню заявку або оформити замовлення. Успіх буде залежати від правильно обраної концепції і зручності користування сайту. Необхідно окреслити цілі, пропозиції та надати їх в ємною і зрозумілій формі. Структура сайту повинна враховуватися при розробці дизайну сайту, і грунтуватися на перевагах і потребах цільової аудиторії.

Залишилися питання? Телефонуйте за номером в Москві +7 (495) 973-73-77 та замовляйте розробку сайтів в Big Fish.

Залишилися питання?