Навигация по сайту

Популярные статьи

Створення сайтів. Якісно, ​​будь-якої складності

У сучасному світі газети з рекламними оголошеннями і телефонні дзвінки потенційним клієнтам давно в минулому. За останнє десятиліття використання Інтернету сильно і швидко зросла. Інтернет-сайти стали найбільш важливим порталом спілкування для більшості людей, вони необхідні для підприємств і організацій. Оскільки взаємодія між бізнесом і споживачем відбувається в основному в Інтернеті, дизайн веб-сайту має вирішальне значення для залучення користувачів.

Кожна людина може без особливих зусиль надрукувати в комп'ютері або в смартфоні будь-який пошуковий запит і відразу ж отримати зворотний дзвінок або придбати бажаний товар. Корпоративний сайт - це обличчя компанії. Добре розроблений веб-сайт з високою практичністю позитивно впливає на утримання відвідувачів (показники повторних відвідувань) і купівельну поведінку.

Команда веб-студії «Сова 31» займається створенням і просуванням сайтів (web-проектів) у Білгородській області і зокрема м Старому Осколі.

Комерційний веб-дизайн насправді призначений для полегшення комунікації та маркетингу в високотехнологічної цифровому середовищі - з усіма наслідками, що випливають звідси наслідками.

У нашій веб-студії працюють тільки досвідчені і професійні фахівці, що створюють унікальні сайти, здатні виступати в якості високоефективного маркетингового і рекламного інструменту для будь-якої організації або індивідуального підприємця.

У чому вигода для вас,

якщо серед безлічі пропозицій ви виберете саме нашу компанію:

 • Ми вникаємо в деталі вашої роботи.

  Наша команда дуже тісно взаємодіє з замовником, попередньо виробляє повний аналіз ринку конкурента, враховує всі тонкощі цільової аудиторії, акцентує увагу споживача тільки на сильні сторони вашого підприємства.

  Наша веб-студія створює унікальні і дуже ефективні продукти для корпоративних клієнтів. Ваш адаптивний сайт буде однаково добре виглядати на будь-якому пристрої з будь-яким розміром екрану.

  Ми не пропонуємо шаблонні рішення. Для нас дуже важливий індивідуальних підхід і вибудовування структури під конкретну компанію.

 • Розуміння цільової аудиторії

  Ми дуже уважно ставимося до цільової аудиторії. Якщо сайт призначений для людей старшого віку, то наша веб-студія зробить більші букви і цифри, просту графіку і нескладне управління. Занадто яскраве зображення і рухомі картинки будуть відволікати відвідувачів.

  Ми гарантуємо замовникам високу якість, а також виконання всіх поставлених завдань і цілей точно в строк за заявленою ціною. Ми використовуємо новітні інструменти веб-розробки і слідуючи останнім трендам digital-ринку.

 • Ваша компанія і Ваш веб-сайт

  Створені у нас в веб-студії продукти не вимагають доопрацювань, що економить час і гроші замовника. Ми робимо дизайн сайту під ключ, і Вам не доведеться ламати голову над складними технічними аспектами виготовлення необхідного інтернет-ресурсу. Однією з ключових заходів дизайну є зручність використання (юзабіліті). Це визначається часом завантаження, навігацією, контентом, інтерактивністю і чуйністю. Подібно зручності використання, багато інших ключові елементи дизайну, такі як зображення, що сканується, читаність і візуальна естетика мають для користувачів дуже велике значення.

  Для того, щоб ви представили як буде виглядати майбутній проект, наша веб-студія може створить для вас прототип без дизайну та програмного коду. Це також знижує ймовірність доробок.

  Наші сайти дуже прості і зручні в управлінні, і ви без особливих зусиль зможете їх обслуговувати самостійно. Якщо ви раптом захочете передати розроблений нами продукт на подальшу доопрацювання або підтримку в іншу студію, то це не створить особливих проблем.

  Коли люди приходять на ваш сайт, у вас є тільки короткий проміжок часу, щоб привернути їх увагу, справити враження і переконати їх, що вони прибули в потрібне місце. Ми допоможемо вам зробити це.

  Ми в своїй роботі використовуємо тільки зрозумілий програмний код і надаємо своєму замовнику докладну інструкцію. У підсумку ви отримуєте повністю готовий робочий продукт, який готовий до використання.

 • Зверніть увагу на портфоліо

  Ви можете подивитись приклади наших робіт і переконатися в різнобічному підході до своїх клієнтів.

  Наша команда професіоналів займається не тільки створенням сайту з повним функціоналом і розробкою дизайну, але і просуванням, маркетингом, брендингом.

  У нас ви можете замовити розробку будь-якого інтернет-магазину, персонального або корпоративного сайту в Бєлгороді або Старому Осколі.

  Дуже багато клієнтів знову звертається до нас за новими сайтами або доопрацюванням вже існуючих. Кожна наша робота - це воістину твір мистецтва.

 • наостанок

  Команда веб-студії «Сова 31» пропонує послуги подальшої комплексної підтримки, яка включає наповнення, пошукову оптимізацію і просування по ключових запитах. Ми займаємося створенням сайту з адаптацією до мобільного середовищі і регулярної модернізацією з урахуванням СЕО.

  Ціни в нашій компанії цілком демократичні, і наші менеджери завжди готові обговорити питання вартості робіт з замовником.

  Ми, перш за все, налаштовані на довготривалу та плідну співпрацю.