Навигация по сайту

Популярные статьи

Створення сайтів Київ розробка сайту - Розкрутка сайтів, пошукове просування сайту, контекстна реклама

Якщо просто зробити сайт і на цьому зупинитися, то можете вважати викинутими на вітер гроші, вкладені в створення сайту. Звичайно, якщо Ви замовляли сайт не тільки для себе, коханого :) ......
Ваш сайт потрібно зробити відвідуваним. Якомога більшу кількість Вашої цільової аудиторії, Ваших потенційних клієнтів має заходити на ваш сайт, знайомитися з інформацією про ваші товари і послуги, замовляти. Тільки в цьому випадку Ваш сайт буде працювати на зростання ваших продажів.
Отже, Вам вигідна не просто висока відвідуваність, вам потрібна висока відвідуваність сайту вашими потенційними клієнтами, з вашого регіону.
Якщо просто зробити сайт і на цьому зупинитися, то можете вважати викинутими на вітер гроші, вкладені в створення сайту Як? Потрібно замовити послугу "Просування сайту".
Наші фахівці разом з вами підберуть для вас масові пошукові запити, за якими користувачі інтернету шукають в пошукових системах Яндекс і Гугл інформацію про аналогічним вашим товарах і послугах.
Детальніше про те як підбирати пошукові запити в Яндексі і Гуглі читайте в статті >>>>
Наше завдання - вивести ваш сайт на першу сторінку видачі пошуку Яндекса і Гугла по вашим пошуковим запитам. Це гарантує вам і відвідуваність і Зростання Продаж.
Як це відбувається? Укладається договір на пошукове просування вашого сайту. Період дії договору не менше 1 року, тому що це робота системна і цілеспрямована.

Скільки коштує "розкрутка" сайту в Києві? Оплата за договором здійснюється щомісячно, рівними платежами. Вартість робіт залежить, перш за все, від кількості просуваються пошукових запитів і їх масовості (тобто складності просування вашого сайту за даними запитам). Мінімальна вартість - 500 грн на місяць.


Коли Ваш сайт з'явиться на 1 стор. Видачі пошуку по вибраних запитах? Як правило, через 2 місяці. Максимальний термін, обумовлений договором - 3 місяці.

Тобто перші 2-3 місяці клієнти з сайту приходити не будуть? Будуть, тому що в договір включені і інші варіанти залучення клієнтів на ваш сайт.

Перші два місяці ми будемо, одночасно з просуванням, замовляти і контекстну рекламу на 1 стор. Яндекса і Гугла (вище, нижче і праворуч від основної видачі пошуку). Додатково оплачувати її не треба.

Ми просуваємо сайти в пошукових системах по цікавлять вас запитам, розміщуємо інформацію про вашу компанію на пріоритетних позиціях в каталогах підприємств бізнес-порталів "Business Time ofUkraine" , "Бізнес в Росії" , " київські контракти ", а також:

  • • http://prom.ua/ (50000 відвідувачів / добу)
  • • http://ukrbiznes.com/ (30000 п / с)
  • • http://www.i.ua/ (30000 п / с)
  • • http://emarket.ua/ (40000 п / с)
  • • http://stolbikanet.ucoz.ua/ (5000 п / с) банерна реклама
  • • http://ukr-biz.net/ (3000 п / с)
  • • http://megainfo.com.ua (1000 п / с)
  • • http://erynok.com/ (1000 п / с)
  • У пріоритетною видачу системи українського бізнес-пошуку Google

Ми перерахували тільки деякі способи просування ваших товарів і послуг, які ми застосовуємо. Повністю ми його не даємо за умовами безпеки.
New !!! Автоматичне просування ваших товарів і послуг через соціальні мережі!
"Що ж таке кросспостінг, і з чим його їдять?", - запитаєте ви. Кросспостінг - вельми корисна і зручна річ для тих, хто вже завів або тільки планує завести сторінку свого сайту в різних соціальних мережах на кшталт ВКонтакте, Facebook, Twitter та ін. В кілька кліків налаштувавши модуль кросспостінг, ви отримаєте можливість в автоматичному режимі експортувати новини або записи в блозі зі свого сайту в власні групи в соціальних мережах, позбавивши, таким чином, себе від подвійної роботи і заощадивши час!
Як це працює?
Крок 1 - Ви налаштовуєте експорт в ті соціальні мережі, які вам необхідні:

Крок 2 - при публікації нового матеріалу ви позначаєте соціальні мережі, в які буде здійснений експорт, просто клікнувши по потрібної іконці:
Наша студія має багатий досвід в розкрутці сайтів.

розкрутка сайтів Київ, розкрутка сайтів в Києві, просування сайтів Київ

Як?
Як це відбувається?
Скільки коштує "розкрутка" сайту в Києві?
Видачі пошуку по вибраних запитах?
Тобто перші 2-3 місяці клієнти з сайту приходити не будуть?
Що ж таке кросспостінг, і з чим його їдять?
Як це працює?