Навигация по сайту

Популярные статьи

Створення сайтів Ульяновськ (просування), Нижній Новгород, Москва, Тольятті, Самара. ARTCELL

 1. Створення сайту під ключ
 2. Чому клієнти вибирають artcell для створення сайту
 3. Скільки коштує створення сайтів
 4. Просування сайтів
 5. аудит сайту
 6. Технічна підтримка сайту
 7. Просування в соціальних мережах
 8. Де замовити сайт?

Студія веб-розробки, 3D візуалізації і прикладного програмування. Ми надаємо всі види інтернет-послуг: від створення сайтів до їх оптимізації та просування , супроводу і копірайтингу.

В нашій команді працюють тільки професіонали, в зв'язку з чим ви можете бути впевнені у високій якості послуг і розробці професійного інтернет-проекту, який сприятиме розвитку вашого бізнесу!

Практика розробки та просування сайтів в студії ARTCELL показує , Що якщо він опрацьований за всіма вимогами пошукових систем, а також враховані поведінкові фактори, то ВСЕ проекти, якими займається наша студія, займають топові рядки по необхідних пошукових запитах, що дозволяє багаторазово збільшити потік клієнтів в компанію замовника.

Наша студія гарантує якісний результат за всіма виконуваних робіт.

Створення сайту під ключ

Створення сайту під ключ

Особливість розробки інтернет-проектів в студії artcell - створення сайту під ключ. Вам не треба думати де взяти фотографії або як написати тексти, для того, щоб наповнити сайт необхідною інформацією. Наші фотографи організовують виїзну фотосесію у вашій компанії, а копірайтери напишуть професійні продають тексти, оптимізовані під пошукові системи, що дозволить вашому проекту ефективно просуватися в пошукових системах Яндекс і Google.

Виконавши більш 578+ замовлень, ми точно знаємо як досягати кращих результатів. Завдяки унікальним технологіям, ваш сайт займе топові рядки і буде залучати нових клієнтів!

Хочете займати лідируючі позиції в ТОП-10 або навіть ТОП-1? Дзвоніть прямо зараз! При замовленні розробки інтернет-проекту ви отримуєте просування в перший місяць після здачі БЕЗКОШТОВНО!

Чому клієнти вибирають artcell для створення сайту

Artcell в цифрах: 1 місце в рейтингу SmartMoney (співвідношення високої якості розробки та просування, при збереженні доступних цін для клієнтів), більше 7 років на ринку веб-розробки, більш 348+ успішних проектів, більше 576 задоволених клієнтів, які повторно звертаються за створення сайтів для нових напрямків.

Серед наших клієнтів лідери різних сегментів ринку: Мегафон, Ростелеком, Автовазбанку, СтАР (Стоматологія Президента асоціації стоматологів Росії), Сбербанк, Tele2 і багато інших.

Розробка інтернет-представництва для бізнесу - складний і технологічний процес, в якому повинні брати участь тільки професіонали з великим досвідом розробки інтернет-проектів різної складності. У компанії artcell над кожним сайтом працює команда фахівців, яка гарантує високу якість на кожному етапі роботи.

В процесі розробки беруть участь наступні фахівці:

- менеджер проекту (координує всі стадії роботи команди і погоджує з Замовником),

- дизайнер (займається розробкою прототипів спільно з фахівцем з юзабіліті, а також подальшим дизайном сайту),

- програміст (розробляє програмні модулі і компоненти), верстальник (верстає сторінки сайту відповідно до дизайну. Завдання верстальника розробити код, який буде відповідати міжнародним стандартам W3C ),

- оптимізатор (готує сайт під просування в Яндекс і Google. Без якісної оптимізації коду сайту ваш бізнес не зможе ефективно просуватися в пошукових системах, навіть якщо будете вкладати в цей напрямок великий бюджет),

- контент-менеджер + копірайтер (пише продають тексти, наповнює сайт з урахуванням вимог пошукових систем),

- тестувальник (тестує сайт на можливі недоліки і складає список знайдених недоліків для технічного відділу, щоб сайт працював як годинник 24 години на добу 365 днів у році).

Скільки коштує створення сайтів

Скільки коштує створення сайтів

Вартість розробки залежить від безлічі факторів:

 • якості необхідного дизайну (дизайн буває декількох видів: для корпоративних сайтів, презентаційний, для Лендінзі).
 • система управління сайтом (CMS). Від вибору системи також сильно залежить вартість сайту. Найдорожчі в розробці сайти - на системі 1С Бітрікс. В середньому до вартості сайту додається від 50 000 рублів. Студія artcell є сертифікованим партнером 1С Бітрікс, що гарантує професійність розробки.
 • програмні модулі. Залежно від функціоналу сайту також залежить і вартість розробки проекту. Чим складніший функціонал, тим дорожче створення сайту.
 • верстка. Верстка буває простий, а буває з анімацією (Паралакс ефект), який дозволяє зробити відображення сайту цікавішим, але і вартість буде вище.
 • контент. Контент це не просто написання текстів. Всі тексти повинні бути продають і підготовленими під SEO (для ефективного просування сайту в ТОП видачі).

Багатьом компаніям може здатися, що вартість створення сайту дуже дорога. Ми змогли розвінчати цей міф. Як показує статистика, дорожче обходиться розробка інтернет-проекту у фрілансера (який допускає величезну кількість помилок і затягує з термінами) або зовсім відсутність сайту, в зв'язку з чим компанія втрачає велику кількість клієнтів, а відповідно і прибуток.

Як альтернативу, особливо економні керівники компаній, розглядають сайти на конструкторі. Чим загрожує таке рішення для вашого бізнесу? Які мінуси і плюси при розробці інтернет-представництва на конструкторі? читайте в блозі

Просування сайтів

Скільки коштує просування в пошукових системах, і від чого залежить ціна? Таке питання часто можна почути від нових клієнтів, так як в різних студіях вартість може відрізнятися на десятки тисяч рублів на місяць.

На вартість просування впливають такі чинники:

 • конкурентність тематики. Чим вища конкуренція, тим дорожче просування, т.к лідери пошукової видачі можуть вкладати в просування великі бюджети, які іншим просто не під силу потягнути.
 • якість сайту вашої компанії і компаній конкурентів. Чим якісніше сайти конкурентів, тим складніше вам буде їх обігнати. Перед просуванням фахівці студії artcell роблять аудит сайту Замовника, після чого складають прогноз.
 • кількість ключових запитів, за якими сайт повинен бути в ТОП Яндекс і Google. Чим більше запитів, тим дорожче просування, а також вище ефективність просування. Тому краще вибрати більш 50-100 запитів, щоб сайт найефективніше приносив клієнтів.

аудит сайту

аудит сайту

Ви вже замовили сайт в іншій студії, але незадоволені його якістю і хочете знати про всі недоліки, щоб розробник доробив сайт? Фахівці студії artcell проведуть детальний аудит вашого сайту і нададуть детальний звіт, який дозволить вам дізнатися про всі недоліки, які були допущені під час розробки сайту.

Технічна підтримка сайту

Після створення проекту ви також можете бути спокійні за його подальше функціонування та наповнення актуальною інформацією. Ми дбайливо передамо ваш сайт в відділ технічної підтримки, яка буде постійно з вами на зв'язку, що дозволить оперативно оновлювати всю необхідну інформацію.

Вартість супроводу сайту в студії artcell обходиться дешевше, ніж власний фахівець в компанії Замовника. Також підтримка сайту в студії професійніше, т.к ми знаємо кожну деталь вашого сайту.

Просування в соціальних мережах

У компанію artcell звертається велика кількість компаній з питанням, скільки коштує просування групи в соціальних мережах ВК, instagram. Багатьом здається, що ведення соціальних мереж, це просто розміщення постів 1-2 рази на добу, в зв'язку з чим і вартість не може бути більше 5000 рублів на місяць.

Спочатку варто розповісти, що входить в дану послугу. Перед тим як просувати групу або послуги компанії в соціальних мережах, складається портрет клієнтів (вік, стать, географія, дохід, інтереси), виробляється стратегія просування, яка дозволить визначити подальші дії з розвитку. Після стратегії складається план постів і їх зміст. План складається мінімум на місяць, т.к дозволяє оцінювати підсумковий результат.

Після складання плану постів, складається тайм-графік постів. Вибирається час, коли в соціальних мережах є найбільша кількість вашої цільової аудиторії.

Далі підбираються групи, в яких будуть робитися репости, щоб збільшити охоплення аудиторії. Розробляється план по конкурсам і акціям, які привернуть ще більше увагу до вашої компанії.

Де замовити сайт?

Ще думаєте над тим, де замовити сайт / інтернет-магазин для своєї компанії? Зателефонуйте в студію artcell або замовте зворотний дзвінок. Наші менеджери проконсультують вас і дадуть відповідь на всі питання! Ми точно знаємо, як допомогти вашому бізнесу в розвиток в Інтернеті, в зв'язку з чим, даємо гарантії на всі види робіт.

Чим загрожує таке рішення для вашого бізнесу?
Які мінуси і плюси при розробці інтернет-представництва на конструкторі?
Де замовити сайт?
Ще думаєте над тим, де замовити сайт / інтернет-магазин для своєї компанії?