Навигация по сайту

Популярные статьи

Створення сайту Челябінськ, розробка дизайну сайту Челябінськ

Який тип сайту Вам потрібен?

Ми раді вітати вас на сайті відділу веб-розробок компанії «PRодвіженіе»!
Ми пропонуємо весь набір послуг з виготовлення сайтів:

Створення сайту

Говорячи про послугу «сайт« з нуля », ми маємо на увазі наступне: створення та налаштування сайту з оригінальним дизайном, установку сайту на платформу« 1С-Бітрікс: Управління сайтом », програмування і верстку. Знання Замовником специфіки роботи не потрібно, наші професіонали просто і доступно все роз'яснять і дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Установка сайту на систему управління (CMS) Установка сайту на систему управління (CMS)

Розробка нестандартних ресурсів

Один з напрямків нашої діяльності - створення нестандартних проектів. До них відносяться портали знайомств, тоталізатори, віртуальні аукціони, форуми, чати, пошуковики, довідники, інтернет-магазини ... Розробка такого складного ресурсу вимагає професіоналізму і творчості, якими надзвичайно володіють фахівці нашої компанії. Метою нестандартного сайту є залучення масової аудиторії і отримання доходу, тому настійно рекомендуємо Замовникам подумати, яким чином сайт буде монетизувати.

Робота з контентом сайту

Крім створення і просування сайтів ми займаємося наповненням їх контентом, тобто текстовими, графічними, відеоматеріалами та іншими. Інформацію для сайту зазвичай надає Замовник, однак можливі й інші варіанти (копірайт, рерайт - написання нових текстів і переписування існуючих).

обслуговування сайтів Реєстрація доменного імені
Розміщення сайту в мережі Інтернет (хостинг)

© 2015-го, Студія інтернет-реклами "PRодвіженіе" | 454084, м Челябінськ, вул. Кірова 19, 11 поверх, офіс 1104, тел. +7 (351) 2-777-504

Який тип сайту Вам потрібен?