Навигация по сайту

Популярные статьи

Створення SEO-дружніх URL-адрес для веб-зображень за допомогою Cloudinary

  1. URL-адреси кореневого шляху
  2. Динамічні суфікси SEO
  3. Використовуйте свій власний домен

URL-адреси для зображень зазвичай не корисні для пошукових систем, оскільки вони складаються з великого списку випадкових символів. Щоб підвищити рейтинг SEO на вашому сайті, вам потрібні стислі, значущі назви файлів зображень, які дозволять пошуковим системам витягувати інформацію про зображення. Оскільки завантажені файли зображень рідко містять описові назви, це створює виклик для розробників і менеджерів вмісту сайтів, яким доручено підтримувати короткі, змістовні, URL-адреси, зручні для SEO.

Хмарні пропонує дві функції, які допоможуть розробникам поліпшити оптимізацію пошукових систем своїх зображень - URL кореневого шляху та динамічні суфікси SEO - і дозволяє використовувати домен у URL-адресі. Ці функції корисні для веб-сайту, а також для власників веб-застосунків і рекомендовані для важких для вмісту сайтів, таких як інтернет-журнали та сайти новин.

URL-адреси кореневого шляху

URL-адреси зображень Cloudinary доставляються через CDN і використовують імена папок як префікси шляху. До них відносяться типи ресурсів і зображень, такі як / image / upload і / raw / upload. Найпопулярніший префікс серед користувачів Cloudinary включає / image / upload у своєму URL. Тепер за допомогою функції кореневого шляху Cloudinary можна видалити розділ / image / upload URL-адрес, залишивши лише публічний ідентифікатор зображення (ім'я файлу) на корені шляху - значно спрощуючи URL-адресу.

Нижче наведено приклад зображення, яке було завантажено до Cloudinary, і йому було присвоєно баскетбол_shot як загальнодоступний ідентифікатор:

http://res.cloudinary.com/demo/ image / upload / basketball_shot.jpg

Ось приклад URL-адреси Cloudinary image, яка використовує функцію URL кореневого шляху:

http://res.cloudinary.com/demo/ basketball_shot.jpg

Обидва URL-адреси дають одне завантажене зображення:

Обидва URL-адреси дають одне завантажене зображення:

Можливість URL-адреси кореневого шляху також дозволяє користувачам додавати параметри для маніпулювання зображенням на льоту . Наприклад, якщо завантажене зображення має бути обрізано до 200 x 200 пікселів, його можна перетворити, лише встановивши параметри ширини і висоти до 200, а режим обрізання - "заповнити" (див. Текст червоним кольором у URL-адресі нижче).

http://res.cloudinary.com/demo/ w_200, h_200, c_fill / basketball_shot.jpg

Клієнтські бібліотеки Cloudinary (SDK) можна використовувати для створення URL-адрес доставки та додавання тегів зображень. Для цього потрібно лише встановити новий параметр, use_root_path, true.

Наприклад, приклад коду нижче був використаний для створення тега зображення HTML з URL-адресою зображення за допомогою функції URL кореневого шляху:

cl_image_tag ("basketball_shot.jpg",: width => 200,: height => 200,: crop => "fill",: use_root_path => true)

Динамічні суфікси SEO

Cloudinary пропонує користувачам можливість створювати URL-адреси зображень, які є більш вичерпними та описовими. Кожне зображення, завантажене до Cloudinary, отримує загальнодоступний ідентифікатор, який є його назвою для URL-адрес доставки. Під час завантаження зображень користувачі можуть визначати власні загальнодоступні ідентифікатори за допомогою рядка тексту або декількох назв папок (розділених косою рискою). Ці загальнодоступні ідентифікатори можуть бути настільки описовими, наскільки це необхідно.

Функція "Динамічний суфікс SEO" йде далі, дозволяючи користувачам відокремлювати процес завантаження зображення та призначення загальнодоступного ідентифікатора для створення описових URL-адрес. Якщо під час процесу завантаження зображення не надається належне ім'я, ви зможете призначити додаткові URL-адреси зображенням пізніше. Наприклад, за допомогою цієї функції можна динамічно додавати кілька суфіксів, щоб створити стільки описових URL-адрес, скільки необхідно для вашого сайту. Ці URL-адреси можна використовувати для підтримки різних мов для одного зображення або для відображення певного вмісту на певних сторінках.

Щоб додати динамічний суфікс SEO, префікс шляху зображення повинен спочатку бути змінений з типового / зображення / завантаження на більш коротку версію / зображення.

Ось приклад зображення, яке було завантажено з ID tepu4mm0qzw6lkfxt1m і доставлено наступною оптимізованою URL-адресою CDN за допомогою стандартного префікса шляху:

http://demo-res.cloudinary.com/ image / upload / ltepu4mm0qzw6lkfxt1m.jpg

Нижче додано суфікс баскетбол-гра-в-коледжі, текст, який використовують пошукові системи для індексування сторінки та зображення:
Нижче додано суфікс баскетбол-гра-в-коледжі, текст, який використовують пошукові системи для індексування сторінки та зображення:

http://demo-res.cloudinary.com/ images / ltepu4mm0qzw6lkfxt1m / баскетбол-гра-in-college.jpg

У URL-адресі нижче вказано одне й те ж зображення, окреме суфікс на іспанській мові:

http://demo-res.cloudinary.com/ images / ltepu4mm0qzw6lkfxt1m / baloncesto-juego-en-universidad.jpg

Додатково перетворення зображення потім можна легко додати, додавши параметри до керованих URL-адрес Cloudinary. Тут же зображення перетворюється на 200 x 200-піксельну культуру з округленими кутами і збільшеною насиченістю:

http://demo-res.cloudinary.com/ images / w_200, h_200, c_fill, g_west, r_30, e_saturation: 50 / ltepu4mm0qzw6lkfxt1m / баскетбол-гра-in-college.jpg

Ця можливість також застосовується для завантаження файлів, що не містять зображення, та приватних зображень. Для необроблених файлів тип ресурсу / raw / upload повинен бути замінений на / files, а для приватних завантажень тип ресурсу / private / upload повинен бути замінений на / private_images. Використовуючи SDK Cloudinary для різних фреймворків розробки, встановіть новий параметр url_suffix до будь-якого тексту, а URL-адреси будуть автоматично побудовані з префіксом / files або / private_images, а також з доданим суфіксом.

Використовуйте свій власний домен

Ви також можете зробити свої URL-адреси більш дружніми за допомогою SEO, використовуючи власний домен (CNAME) для URL-адрес замість спільного res.cloudinary.com. Суфікс SEO і функції CNAME також можна використовувати разом, наприклад:

http: // зображення. <mydomain.com> /w_200/afe6c8e2ca/basketball-game.jpg

Проте важливо відзначити, що для використання суфіксу SEO або функцій CNAME обліковий запис має бути налаштований на приватну конфігурацію CDN, яка підтримується лише розширеним планом Cloudinary або вище.

Завдяки цим можливостям, програма Cloudinary допоможе вам легко створювати вдосконалені URL-адреси для маніпулювання та доставки зображень, що допоможе оптимізувати ваш сайт для пошукових систем. Cloudinary користувачі можуть використовувати обидві URL-адреси кореневого шляху та функції Dynamic SEO Suffix для побудови короткої та описової URL-адреси зображення. Можливість доступу до кореневого шляху доступна для всіх облікових записів, включаючи вільний рівень, а також можливість роботи з динамічним суфіксом SEO з розширеним планом Cloudinary або вище з приватною установкою CDN.

Для отримання додаткової інформації або для реєстрації облікового запису та перевірки цих функцій відвідайте веб-сторінку Сайт Cloudinary .

Відмова від відповідальності: Ця публікація спонсорується Cloudinary