Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Субарахноїдальні кісти, головні болі, біль у шиї, Форум про хребет | Медичний портал

Опубликовано: 29.09.2018

Субарахноїдальні кісти, головні болі, біль в шиї Статті за темою Останні новини про хребет alinkaНовачок

Протягом декількох років сильні головні болі і практично щоденні, запаморочення, супроводжуються тошнотой.Результат МРТ головного мозку: Множинні дрібні субарахноїдальні кісти в лобових долях з обох сторон.Прі МРА інтракраніальних артерій: Задні сполучні артерії не визначаються з обох сторон.Данних за наявність судинних мальформацій та аневризм не отримано.

Наскільки це серйозно? Чи можливо вилікувати кісти медикаментозно чи іншим методом, чи не потрібна оперативного втручання?

Чи необхідно робити контроль МТР через якийсь час, адже, я так розумію, кісти можуть рости? Чи пов’язано утворення кіст з порушенням венозного відтоку з голови внаслідок шийного остеохондрозу?

Ell Адміністратор

Попереджаю наперед — якщо ще будете порушувати Правила форуму і змінювати свої повідомлення на ахінею, відкриваючи спочатку тему, — відповідей Вам не буде ніяких.

"Субарахноїдальні кісти" — це єдине. що не має ніякого відношення до Ваших симптомів. З ними нічого не треба робити. Про них треба забути. В усякому разі до появи "плюсовий" психіатричної симптоматики ….

А, от решта (зокрема патологія розвитку судин вертебро-базіллярной басейну) — це коштує вніманіяaiwan

alinka Новачок

Abelarу: Велике спасибі за відповідь, вибачте, що з великим опозданіем.Собственно кажучи ви єдиний хто відгукнувся на моє повідомлення, на жаль. Якщо не утруднить, підкажіть, як лікувати вертебро-базилярну недостатність. Розумію, що причина швидше за все в ускладненому шийному остеохондрозі. Розумію, що лікувати необхідно остеохондроз, хоча він не лікується. Форум читаю давно, намагаюся виконувати рекомендації, які дають шановні доктора на форумі (вправи, правила поведінки і т.д. і т.п.) Періодично проходжу стаціонарне лікування (крапельниці, судинні препарати, НПЗП, міорелаксанти тощо) Але вже більше двох років відчуваю себе, м’яко кажучи неважливо: кожен день головні болі, відчуття печіння в темряві, запаморочення, що супроводжуються нудотою, прискорене серцебиття і печіння за грудиною, біль у правій руці, болі в шиї і грудному відділі (відчуття печіння). Тяжко! Хотілося б проконсультуватися з хорошим фахівцем, може є необхідність пройти додаткове обстеження. Може порадите в яку клініку звернутися або до якого фахівця.

ELL: Перепрошую, якщо порушила правила форума.Постарайтесь зрозуміти людини, що знаходиться на грані відчаю, і будьте снісходітельни.Пліз!

Ірина Ігорівна Клініка Бобиря alinka Новачок

Вдячна за увагу до мого вопросу.В принципі головні болі досить давно, в підлітковому віці, але не так часто і допомагав звичайний Цітрамон.В 2000 р. по результатам МРТ — протрузія С5-С6, були часті головні болі, брала будь-якої спазмалітік + анальгетік.Сейчас бувають дуже сильні напади головного болю, які тривають по 2-3 дні, щоб зняти біль доводиться приймати лікарські. препарати практично жменями: пентальгин, Темпальгін або ін. + спазган, Спазмалгон, Ношпа.Іногда допомагає укол Вольтарену, якщо зробити вовремя.Но дуже сильний біль так і держиться за 2-3 дні і однократним прийомом таблеток не знімається, іноді навіть не викликає полегшення . За результатами МРТ від травня 2008 року — задня серединна грижа С5-С6 5ммХ3, 4мм, протрузії С3-С4, С6-С7, клиноподібна деформація дисків С3-С4, С5-С6. Ще турбує запаморочення, що супроводжується нудотою, відчуття печіння шкіри, частіше в тім’яній області, стало підскакувати тиск до 145-90.Чем і де тільки не лікувалася, хочеться повернутися хоча б до відносно нормальної жізні.Лечащій лікар з якоїсь причини не призначав мені ренген шийного відділу хребта. адже якщо зсув дисків абонестабільність, якщо я правильно розумію, за результатами МРТ цього не визначиш?

Мені 37 років, робота сидяча, в основному біля комп’ютера, емоційна-юріст.С дитинстві, підлітковому віці займалася спортивною гімнастикою, зараз, на жаль, з споротм не дружу.

. Чим і де тільки не лікувалася, хочеться повернутися хоча б до відносно нормального життя.

1. Зробіть самі: рг-знімок першого шийного хребця. Т.з. "З відкритим ротом" — фронтальний і два бічних ШОП: по-флексії і в екстензіі. Так лікаря-рентгенолога і скажіть.

3. З цими знімками йдете по-черзі: до невролога, до вертебролога, до мануального терапевта, до хіропракту, до остеопата. (У порядку відфутболювання)

Приблизно на етапі мануального терапевта Вам повинно повезти.

4. З можливих дод. обстежень Вам належить (якщо на рг-знімках — нічого) МРТ ШОП, контрастна ангіографія судин вертебро-базіллярной басейну, Допплерографія.

5.Етап "синенькі таблеточек і червоненьких укольчики, а так само голочок і массажік" Ви вже пройшли. Не ведіться!

alinka Новачок

Abelary: Дякую за пораду, обов’язково йому піду, регнен ШОП сделаю.МРТ ШОП робила в червні 2007 р. та травні 2008 р., не пам’ятаю, здається я вже писала вище: задня серединна грижа С5-С6 5ммХ3, 4мм, протрузії С3- С4, С6-С7, клиноподібна деформація С3-С4, С5-С6.Сейчас мене хвилює така проблема: з вересня 2008 р. коміркова зона болить постійно, рухливість шиї не обмежена, біль-жувство печіння в шиї, грудному відділі, віддає в голову , палить темя.Прінімаю по кілька днів Моваліс по 7,5 мг 2 р / д. або інший НПЗП, біль дещо стихає і відразу ж поліпшується загальне самопочуття (менше крутиться і болить голова і т.д.). Перестаю приймати НПВП, проходить дня 2 і знову сильний біль, починає кружляти і боліти голова, підскакує тиск, тахікардія, піднімається температура до 37.5, лихоманить, пекучий біль у правій руке.Температура зазвичай піднімається вдень, вранці і ввечері t в норме.Вообщем НПЗП практично постійно доводиться приймати з вересня п.г.У мене хронічний тонзиліт і імунітет явно ні до черту.В холодну пору року горло болить часто (через що змушена відмовляти собі у відвідуванні басейну). Чи може це (хворе горло) провокуватиме постійне загострення шийного о / хондроза? І як довго можна приймати НПВП? І ще: робота більше сидяча, помітила, чим довше сиджу, тим сильніше біль в шиї, грудному відділі, болить поперек, а з болем приходить запаморочення і головний боль.Вечером намагаюся проходити кілька км. в зручному взутті і трохи днем, стає набагато легче.Вопрос: яке ортопедичне пристосування купити (вибачте) під попу, щоб було легше сидіти? Бачила у продажу сидушку виробництва Німеччина, зроблена, здається з гуми, у вигляді надувного кола для плавання або бублика, але розмірами як раз під м’яке місце. Варто придбати або щось потрібно інше?

І ще з приводу мануального терапевта.Несколько років тому був невдалий досвід общенія.После вправліванія хребта, шию скосило набік і так заклинило на 2 неделі.Невролог мануали шию настійно не рекомендує, каже: "голова поруч і поки ти своїми ногами ходиш, а можуть і в інвалідне крісло відправити "з моїми протрузія, грижею і деформаціей.А вертеброневролог в нашому місті немає.

ОнотолійВассерман Новачок

І ще можу порадити як "бувалий пацієнт" — якщо раптом мануальний терапевт не допоможе, то не робіть висновку, що раз мануальна терапія Вам не допомогла, то Ви вболіваєте не по цій частині (а мануальний терапевт може так сказати).

Скоріше це буде означати, що він недостатньо кваліфікований для лікування Вашого случая.Даже скажу більше — для лікування шей взагалі мало хто кваліфікований достатньо (з пари десятків я бачив пару чоловік). І ще намагайтеся якомога більш деталізовано описувати симптоми на прийомі (не соромтеся — хороший мануальний терапевт може отримати дуже багато інформації з того, що класичний невропатолог скептично пропустить повз вуха). Бувають порушення,які можуть бути пропущені ким завгодно, якщо на них не загострити увагу (це може відбутися внаслідок складності їх діагностики).

Я все це говорю до тому, що бачив людей у ??яких паморочиться голова і болить шия, але розумники їх таки переконали, що справа не в шиї, а не дуже хороші мануальні терапевти послужили доказом словами розумників.

alinka Новачок

Те, що справа в шиї я впевнена на всі 100%, оскільки обстеження пройшла, мабуть, повне. Велика боязнь звертатися до мануального терапевту.Как знайти справді хорошого фахівця, ось у чому вопрос.Врач, який мені колись "згорнув" шию (випадок я описувала вище) теж не говорив, що він нехорош.І порадили мені його знакомие.Поетому тепер є страх перед такими маніпуляціямі.Ведь шия все таки, справа тонка!

Сьогодні ось з ранку встала, а вона болить моторошно, біль при поворотах, біль у лівій половині голови, запаморочення, тиск підскакує. Вчора ще все було гаразд, не простуджуються, тягарів не піднімала і т.д. І чого їй не вистачає? Знову почала ходити в басейн, плаваю на спіне.Может не варто було починати, а носити її як вазу кришталеву?

ОнотолійВассерман Новачок

Не треба цього робити !!!!! Просто рухайте їй в міру актуальних можливостей. Нетреба спати тільки на спині — можна і на боці і в злегка розгорнутому стані.

Я Вам звичайно не скажу за всю Одесу, але в мене за останні роки склалося дещо яка думка щодо правильних двіженій.Сейчас спробую описати:

1) Діти та люди зі здоровим хребтом сплять хаотично міняючи пози — то на спині, то на животі, то на боці і мені здається це і є ідеальний сон, так що в міру одужання не треба зберігати звички типу "спати тільки на спині"

2) Щодо спорту, руху, фізкультури ітд — мені здається, що рухатися важливо і потрібно, але не дуже корисно влаштовувати собі трнеровку в чому або, ті знову таки всі спортивні заходи мають бути ігровими

Може бути я не дуже точно або дохідливо висловився, але мені здається, що суть я відбив.

alinka Новачок

З приводу видужання: Остеохондроз не лікується і вже наявна грижа нікуди не денется.Верно? Тому першочергове питання: як з цим жити, щоб не стало гірше, щоб уникнути операції, не відчувати постійного болю, щоб на місці ще двох наявних протрузій в шиї не утворилися грижі.Длітельное лікування таблетками, укольчик і т.д. переконало мене в тому, що це не є вихід. Фізіолікування та масаж також не допомагають, до мануального терапевта звертатися боюся (причину вказувала вище), принаймні поки не знайду фахівця, якому дійсно зможу довірити свою шию. В принципі, басейн допомагає неплохо.О будь-яких глобальних результати говорити поки рано, оскільки відновила відвідування басейну недавно.Но можу сказати, що після робочого дня, проведеного в основному в сидячому стані, коли до вечора від болю аж очі лізуть з орбіт, годину плавання на спині істотно полегшує біль. А взагалі, дякую за отклік.І якщо у когось є досвід як "подружитися" з грижею в шиї, буду вдячна поділився. Хоча форум відвідую давно і почерпнула чимало корисної інформації, все одно залишається маса питань, на які відповідей не знаходжу.

alinka Новачок

Питання до лікаря Ступіну: електрофорез відноситься до процедур з диадинамические струмами? Мені особисто фізіотерапія (фонофорез, ампліпульс) з проблемами шиї (грижа) якось не допомагає.

І ще, шановні доктора (і не доктора теж), підкажіть, будь ласка якими препаратами краще робити блокати.Одін лікар сказав, що роблять з препаратами, що містять гормони, але вкрай негативні побічні ефекти (особливо для жінок: збільшення ваги, оволосіння тіла, наднирники і т.д.) А також сказав, що виникає щось на зразок звикання, то є інші знеболювальні допомагати перестануть.

І ще порадьте, як полегшити біль, що виникає при тривалому сидінні (роботасидяча, біль збільшується в шиї і грудному відділі).

Поради доктора Ступіна про те як правильно організувати робоче місце читала, рекомендації виконала. Також під час роботи роблю перерви, встаю переодически, ходжу, але все одно біль страшна. Може є якісь ортопедичні пристосування під попу?

alinka Новачок

Будь ласка допоможіть. Про свої проблеми раніше писала на форумі. У мене грижа диска C5-C6, протрузії дисків C3-C4, C6-C7.

Зараз перебуваю за межами Росії. Два дні тому продуло, захворіло горло, потім шия. Спочатку болі були терпимі, а сьогодні не змогла навіть поджняться з ліжка. Біль у шиї моторошна, как-будто горить шкіра на шиї і на голові, біль в руках, піднявся тиск, нудить.

Що робити? З собою маю Анальгін, Но-шпу в ампулах, Баклосан. Зробила укол Ревалгіна, але біль не проходить.: Cray:

Doctor Yurov невролог, остеопат, реабілітолог

З одного уколу не пройдуть! Баклосан підійде. Зауважте навколо шиї вовняний шарф, хустку (ворс буде дратувати шкіру і сприяти кровообігу + фіксація шиї). Можна натерти шию зігріває маззю, але не фіналгоном. І на рентген!

Якщо дійсно продуло, то можна підключити гомеопатію.

nuwa Адміністратор

Аліночка, спробуйте скористатися при створенні повідомлення сайтом

Одужуйте швидше, щоб у такому чудовому місці залишився час на те, за чим Ви туди приїхали.

І особисте прохання, з’їжте за мене, будь ласка, cannoli: nyam:, можна взяти з рикоттой, але якщо спекотно, то краще навіть з кон ля крему. І морозиво gelato. Все, замовкаю … Минула слиною. Я теж туди хочу ..: cray:

alinka Новачок

Спасибі за підказку і підтримку. З’їла б за Вас все це з задоволенням, але в даний момент лежу ганчір’ям будинку. Вночі зробила укол Анал’гіна з ношпа, прийняла Баклофен. Біль не пройшла. Зараз температура 37.5, сильний біль в області нирок. Відчуття печіння в шиї і руках, голова паморочиться. Мабуть прийдеться міняти квиток і додому. Ось такий вийшов відпустку. Дуже сумно. До від’їзду за призначенням лікаря колола 5 днів Анальгін + В12 + Димедрол, брала Баклосан за схемою. Перед від’їздом болі в шиї пройшли і самопочуття було цілком нормальне, здавалося можна насолоджуватися відпусткою. І тут така напасть.

До частих болів в шиї я правикла і знімаю їх частіше Кетаролом, Вольтареном, анальгін + ношпа, іноді допомагає Катадалон, Сирдалуд. Але мене лякають болю в ділянці нирок. Не знаю, чи можна далі колоти аналгін, приймати Баклосан. Та й ще відразу після приїзду в мене почалася алергія. Може це як то пов’язано?

nuwa Адміністратор

Аліночка, об’єднала Ваші теми, щоб лікарям було зрозуміло, що Ви у нас дівчина з "історією".

Ех, невдало Ви потрапили на вихідні, але можливо хтось із наших консультантів загляне на форум до понеділка і відповість Вам.

Ви — "дикун" або по путівці? Якщо друге, то може бути страховка покриє відвідування місцевого лікаря?

axakal Користувач

Зараз температура 37.5, сильний біль в області нирок. Відчуття печіння в шиї і руках, голова паморочиться …. До від’їзду за призначенням лікаря колола 5 днів Анальгін + В12 + Димедрол, брала Баклосан за схемою ….. Але мене лякають болю в ділянці нирок. Не знаю, чи можна далі колоти аналгін, приймати Баклосан. Та й ще відразу після приїзду в мене почалася алергія. Може це як то пов’язано?

…. Температура, нудота, печіння за грудиною, біль у ділянці нирок, підвищений тиск, часті застуди та болю в серці, аллергопроявленія, тривалий безрезультативною прийом НПЗП наштовхує на думку виключення остеохондрозу — як основний паталогии, на яку тривалий час у Вашій терапії була основна точка докладання ..

Треба переключити свою увагу на обстеження нирок і надниркових залоз, на виключення ревмапаталогіі, бакпосев на гемокультуру, корекції "постлечебних проявів" ..

.. Можливо — це наслідок пропущеної основної патології іпомилкового безконтрольного тривалого прийому НПЗП ..

Поділитися цією сторінкою Користувачі Допомога

Копіювання дозволяється лише з розміщенням зворотного прямого посилання.

Incoming search terms:

болі в обла сті шиі з ліва за вухом болі в шиї лікування печіння шкіри навколо шиї Постійна тошнота головний біль крутиться в голові? причини головного болю що супроводжується тошнотою субарахноїдальна кіста через остеохондроз може бути запаморочення і прискорене серцебиття що краще спазмалгон чи вольтарен уколи якщо після крапельниці крутиться голова
rss