Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Свідомість — це не я. Особистий досвід

Опубликовано: 13.01.2019

видео Свідомість — це не я. Особистий досвід

«Любити – це дуже гарна річ, але набагато важливіше є бути свідомим, що я є любленим»

Зима. Тільки-но випав білий, пухнастий сніг. Заколисуючи синочка в колясці, ходжу не поспішаючи білими доріжками. Спостерігаю за собою, намагаюся бути в почуттях. Бачу попереду охоронне КП, охоронець стоїть. Чую в голові метушню свідомості: "До КП доходити не буду, щоб не нервувати охоронця, я в гостях, не місцева". І не доходячи метрів 20 до охоронця, розвертаюся і йду назад. Йдучи по другому колу, я не спостерігала думок про КП, охоронців, свідомість щось фоново звіщала, я спокійно перебувала в почуттях. І наскільки я була здивована, коли проспостерігала, як тіло під команду свідомості розвернулося на тому самому місці, що першого разу. Слід у слід!!!! Але помітила я це вже пізніше. Я навіть озирнулася і подивилася ще раз! Слід у слід. Коли почала розворот, слідів коляски не бачила.І тут мене осінило! Адже це просто програма! Шаблон, запрограмований в моїй свідомості. І одразу ж свідомість почала говорити: "Та просто випадковість!" (Двічі розвернутися на одному і тому ж місці, на дорозі довжиною в 1 км. Не дивлячись і не контролюючи цей процес); "Ну і що тут такого, подумаєш!" Свідомість почала захищатися, прикриваючи себе і знецінюючи моє розуміння! Змушуючи мене забути і не згадати про цю здогадку. Але ж це доводить, що свідомість працює за заданими їй програмами, нав'язуючи їх Особистості, пропонує повірити, що це вибір і рішення самої людини. Але в даній ситуації я побачила сліди від коляски вже розвернувшись! І сліди повністю збігалися! Не було і сантиметра різниці. Дана ситуація допомогла мені зрозуміти, що свідомість — це комп'ютер, який диктує, що робити, коли я її не контролюю, і при цьому змушуючи думати, що це я і це моє рішення.


Молчанов: 2019 перевернёт всё с ног на голову

“Ігор Михайлович: До чого прийшла сьогоднішня наука? Ті, хто цікавиться, можуть усю цю інформацію знайти самі (зараз доступ вільний до багатьох робіт) і самостійно переконатися, що люди, які починають вивчати, як працює свідомість і чим вона є, вони приходять до розуміння, що не людина керує свідомістю, а свідомість насправді — це дещо чужорідне, яке маніпулює і керує нею”.


Квантова свідомість. Математика та магія, вірогідність та візуалізація.

З передачі " СВІДОМІСТЬ І ОСОБИСТІСТЬ. Від завідомо мертвого до вічно Живого "

Відстежити і зрозуміти цю ситуацію мені допоміг універсальний ключ, даний в книгах Анастасії Нових, особливо в книзі " АллатРа ". Ключ до себе, до себе справжнього. Ключ, який допомагає відповісти на питання: "ХТО Ж Я ІСТИННИЙ і В ЧОМУ СЕНС МОГО ПРИХОДУ В ЦЕЙ СВІТ?".

“Що таке людина? Людина, перш за все, це Особистість, тобто та, ким не керує свідомість, а хто керує своєю свідомістю.”

З передачі " СВІДОМІСТЬ І ОСОБИСТІСТЬ. Від завідомо мертвого до вічно Живого "

 

Висновки:

Свідомість — це комп'ютер, який діє за заданими йому програмами, коли я його не контролюю.

Свідомість — це не я.

Свідомість намагається переконати, що вона — це я, всіляко захищаючи і прикриваючи свої дії.

Спостерігаючи за собою, ми отримуємо власний досвід, який не вимагає доказів.

 

Автор: Катерина, Київ

Знайшли друкарську помилку? Виділіть фрагмент і натисніть Ctrl + Enter.

rss