Навигация по сайту

Популярные статьи

Швидка розкрутка сайтів

Тепер, коли у вас або у вашого магазину є свій власний сайт, прийшов час зайнятися його розкруткою. Розкрутка сайту швидко в пошукових системах - це місія з розряду нездійсненних. Залучення нових «цільових» відвідувачів досягається поступово.

Найчастіше швидка розкрутка сайтів дорога послуга, ніж його створення і досягається вона не за рахунок внутрішньої оптимізації. Просування сайтів - це досить трудомісткий процес. Для розкрутки сайтів існують безліч способів, як платних, так і безкоштовних, але всі вони спрямовані як на збільшення тематичного індексу цитування (ТІЦ) та підвищення рейтингу в різних пошукових системах, так і на зростання позицій в пошуку.

Для розкрутки сайтів існують безліч способів, як платних, так і безкоштовних, але всі вони спрямовані як на збільшення тематичного індексу цитування (ТІЦ) та підвищення рейтингу в різних пошукових системах, так і на зростання позицій в пошуку

З огляду на те, що різні пошукові системи мають свої власні алгоритми так і розкрутка сайту під Google відрізняється від розкрутки сайту під Яндекс. Цей етап розкручування сайтів проводиться на стадії розробки і верстки сайту, тому перед створенням сайту має сенс ознайомитися з алгоритмами підрахунку популярності основних пошукових систем.

Після того, як ваш сайт викладений у всесвітній павутині необхідно перейти до наступного етапу розкрутки сайту. Потрібна розкрутка сайту по цільових запитах з подальшим збільшенням його відвідуваності і відповідно авторитетності.

Це досягається за допомогою оновлення змісту сайту, обміну посиланнями з іншими веб-майстрами і власниками сайтів, придбання майданчиків на інших сайтах для розміщення власних банерів, а також інші способи розкрутки сайту. Перераховані вище способи розкрутки відносяться до «білих» способам розкрутки і вони дають стабільне підвищення рейтингу вашого сайту в пошукових системах.

Однак, існують ще й «чорні» способи розкрутки сайтів швидко (використання програм, розміщення невидимого тексту і зображень і т.д.). Не дивлячись на те, що вони дозволяють в короткі терміни значно підвищити рейтинг вашого сайту, користуватися ними не слід.

По-перше, такі способи розкрутки піднімають рейтинг на досить нетривалий час, а по-друге, при виявленні подібного способу просування сайту він автоматично потрапляє в бан-лист і виключається з бази даних пошукової системи. Єдиний спосіб вийти з цього «чорного» списку, це зміна доменного імені або придбання нового майданчика для розміщення сайту.

Просування сайтів це нескінченний процес. Це пов'язано не тільки з тим, що кожен день в пошукових системах реєструються сотні і тисячі нових сайтів, а й з тим, що методи і алгоритми оцінки сайтів пошуковими системами змінюються, а це призводить до появи нових способів розкручування.