Навигация по сайту

Популярные статьи

Швидке індексування сайту - Секрети SEO - Redback Web Solutions - Брісбен

Швидке перерахування в пошукових системах - це те, що кожен власник сайту хоче зробити.

Багато власників сайтів дійсно не знають, як це зробити, і дуже мало знають про SEO або пошукову оптимізацію.

На щастя для них, існує декілька способів швидко отримати список, всі з яких ми перейдемо до цієї статті. Ці способи включають подання URL-адреси, використання ключових слів, використання посилань і використання блогів для швидкого перерахування.

Ці способи включають подання URL-адреси, використання ключових слів, використання посилань і використання блогів для швидкого перерахування

Порада №1: Надішліть URL-адресу вручну пошуковим системам

Пошукові системи, такі як Google, Bing і Yahoo, мають опції для ручного подання вашого сайту. Проте перед поданням важливо переконатися в наступному:

1. Усі сторінки вашого сайту завершені. Павуки пошукових систем не торкаються незавершених сайтів.
2. Ваш сайт не повний спаму та / або надмірного використання ключових слів. Знову ж таки, павуки не торкаються спам-сайтів, що означає, що ваш сайт буде пропущено, якщо він містить багато спаму.

Коли ви надсилаєте сайт, переконайтеся, що він подається лише один раз до кожної пошукової системи. Надсилання декількох разів до однієї пошукової системи не дасть вам нічого. Насправді, вони можуть утримати ваш сайт від коли-небудь шанс бути перераховані в пошуковій системі.

Для отримання додаткової інформації про пошукову оптимізацію відвідайте наш SEO Page або зв'яжіться з нами про те, як ми можемо працювати далі з вами, щоб повністю оптимізувати ваш сайт, щоб отримати найкращі результати в найкоротші терміни.

Порада № 2: Використовуйте ключові слова, щоб отримати павуків, щоб вони прийшли на ваш сайт

Павуки пошукової системи абсолютно люблять сайти з хорошими, добре розташованими та добре використовуваними ключовими словами та ключовими фразами. В інших інформаційних бюлетенях ми розглянули правильне використання ключових слів і
Ключові фрази, так що ви, можливо, вже знайомі з нею. Якщо ні, то ми зараз коротко торкнемося цього.

Ключові слова - це слова, які часто використовуються на сайті, який шукають пошукові системи. Ключ до правильного використання ключових слів полягає в тому, щоб зробити їх природними по всьому вмісту, а не схожим на спам. Перш ніж писати вміст для свого сайту, прийміть секунду, щоб визначитися з вмістом. Потім складіть список ключових слів або ключових фраз, які, здається, відповідають темі. Далі напишіть вміст і спробуйте посипати ключовими словами або ключовими фразами по всьому змісту природним, не відволікаючим чином. Коли ви закінчите писати вміст, ви повинні підраховувати кількість ключових слів або ключових фраз. Потім поділіть
що за загальною кількістю слів у змісті. Якщо кількість, яку ви отримуєте, становить від 1-3%, ви можете йти. Якщо це менше 1%, спробуйте додати ключові слова або ключові фрази. Якщо це вище 5%, спробуйте взяти ключові слова або ключові фрази. Прагніть до ідеального балансу між 1 і 3%.

Порада № 3: Використовуйте посилання

Після іншої посилання на сайт ви зробите павуків, які відвідують перший сайт, приходять на ваш сайт в результаті посилання. Багато власників сайтів, пов’язаних з вами, раді розмістити посилання на
Ваш сайт на сторінці посилань. Деяким може знадобитися те, що називається «взаємне зв'язування». Це в основному означає, що якщо вони розміщують посилання на ваш сайт на своїй сторінці, вони хочуть, щоб ви повернули користь, розмістивши посилання на їхню сторінку на вашому сайті. Це допомагає обом сайтам краще залучити увагу павуків пошукових систем і допомагає їм швидко перераховуватися.

Порада №4: встановіть блог на своєму сайті

Блоги надзвичайно популярні і швидко перераховуються пошуковими системами. Як відомо, такі місця, як Google, індексують (або перераховують сайт / блог) набагато швидше, ніж перераховують звичайні веб-сайти. Блоги
перераховані пошуковими системами, такими як Google, протягом декількох днів після створення, а для пошукових систем може знадобитися кілька тижнів і місяців.

Встановлення блогу на своєму сайті дуже просто. Все, що вам потрібно зробити, це встановити таку програму, як WordPress на вашому сайті, а потім використовувати її, щоб зробити публікації в блогах. Наприклад, якщо ви запускаєте спортивний сайт, ви можете спробувати двічі на тиждень розміщувати повідомлення в блозі про спортивні новини. Це допоможе вашому сайту в цілому швидше помітити пошукові системи.

Ми будуємо більшість сайтів за допомогою Word Press, і ми ретельно рекомендуємо створити веб-сайт для мобільних телефонів.

Якщо ви застосуєте лише один із наведених вище порад на своєму веб-сайті, ви перейдете до списку швидше, ніж очікувалося.

Створення блогу на своєму веб-сайті швидше, ніж будь-коли. Зробіть це сьогодні і подивіться, як швидко і без зусиль ваш сайт потрапляє до списку в пошукових системах!

Якщо вам потрібна допомога у створенні вашого сайту або допомоги з вашим SEO зверніться до Redback Web Solutions або відвідайте наш Розробка сайту .