Навигация по сайту

Популярные статьи

Швидке просування сайту в Яндекс

  1. Явні переваги сайту У кожного проекту є два типи переваг. Це переваги явні і неявні. До явних належить...
  2. Використання пошукових запитів

Явні переваги сайту

У кожного проекту є два типи переваг У кожного проекту є два типи переваг. Це переваги явні і неявні. До явних належить хороший код, грамотне складання блоків сайту, мінімальна кількість повторень і використання тільки якісних текстів. Давайте більш детально розберемо, що саме дозволяє підібрати всі переваги таким чином, щоб залишити їх єдиним цілим. Грамотно скласти сайт нескладно, треба лише стежити за логікою побудови, яка повинна при будь-якому розкладі залишатися єдиною.

Максимально спростити код і зробити його зрозумілим, додати блоків, іменування частин, які при парсінгу коду також зіграють роль в просуванні сайту - все це потрібно зробити, спираючись на ядро ​​проекту. Крім того, серед явних переваг сайту буде відсутність негативної історії домену, наявність зовнішніх посилань, які ведуть на проект, а також реєстрація в різних каталогах. Що дадуть каталоги? Варіантів чимало, але головне - це посилальні маси. Важливо визначити, що вам потрібно на даному етапі (оскільки на кожному етапі становлення сайту пріоритетну важливість мають посилання, відвідуваність і якість матеріалу). Послідовність дій повинна бути такою:

  1. Складання ядра: підбір фраз і ключів
  2. Використання семантики коду
  3. Реєстрація в каталогах, набір посилальної маси
  4. Написання СЕО-текстів зі стабільними оновленнями

Останній варіант найбільш поширений і саме за рахунок нього нерідко набирається стабільний підйом по певних запитах, найчастіше, среднечастотним і низькочастотних. Ключі найпростіше підбирати таким чином, щоб максимально охопити запити вашої тематики, але вибирати краще не найпопулярніші - так ви отримаєте серйозні шанси вибратися нагору!

неявні переваги

Кожен сайт має деякі неявні переваги, які цінуються виключно пошуковою системою Яндекс. Щоб дізнатися їх, вам не доведеться довго роздумувати. Подивіться на сервіси, які використовує Яндекс: власний каталог, а також Яндекс-Директ. Але якщо ви не хочете витрачати багато грошей, пошуковик пропонує безліч інших варіантів і довших шляхів, які представляють собою сучасне рішення поставленого завдання просування ресурсу.

Давайте подивимося, чи багато дасть Директ і каталог. Для швидкого старту ці речі потрібні, оскільки в лічені дні забезпечать достатню відвідуваність і високий рівень конкретних клієнтів. З іншого боку, витрати на це не завжди можуть окупитися, що вимагає точного розрахунку вкладання власних коштів. Тому підходити до цього питання слід чітко.

Використання пошукових запитів

Більш конкретно поговорити про пошукові запити потрібно обов'язково. Вартість просування сайту в Казані в Яндексі завжди розраховується індивідуально - це складне завдання, яке залежить від безлічі параметрів, в тому числі конкуренції, кількості ключових запитів і поточний стан порталу. Якщо домен вашого сайту не виявився заблокованим і ніщо не заважає вам займатися оптимізацією, то треба зробити правильний вибір ключових слів для максимального охоплення. При цьому треба розуміти, що слова з максимальною частотністю вже розібрані практично у всіх областях.

Тому необхідно підбирати слова з частотою в межах 10-1000 запитів в місяць. Так ви зможете підібрати досить велике охоплення і максимальну відвідуваність. Пошукові запити також можна відсівати, деякі з них варто відкласти - часом словосполучення не завжди відносяться до тієї теми, яка вам потрібна.

Хочете гарантовано швидкі результати в пошуковій системі Яндекс? Замовте просування сайту у професіоналів команди "SEOKZN". Ми проведемо грамотну оптимізацію Вашого інтернет ресурсу, наповнимо якісним контентом і зареєструємо в необхідних каталогах для швидкої індексації і підйому позицій.

Що дадуть каталоги?
Хочете гарантовано швидкі результати в пошуковій системі Яндекс?