Навигация по сайту

Популярные статьи

Швидке просування сайту

  1. Чи можна прискорити просування сайту?
  2. Чи можливо швидке просування молодих сайтів?

Бажання бачити свій проект відразу ж після запуску в ТОП-10 пошукових систем за основними ключовими словами природно. Вклавши гроші в створення інтернет-ресурсу, кожен підприємець очікує фінансову віддачу. Логічно, що в зв'язку з цим виникає питання: «Чи можна швидко розкрутити сайт?». Але розраховувати на миттєвий результат у сучасних реаліях було б помилкою. Удосконалюються пошукові алгоритми, вплив на позиції надає внутрисегментного конкуренція, на перший план виходять «білі» SEO-технології. Вони не дають блискавичного ефекту, але в середньо- і довгостроковій перспективі забезпечують стабільно високий результат.

Тому важливо працювати над оптимізацією сайту з першого дня, і навіть ще раніше - з моменту створення ТЗ на розробку. Ресурс повинен бути зручний і корисний відвідувачам і легко індексуватися пошуковими системами. Універсальної послуги зі швидкісного просування сайтів в ТОП не існує - алгоритми пошукових систем влаштовані так складно, що вивести єдиний сценарій успіху для всіх видів інтернет-ресурсів не під силу жодному SEO-фахівця.

Чи можна прискорити просування сайту?

Відразу обмовимося, що в більшості випадків неможливо гарантувати швидку розкрутку сайту. Але є ряд дій, які дозволять прискорити індексацію сторінок, і, як наслідок, сайт швидше зможе з'явитися у видачі. Для досягнення такого результату необхідно:

  1. Приділити увагу внутрішньої оптимізації:
    • написати нові і / або відредагувати наявні тексти - зробити їх корисними для відвідувачів, унікальними, легко читаються, з оптимальною щільністю ключових слів;
    • використовувати форматування документів сайту (заголовки і підзаголовки, виділення смислових блоків і т. п.);
    • приділити увагу оптимізації ілюстрацій;
    • написати актуальні метатеги для всіх сторінок і пропрацювати сніппети (видимі у видачі пошукових систем опису інтернет-ресурсу).
  2. Вирішити технічні проблеми на сайті:
    • грамотно заповнити файл robots.txt, відповідальний за передачу інформації пошуковим роботам;
    • видалити биті посилання (т. е. посилання на неробочі сторінки сайту);
    • налаштувати коректні відгуки сервера та ін.
  3. Налагодити регулярне оновлення вмісту сайту (корпоративний блог, статейний розділ, новини і т. П.). У Яндекса є особливий механізм індексації часто оновлюваних ресурсів, званий бистроботом. Він реагує на зміни існуючих сторінок і додавання нових. І якщо на сайті регулярно ведуться роботи по додаванню нового інформаційного контенту (новини, статті в блозі і т. Д.), Пошуковий робот буде частіше заходити на нього для індексації, що в певній мірі сприяє швидкій розкрутці сайту.
  4. Прискорити індексацію. Це рекомендація для сайтів, де постійно з'являються нові сторінки зі статтями. Домогтися того, щоб пошуковий робот швидше індексував нові сторінки, можна за допомогою спеціальних сервісів пошукових систем - addurl Яндекса і sumit-url Google .
  5. Ще один метод, що допомагає спростити процедуру індексації ресурсу роботом пошукової системи, - створення XML-карти (спеціальний файл, в якому міститься інформація про сторінки сайту, які підлягають індексації).

Чи можливо швидке просування молодих сайтів?

Алгоритми пошукових систем покликані покращувати видачу для користувачів і не допускати маніпуляцій з боку оптимізаторів. Частково через це молодим сайтам дуже складно відразу потрапити в ТОП пошукових систем. Крім того, висока конкуренція у видачі по комерційним тематиками також є бар'єром для швидкого просування сайту в ТОП.

Тому власникам нових сайтів рекомендується планомірно працювати над просуванням. За півроку-рік можна зробити якісний сайт, наповнити його корисною для відвідувачів інформацією і грамотно оптимізованим контентом. А щоб в цей час не працювати даремно, клієнтів рекомендується отримувати з реклами (в першу чергу контекстної). Це не тільки трафік, але і можливість протестувати сайт на релевантність семантичного ядра і привабливість для відвідувачів. Крім того, ніщо не заважає залучати відвідувачів з соціальних мереж як за допомогою таргетированной реклами, так і звичним SMM-просуванням .

У будь-якому випадку практика Demis Group показує, що для швидкої розкрутки сайту важливо тісна взаємодія власника ресурсу (або співробітника компанії, відповідального за інтернет-ресурс) і оптимізаторів. Спільна робота над підвищенням зручності сайту, його функціональністю і якістю вмісту (і для цільової аудиторії, і для пошукових систем) зробить оптимізацію ефективної і дозволить отримати гідний результат в максимально короткий термін.

Чи можна прискорити просування сайту?
Чи можливо швидке просування молодих сайтів?
Логічно, що в зв'язку з цим виникає питання: «Чи можна швидко розкрутити сайт?
Чи можна прискорити просування сайту?
Чи можливо швидке просування молодих сайтів?