Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Таксі до Борисполя. Вартість / ціна таксі Бориспіль Київ (аеропорт)

Опубликовано: 25.01.2019

видео Таксі до Борисполя. Вартість / ціна таксі Бориспіль Київ (аеропорт)

Через декілька тижнів запустять потяг до БорисполяJoker – і приводів хвилюватися перед поїздкою стало на один менше. Замовте таксі завчасно і переймайтеся іншими важливими справами, а про дорогу потурбуємося ми.

Точно в зазначений вами час до будинку під’їде автомобіль, який з комфортом довезе вас до Борисполя. А коли будете повертатися, не забудьте повідомити про це «Джокеру» і замовити таксі в Бориспіль, яке відвезе вас назад у місто.


Аэропорт БОРИСПОЛЬ. Добраться НОЧЬЮ и сэкономить в 2-3 раза.

Ми також надаємо послуги із зустрічі в аеропорту ваших родичів і ділових партнерів, у тому числі англомовних. Якщо ви з якихось причин не можете прибути в аеропорт самі, просто скажіть про це нашому диспетчеру. Там ваших гостей або бізнес-партнерів очікуватиме водій з табличкою, який говорить англійською.

Аеропорт "Бориспіль" ліквідував службу "sky-taxi"

Таксі Київ–Бориспіль: ціна та додаткові послуги

У таблиці на цій сторінці зазначені ціни на поїздки до аеропорту з різних районів міста, а також вартість замовлення таксі Бориспіль–Київ (ціна може відрізнятися в межах 5 грн від зазначених у таблиці сум).

У вартість поїздки на таксі в Бориспіль із міста входить безкоштовне десятихвилинне очікування. Якщо замовляєте зворотне таксі (Бориспіль–Київ), послуга також передбачає очікування протягом 10 хвилин, за які не потрібно доплачувати.

Фактори, що впливають на вартість таксі Київ–Бориспіль:

тривале очікування (з десятої хвилини простій оцінюється в 0,75 грн за кожну хвилину); зустріч із табличкою у залі аеропорту (додатково 10 грн до тарифу); водій, який говорить англійською (+30 грн до тарифу).

Бажаєте доїхати до міста чи аеропорту з комфортом, швидко і недорого? Замовляйте «Джокер»-таксі до Борисполя, це обійдеться вдвічі-тричі дешевше, ніж у разі, якщо ви візьмете машину на місці або скористаєтеся послугами інших перевізників. Перевірте!

Замовлення таксі Київ–Бориспіль

Оформити бронювання можна за телефоном, через сайт або за допомогою додатка, що працює на платформах iOS та Android.

Замовити машину можна «на зараз» чи завчасно. Ми радимо робити це наперед і готові забронювати авто навіть на наступний день.

Працюємо без вихідних, без нічного сну і сієсти, за будь-якої погоди. Піклуємося про вас, ваших гостей, спокій, комфорт і прекрасний настрій.

Телефонуйте!

rss