Навигация по сайту

Популярные статьи

Талісман телеканалу RUSSIAN MUSICBOX

В кінці червня був оголошений переможець в програмі «РОЗКРУЧУВАННЯ» на RUSSIAN MUSICBOX, ним став співак і музикант Сергій Артем'єв зі своєю дебютною роботою на сингл «Талісман» В кінці червня був оголошений переможець в програмі «РОЗКРУЧУВАННЯ» на RUSSIAN MUSICBOX, ним став співак і музикант Сергій Артем'єв зі своєю дебютною роботою на сингл «Талісман». Протягом усього червня кліп з'являвся в ефірі музичного телеканалу, і саме інтерактивне голосування допомогло провести незалежне опитування і вибрати лідера місяці. Ким і став Сергій Артем'єв, отримавши при цьому бонусну ротацію від RUSSIAN MUSICBOX.

Канал RUSSIAN MUSICBOX продовжує свою традицію підтримувати російські таланти. Даний проект дозволяє музичним виконавцям заявити про себе на всю країну. Передача «РОЗКРУЧУВАННЯ» - це відмінний шанс просунути в маси свою творчість, і глядачі самі вибирають своїх кумирів!

«Я вдячний всім глядачам, - говорить Сергій, - які віддали свої голоси за мій кліп. Я сподіваюся, що моя перша відео робота, яка є моїм особистим і дорогим талісманом, виявиться такою ж близькою і для всіх телеглядачів RUSSIAN MUSICBOX. Також 5 липня відбудеться прем'єра кліпу на головному музичному Інтернет-каналі ELLO. І про що я точно не можу промовчати, так це про те, що вже зараз я працюю з дуже цікавим і талановитим режисером над наступним своїм кліпом, який, я сподіваюся, порадує всіх вас не менше ».

Режисером кліпу «Талісман» став Павло Худяков. Після довгих роздумів Сергій вибрав саме цього режисера, який зарекомендував себе, як один з кращих і найвідоміших режисерів-кліпмейкерів Росії. Для зйомок цього кліпу розглядалося кілька сценаріїв, в тому числі і фільмові, сюжетні. Але остаточним рішенням режисера став дуже простий, але стильний кліп: презентація артиста Сергія Артем'єва. Ніяких хитромудрих сюжетів, тільки співак і все. Крім того, за запропонованою задумом Сергія, Павло Худяков зняв на початку і в кінці кліпу маленький хрестик, який співак стискав у долонях. «Як би там не було, Росія - православна країна і наші глядачі це зрозуміють», - сказав Сергій.

Сергій Артем'єв - співак, музикант, композитор. Це нове ім'я на російській естраді. Його творчість передає істинність емоцій, зворушливість і душевність. Такі пісні і такого артиста дійсно давно чекали. Справжній російський чоловік. Красивий і щирий. Пісні Сергія прості і зрозумілі кожному, вони поєднують в собі мелодизм - глибоке, різноманітне звучання музики - і тексти, які зворушують своєю чесністю і простотою сприйняття.

У репертуар артиста входять такі треки як «Талісман», «Літаком», «Серце болить», «Дихати заради любові», «За тобою», «Хоче», «Давай наллємо», «Вулиці Петербурга». Вони всі різні, з різним посиланням, з різною, але доброю енергетикою, - і це багато чого варте!

У планах артиста зйомка ще двох кліпів на треки «Літаком» і «Дихати заради любові», музичні критики вже пророкують даними пісням потрапляння в верхівки хіт-парадів радіо і ТБ.

Є також один трек, до запису якого Сергій готується з особливим трепетом. Це дуже гарний музичний дует зі співачкою, яку люблять, слухають і обожнюють шанувальники не тільки Росії, але і країн зарубіжжя. Запис треку відбудеться восени 2011 року в Москві.