Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Італія чекає вибачень від президента Франції Макрона

Опубликовано: 24.10.2018

Віце-прем’єр-міністр Італії Луїджі Ді Майо (Luigi Di Maio) заявив в четвер, що чекає на вибачення від президента Франції Еммануеля Макрона за його критичні коментарі два дні тому щодо імміграційної політики Італії.

Макрон тоді заявив, що Рим діяв “цинічно і безвідповідально”, коли закрив порти для судна з мігрантами, що дісталося берегів Італії на початку минулого тижня.

Слова Макрона спричинили дипломатичний скандал між двома країнами, серед наслідків якого перенесення прем’єр-міністром Італії Джузеппе Конте (Giuseppe Conte) своєї зустрічі з Макроном з п’ятниці на невизначений термін.

“Ми чекаємо на вибачення. Якщо воно буде, ми зможемо рухатися далі”, сказав Ді Майо у радіо-інтерв’ю. “Завжди є час, щоб зробити крок назад, вибачитися, і розпочати знову”, додав італійський урядовець.

Новий італійський уряд з перших днів почав проводити жорстку імміграційну політику, яка стала об’єктом критики в ЄС, після того, як Рим відмовив прийняти у порти країни гуманітарне судно на борту якого перебували 629 мігрантів.

Мігранти більше 30 годин перебували на борту перевантаженого судна Aquarius, яке належить французькій благодійній організації SOS Mediterranean, намагаючись знайти притулок в Італії чи на Мальті. Пізніше їх прийняв порт Валенсії в Іспанії.

Глава місії з питань біженців ООН, коментуючи ситуацію, наголосив, що Італія не може сама дати ради потоку мігрантів і її не можна звинувачувати у всьому. Європа має діяти активніше, щоб взяти на себе частину проблеми, вважають в ООН.

rss