Навигация по сайту

Популярные статьи

Теги заголовків & SEO (теги HTML) - Посібник для початківців

 1. ЯК ВИГЛЯДАЄТЬСЯ HTML ОГОЛОШЕНЬ?
 2. ЯК ІДЕНТИФІКАЦІЙНИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЗАПИС НА ВАШЕ САЙТІ
 3. ІЕРАРХІЯ ГОЛОВНИХ ТЕГКІВ
 4. ЯК ІНТЕРПРИГУЄ ГОЛОВНІ ТЕХНІКИ
 5. Головні теги у SEO
 6. Наскільки впливовими є теги заголовок SEO
 7. Довжина тегів заголовка
 8. Ключові слова в тегах заголовка
 9. ВИСНОВОК

Теги заголовків - це ієрархічний набір тегів HTML, які використовуються для визначення важливості заголовків у веб-сторінці. Теги заголовків допомагають, показуючи пошуковим системам тему кожного розділу веб-контенту, а також сторінку як окрему сутність. Хоча в цій статті в основному розглядаються теги заголовків з SEO Перспективно, дуже важливо враховувати вашу людську аудиторію під час написання та структурування тегів заголовків.

ЯК ВИГЛЯДАЄТЬСЯ HTML ОГОЛОШЕНЬ?

Реалізація тега заголовка без втручання коду дуже проста. При введенні тегу заголовка потрібно скопіювати код нижче та вставити власний вміст між тегами:

<h1> Назва статті </h1>
<h2> Заголовок статті </h2>
<h3> Підзаголовок статті </h3>
<h4> Підзаголовок статті </h4>
<h5> Підзаголовок статті </h5>
<h6> Підзаголовок статті </h6>

Стиль і дизайн тега заголовка відрізняються від сайту до сайту в залежності від того, як він був закодований. У наведеному вище розділі ми показали, як реалізувати тег заголовка без втручання. Ми можемо змінити стиль тегів заголовків за допомогою втручаючого HTML-коду або за допомогою CSS, але це для іншої статті!

Ось приклад з нашого Сторінки SEO послуг щоб показати, як може виглядати тег [header 1].

Ось приклад з нашого  Сторінки SEO послуг  щоб показати, як може виглядати тег [header 1]

ЯК ІДЕНТИФІКАЦІЙНИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЗАПИС НА ВАШЕ САЙТІ

Є кілька способів це зробити швидко і легко. Перший метод полягає в перевірці вихідного коду. Це може зробити будь-хто з браузера і не вимагає додаткових інструментів програмного забезпечення. Ви перевіряєте вихідний код веб-сторінки, клацнувши правою кнопкою миші та вибравши "перевірити".

Це відкриє вікно, яке виглядає приблизно так
Це відкриє вікно, яке виглядає приблизно так.

Можуть бути тисячі рядків коду, тому ви повинні використовувати функцію пошуку, щоб визначити HTML-код H1
Можуть бути тисячі рядків коду, тому ви повинні використовувати функцію пошуку, щоб визначити HTML-код H1. Натисніть "CTRL + F" для машин Windows і "Command + F" на комп'ютерах Mac, щоб відкрити вікно пошуку. Тепер введіть [h1], [h2], [h3], [h4] або [h5], щоб визначити тег заголовка. Ви можете підібрати вміст до переднього кінця і там ви йдете!

Якщо ви плануєте робити це регулярно, ми рекомендуємо використовувати розширення Google Chrome, щоб зробити процес більш швидким і всеосяжним. Я особисто використовую розширення під назвою "SEO META IN 1 CLICK". Це розширення має додаткові функції, але в основному велике у тегах заголовків підсвічування.

Можна встановити плагін від тут !

Після встановлення воно з'явиться поруч із полем URL у веб-переглядачі. Натисніть її, а потім перейдіть на вкладку "Заголовки", і вона покаже всі теги заголовків на цій сторінці.

Натисніть її, а потім перейдіть на вкладку Заголовки, і вона покаже всі теги заголовків на цій сторінці

ІЕРАРХІЯ ГОЛОВНИХ ТЕГКІВ

Всього є 6 тегів заголовків - H1 - H6. H1 є найважливішим, і в більшості випадків слід використовувати лише один раз на сторінці. Якщо ви відчуваєте потребу в двох тегах H1, ви, ймовірно, повинні розглянути створення нової сторінки спеціально для цього вмісту. В іншому випадку, ви втратите SEO значення з кількома H1s. З цього моменту ви хочете використовувати теги H2 як підзаголовки та заголовки H3 як підзаголовки.

ЯК ІНТЕРПРИГУЄ ГОЛОВНІ ТЕХНІКИ

Теги заголовків можуть бути дуже корисними в отриманні видимості в пошукових системах і, отже, важливо розуміти механіку за тегами заголовків і їх використання в SEO.

Теги призначення використовуються компанією Google для визначення теми сторінки та вмісту сторінки. Теги H1 повинні підсумовувати тему сторінки, і кожен заголовок тега нижче H1 повинен вводити контекстно-релевантний вміст нижче. Наприклад, тег H1 на нашій сторінці створення посилань - це “ Послуги SEO будівель ”. Це містить інформацію про тему сторінки. Наші H2 теги "Фактори для розгляду перед набуттям SEO Backlink" і призводить до розділу, в якому обговорюються різні фактори.

Головні теги у SEO

Давайте поглянемо на теги заголовків, коли вони використовуються для SEO.

Наскільки впливовими є теги заголовок SEO

Існує дебати в рамках спільноти SEO щодо того, наскільки ефективними є теги заголовків, і це може бути досить важко визначити точне значення. Тим не менш, дослідження були зроблені і в цілому роблять висновок, що теги заголовків все ще відіграють важливу роль у SEO, хоча це було зменшено в останні роки.

Довжина тегів заголовка

По-перше, завжди важливо пам'ятати, що ви хочете запропонувати хороший досвід користувача. Тег заголовка повинен точно і коротко описати вміст під ним. Ви також хочете розглянути дизайн веб-сторінки та переконатися, що довжина заголовка не порушує.

Ключові слова в тегах заголовка

Включення ключових слів у теги заголовків корисно для збільшення видимості пошуку, але ключові слова не слід примушувати. Досвід користувачів стає все більш важливим і має бути головним пріоритетом. Якщо ви вирішили використовувати ключові слова в тегах заголовка, переконайтеся, що ви включаєте ті ж ключові слова в тіло копії цього розділу. Google перевірятиме відповідність цих двох елементів.

ВИСНОВОК

Там у вас є - наш посібник для початківців до тегів заголовків! Сподіваюся, ця стаття допомогла вам на шляху до розуміння тегів заголовків і як вони повинні бути реалізовані! Якщо у вас ще є питання, не соромтеся зв'язатися з нашою командою, і ми розповімо вам про все, що не включено до цієї статті.

Поверніться до блогу

ЯК ВИГЛЯДАЄТЬСЯ HTML ОГОЛОШЕНЬ?
ЯК ВИГЛЯДАЄТЬСЯ HTML ОГОЛОШЕНЬ?