Навигация по сайту

Популярные статьи

Технічний список SEO аудиту: Як проаналізувати сайт?

 1. Чому ми проводимо технічний аудит SEO
 2. Як проаналізувати веб-сайт з технічної точки зору?
 3. Індексація та можливість сканування
 4. Ресурси з кодом статусу 4xx та 5xx
 5. 404 сторінки налаштовані правильно
 6. Файл Robots.txt
 7. XML карта сайту
 8. Переадресація
 9. Фіксація www та не-www версій
 10. Версії сайту протоколу HTTP і HTTPS
 11. 301 і 302 перенаправлення
 12. Довгі ланцюги перенаправлення
 13. Сторінки з мета-оновленням
 14. Канонічна мітка
 15. Кодування та технічні фактори
 16. Мобільна привітність
 17. Рамки
 18. W3C HTML і CSS помилки
 19. Занадто великі сторінки
 20. URL-адреси
 21. Динамічні URL-адреси
 22. Посилання
 23. Сторінки з надмірною кількістю посилань
 24. Виконувати зовнішні посилання
 25. Розбиті посилання
 26. Зображення
 27. Елементи на сторінці
 28. Трекери
 29. Консоль пошуку Google (GSC)
 30. Час завантаження сторінки
 31. Добре, я навчився аналізувати веб-сайт… Що далі?

Для багатьох інтернет-маркетологів SEO означає створення зв'язків з повноваженнями, і це все. Але що, якщо ви не можете класифікувати? Ваш сайт не може бути сканований або індексований Google або ваші сторінки завантажуються так повільно, що ваші користувачі залишають перед початком першої цільової сторінки? Першим кроком для проекту SEO повинно бути технічний аудит SEO.

Не кожен отримує SEO в перший раз. Так що, якщо ваша продуктивність в Інтернеті не така, як ви хотіли, не хвилюйтеся. Більшість з нас були там у якийсь момент. Але що ви повинні зробити, щоб виправити цю проблему?

Для початку, SEO не є чорною магією. Там немає нічого, де ви не можете зробити себе, якщо ви витрачаєте час, щоб насправді дізнатися про це. Оскільки SEO - це все про послідовну роботу протягом усього життя сайту. Це не махання чарівною паличкою, а POOF, ви посіли # 1.

Як це триває робота, є основний потік, який диски, як SEO працює.

Як це триває робота, є основний потік, який диски, як SEO працює

І перший приходить аналіз.

Чому ми проводимо технічний аудит SEO

Кожен раз, коли ми починаємо новий проект SEO, ми починаємо з технічного аудиту.

Багато людей просто пов'язують SEO зі створенням зворотних посилань. І хоча зворотні посилання є однією з найважливіших частин SEO, допомагаючи будувати авторитет, є кращі місця для початку.

Сайт, який не може бути сканований Google, або такий, який завантажує користувачів повільно, натискає на відстань, не є корисним. Неважливо, скільки зворотних посилань є, якщо сайт порушений з технічної точки зору. І перед тим, як ми дізнаємося, чи відповідає ваш вміст запитанням аудиторії, або навіть у потрібному місці, щоб відповісти на них.

Чому ми це робимо, коли всі говорять, що SEO - це скільки зворотних посилань ви можете заробити? Звичайно, зворотні посилання є одним з найважливіших сигналів для пошукових систем про ваш сайт. Ви повинні мати посилання з авторитетних сайтів, щоб добре класифікувати.

Але кількість і якість зворотних посилань у вас не має значення, якщо ніхто не може бачити вашу сторінку.

Ваш вміст також повинен бути у потрібному місці. Вона повинна відповідати на запитання користувачів, розважаючи їх достатньо, щоб зберегти їхній інтерес.

А для досягнення результату потрібен час. Ми, SEO, багато разів боремося пояснити клієнтам, чому ми повинні працювати за рік до того, як вони зможуть побачити результати. У Джона Догерті було кілька монет :

Я завжди намагався висунути довгострокову цінність SEO, і це вимагає часу з багатьох причин:

 • Потрібно дати час для проведення аудиту
 • Потрібно дати час, щоб виконати роботу
 • Потрібно дати час, щоб Google змогла промацати все
 • Створення посилань займає багато часу, якщо ви робите це масштабованим чином, коли будуєте решту вашого бізнесу

Якщо ви є експертом з предметів, подібно до мене, ось великий посібник про те, як написати ідеальний вміст.

У цьому посібнику я покажу вам, як аналізувати веб-сайт з технічної точки зору. Для рамки нижче я використовував Структура аудитора WebSite як основа.

SEO можна розділити на три:

 • Технічна SEO (сканування і індексація)
 • SEO на сторінці (оптимізація вмісту)
 • Off-page SEO (будівництво повноважень)

Як проаналізувати веб-сайт з технічної точки зору?


Почнемо з нетехнічного елемента. Просто відкрийте веб-переглядач у режимі гостя та знайдіть свій бренд або бізнес у Google. Або навіть краще, використовуйте Google NCR (No Country Redirect) шляхом пошуку з google.com/ncr .

Ви бачили, чого ви хотіли? Чи є ваш бренд у верхній частині списку? У вас є кілька перелічених сторінок?

(Якщо ваше ім'я бренда загальне, не хвилюйтеся, якщо ви не займаєте перше місце, або навіть на першій сторінці.

Якщо ваш сайт належить до очікуваного, добре. Хоча, якщо це не так, це може бути через технічні проблеми, питання індексації або навіть через покарання.

Якщо ви шукайте наш бренд, Intellyo , ви отримаєте головну сторінку як перший результат і підключені служби, як зазначено нижче. (Ви не побачите блог у найкращих результатах, оскільки 1. він новий, 2. він працює на субдомені.)

)

Навіть якщо ви задоволені результатами, які ви бачили в SERP (сторінках рейтингу пошукової системи), варто переглядати цей посібник і перевіряти всі елементи. Під час написання цієї статті ми виявили кілька незначних можливостей, які ми вирішимо на нашому блозі.

Індексація та можливість сканування

Я не збираюся заглиблюватися в те, як працює Пошуковий пошук Google, і чому важливі індексація та сканування. Метт Каттс , колишній керівник команди webspam в Google має чудове відео про цю тему.

Так що ви отримаєте це зараз точно. Якщо ви хочете самостійно сканувати URL-адреси веб-сайту, Screaming Frog - це, мабуть, найкращий інструмент. Це також допомагає вибирати елементи на місці для аналізу на сторінці SEO.

Але як ви дізнаєтеся, чи ваш сайт або певна сторінка не сканується і не індексується? Існує легкий, спеціальний пошук цього. Для всього типу сайту в Google:

сайт: intellyo.com . (Очевидно, змініть intellyo.com на URL вашого сайту.)

Ви побачите всі сторінки, підключені до вашого сайту, які індексуються Google. Навіть якщо це проста сторінка або субдомен. Усі.

Якщо ви хочете використовувати більш спеціалізований пошук, наприклад, щоб перевірити наявність нової статті в блозі в Google, можна скористатися наступним форматом:

site: blog.intellyo.com як аналізувати сайт . (Змініть URL-адресу та тему на те, що стосується вас)

(Змініть URL-адресу та тему на те, що стосується вас)

Тепер ви побачите лише ті статті, які пов'язані з вашим пошуковим запитом. Цей крихітний трюк допоможе вам заощадити багато часу за допомогою Пошуку Google.

Ресурси з кодом статусу 4xx та 5xx

Ви читаєте статтю, яка посилається на іншу, яка зацікавила вас. Ви натискаєте. І посилання порушено. Дійсно дратує, вірно?

Якщо ви є власником сайту, ви побачите лише те, що ваші користувачі залишилися в певний момент, здавалося б, без причини. Це може бути легко через розірване посилання. Це ще гірше, коли він вказує на один з ваших власних частин вмісту.

Тому, коли ви натрапили на проблему, подібну до наведеної нижче, заохотіть її якомога швидше.

Ресурси з кодом статусу 4xx стосуються помилок клієнта. Найбільш відомим є 404 - не знайдено. Користувачеві вдалося зв'язатися з даним сервером, але сервер не міг знайти запитуваний.

Ресурси з кодом стану 5xx стосуються помилок сервера. Сервер знає, що він зіткнувся з помилкою або не в змозі виконати запит.

Якщо у вас виникли проблеми з кодами статусу, ви можете легко вправляти його у творчий спосіб: https://http.cat . Або менш смішно: https://httpstatuses.com .

404 сторінки налаштовані правильно

Сторінка 404 має дві основні ролі:

 • user: надає інформацію про те, що URL не знайдено,
 • власник сайту: він може допомогти зберегти користувачів на вашому сайті.

Це дійсно важливо, щоб дозволити своїм користувачам дізнатися, що сталося, і чому вони не могли досягти вмісту, який вони спочатку хотіли. 404 сторінки помилок повинні повернути 404 код відповіді. Звучить очевидно, чи не так? Я залишу це тільки цитата з довідки консолі пошуку :

Це схоже на жирафа, який носить тег з назвою "собака". Тільки тому, що він каже, що це собака, не означає, що це насправді собака. Точно так само, оскільки сторінка каже 404, це не означає, що вона повертає 404.

Важливо надати користувачам інформацію, яка їм потрібна, коли вони натискають сторінку 404:

 • Інформація про те, що сторінка, яку вони шукають, не існує,
 • панель навігації (або принаймні кнопку, що веде до вашої домашньої сторінки або сторінки категорії),
 • HTML-карта сайту (не XML-форматування! Хоча XML-карти сайту призначені для павуків пошукових систем, HTML-мапи сайту призначені для користувачів)
 • поле пошуку.

Наразі ми не додали HTML мапи сайту або поля пошуку, але з його зростанням буде. Перш ніж розробляти 404 сторінки, які допоможуть вам зберегти своїх користувачів, це гарна ідея отримати натхнення .

Файл Robots.txt

Robots.txt - це файл, який автоматично сканується роботами, коли вони приходять на ваш сайт. Цей файл містить команди для цих роботів, наприклад, які сторінки повинні або не повинні бути проіндексовані. Вона повинна бути відформатована на основі правил, які дозволять пошуковим системам сканувати та читати.

Цікавий факт: є також people.txt, який є ініціативою для знання людей, що стоять за веб-сайтом. Наприклад ось Google.txt . Для отримання додаткової інформації ось веб-сайт ініціативи ve.

Ви можете перейти до robots.txt кожного сайту, додавши /robots.txt до їх URL-адреси. Наприклад, це блог Intellyo: https://blog.intellyo.com/robots.txt .

txt

Тут ви можете приховати сторінки, які користувачі не повинні знайти, використовуючи пошукові системи. Типовими прихованими сторінками є логіни адміністратора або сторінки подяки (для підписки на розсилку).

Крім того, тут ви можете під’єднатися до вашої карти сайту, щоб легше було знайти сканерів. Ти можеш докладніше про robots.txt у офіційному довіднику Google .

Robots.txt може бути небезпечним для вашого сайту, якщо ви його зміните з якоїсь причини, і ви забудете його. Раніше у мене був клієнт, який заборонив індексувати URL-адресу свого блогу. Він будувався, мав сенс. Але після 3 місяців роботи для 2 співробітників вони все ще не могли зарахувати в Google. Саме тоді вони просили про допомогу. За допомогою простого видалення одного рядка з файлу robots.txt кількість сеансів зросла більш ніж на 10% за тиждень.

Можна обмежити індексацію кількома способами:

 • заборонити індексацію у файлі robots.txt,
 • за тегом X-Robots Noindex,
 • за допомогою тега Noindex Meta.

Якщо ви відчуваєте, що все це трохи переважає, ми можемо допомогти вам у аналізі вашого сайту.

Якщо ви відчуваєте, що все це трохи переважає, ми можемо допомогти вам у аналізі вашого сайту

Сайт дослідження Intellyo

XML карта сайту

Хороша карта сайту XML містить всі сторінки, які ви хочете індексувати. Період. Таким чином, це список сторінок, доступних для сканерів. Потрібно оновити його щоразу, коли нові сторінки додаються до вашого веб-сайту. Ви можете зробити це вручну або, якщо ви використовуєте WordPress або будь-яку іншу велику CMS, ви можете використовувати модуль генератора Sitemap XML.

До Sitemaps можна додати, додавши /sitemap.xml до URL-адреси. Карта сайту Intellyo: https://blog.intellyo.com/sitemap.xml .

Як ви можете бачити, ви можете додати всі сторінки сайту до мапи сайту, а також встановити частоту, коли потрібно, щоб сканери прибули на ваш сайт, пріоритет ваших сторінок і коли вони були змінені в останній час. Для отримання додаткової інформації дотримуйтесь цього посібника у форматі мапи сайту .

Ви можете перевірити та надіслати Google свою карту сайту в консолі пошуку Google.

(Так, ми знаємо про помилки, це в нашому списку звітів про помилки.)

Переадресація

За допомогою переспрямувань можна надсилати користувачам (а також сканерам) іншу URL-адресу. Це корисно, коли ви переміщуєте вміст до іншої URL-адреси. За перенаправленнями ми в основному говоримо про 301 і 302 (або 307) перенаправленнях і мета-оновлення.

Фіксація www та не-www версій

Сайти з www є такою старої школи, чи не так? Тим не менш, багато користувачів використовують його, намагаючись дістатися до будь-яких сайтів. Тому рекомендується одночасно мати www і не-www версію свого сайту. Але це означає, що ви дублюєте свій сайт, так що вам треба подбати.

Ваші розробники можуть легко встановити це переспрямування у файл .htaccess вашого сайту (якщо ви працюєте на сервері Apache) або в будь-якому файлі конфігурації.

Версії сайту протоколу HTTP і HTTPS

Чому HTTPS питання ?

 • Він захищає конфіденційність і безпеку користувачів.
 • HTTPS захищає цілісність вашого веб-сайту.
 • У тесті HTTP проти HTTPS.com, незахищена версія сторінка завантажується на 334% повільніше ніж HTTPS.

HTTPS - це майбутнє Інтернету. Google навіть почав використовувати його як фактор ранжування.

Хоча під час встановлення сертифікатів SSL та налаштування версій HTTP / HTTPS веб-майстри стикаються з технічними проблемами. Якщо сертифікація вашого сайту не підтверджена або закінчена, веб-переглядачі можуть навіть перешкодити користувачам дістатися до неї.

Окрім того, якщо версії HTTP / HTTPS не налаштовані належним чином, ваш сайт буде індексовано Google двічі, що буде означати дублювання вмісту. Дубльований вміст означає "штраф" рано чи пізно.

Тому дуже важливо налаштувати його правильно з 301 перенаправленнями.

301 і 302 перенаправлення

301 Переміщено назавжди

302 Переміщено тимчасово / знайдено

301 переспрямування використовуються в основному, коли у вас є дубльований вміст або ваша URL-адреса змінена, і ви все ще хочете, щоб користувачі перейшли на сторінку. Тому, коли ви постійно переміщуєте вміст.

302 переадресація означає, що переміщення є тимчасовим. Згідно з WebSite Auditor, якщо ви використовуєте 302s замість 301s, пошукові системи можуть продовжувати індексувати старий URL, і нехтувати новим як дублікат, або вони можуть розділити популярність посилання між двома версіями, тим самим завдаючи шкоди рейтингу пошуку.

Я чув багато разів, що ви повинні використовувати 301s, щоб зберегти 80% вашого соку посилання, в іншому випадку (з 302 перенаправленнями) ви втратите всі з них. Хоча за словами Джона Мюллера обидва переадресації передають PageRank.

Довгі ланцюги перенаправлення

Аудитор WebSite має велике резюме щодо цього фактора SEO:

“У деяких випадках, або через погану настройку файлу .htaccess, або через деякі навмисно вжиті заходи, сторінка може мати дві або більше перенаправлення. Настійно рекомендується уникати таких ланцюжків переадресації, які перевищують 2 перенаправлення, оскільки вони можуть бути причиною декількох проблем:

 • Існує велика небезпека, що сторінка не буде індексована, оскільки Google не буде виконувати більше 5 переадресацій .
 • Занадто багато переспрямувань уповільнить швидкість сторінки . Кожне нове переадресація може додати до декількох секунд час завантаження сторінки.
 • Високий показник відмов : користувачі не бажають залишатися на сторінці, яка завантажується більше 3 секунд. "

Сторінки з мета-оновленням

В якості відправної точки перейдемо до цього:

Не використовуйте мета-оновлення!

Що таке мета-оновлення і чому б його не використовувати? Керівництво з перенаправлення МОЗ має чудову відповідь на ці питання:

Мета оновлення - це тип переадресації, що виконується на рівні сторінки, а не на рівні сервера. Вони, як правило, повільніше, а не рекомендована методика SEO. Вони найчастіше асоціюються з п'ятисекундним зворотним відліком з текстом "Якщо ви не переадресовані через п'ять секунд, натисніть тут". Мета оновлення передає деякий сік зв'язку, але не рекомендується як тактика SEO через погану зручність у використанні та втрату каналу зв'язку.

Також, як Джон Мюллер (аналітик веб-майстрів в Google) заявив у 2011 році в Росії Центральний довідковий форум Google для веб-майстрів :

Також, як  Джон Мюллер  (аналітик веб-майстрів в Google) заявив у 2011 році в Росії  Центральний довідковий форум Google для веб-майстрів  :

Тому замість цього використовуйте постійні перенаправлення 301.

Канонічна мітка

Як Yoast описує , rel = canonical елемент, який часто називають "канонічним посиланням" або "канонічним тегом", є елементом HTML, який допомагає майстрам запобігати дублюванню проблем із вмістом. Він робить це, вказавши "канонічну URL-адресу", "бажану" версію веб-сторінки.

Отже, якщо у вас є дубльований вміст (у вас є однаковий вміст або більше, ніж на вашому сайті, або ваш вміст такий самий, як і на іншій сторінці), і хочете уникнути покарання Google, переконайтеся, що ви використовуєте канонічні теги сканери, які є оригінальним вмістом.

Також слід знати про кілька канонічних URL-адрес . Якщо ви використовуєте будь-який плагін SEO, більшість з них автоматично додають канонічний тег до URL. Тому, якщо ви хочете додати канонічний тег, вам слід переписати цей тег і не додавати новий.

Кодування та технічні фактори

Сторінки HTTPS зі змішаним змістом

Що таке змішаний контент?

Змішаний вміст відбувається, коли початковий HTML завантажується через захищене з'єднання HTTPS, але інші ресурси (наприклад, зображення, відео, таблиці стилів, сценарії) завантажуються через небезпечне з'єднання HTTP. Це називається змішаним вмістом, оскільки завантажується вміст HTTP і HTTPS для відображення однієї сторінки, і початковий запит був захищений через HTTPS. Сучасні веб-переглядачі показують попередження про цей тип вмісту, щоб вказати користувачеві, що ця сторінка містить небезпечні ресурси.

HTTPS є надзвичайно важливим для захисту конфіденційності та безпеки ваших користувачів, як я вже згадував вище. Сторінки HTTPS зі змішаним вмістом погіршують цю безпеку. Щоб запобігти цьому, веб-переглядачі можуть навіть заблокувати цей вміст. Тому він також викликає проблеми з користувачем.

Ви повинні переконатися, що на вашому сайті немає змішаного вмісту.

Мобільна привітність

Спочатку мобільний. 2016 рік став поворотним моментом в житті Google і SEO, коли Google оголосив індексація мобільного пристрою . Це означає, що вони використовують мобільний контент для всіх пошукових рейтингів.

Сторона-примітка: вони додали, що, якщо у вас немає сторінки для мобільних пристроїв, не хвилюйтеся, версія для настільного ПК буде сканована.

В основному не має значення, яке саме рішення для мобільних пристроїв ви використовуєте (адаптивний дизайн, динамічне обслуговування або повністю відокремлені сайти), головне, що ваш сайт повинен підтримувати мобільних користувачів.

У минулому (до 2016 року) у Google з'явився також мобільний тег для результатів, які його підтримували. На жаль, з тих пір вона була знищена.

Якщо ви не впевнені, чи ваш сайт оптимізований для мобільних пристроїв, можна перевірити його, використовуючи Інструмент Google PageSpeed ​​Insights . Про тему в нашій статті більше інструменти аналізу веб-сайтів конкурентів .

Рамки

Кадри були видалені з веб-стандартів. Незважаючи на те, що деякі браузери все одно можуть підтримувати його, вона перебуває в процесі її видалення.

<frame> - це елемент HTML, який визначає певну область, в якій може відображатися інший документ HTML. Кадр повинен використовуватися в межах <frameset>.

Використання елемента <frame> не заохочується через певні недоліки, такі як проблеми з продуктивністю та відсутність доступності для користувачів з програмами для читання з екрана. Замість елемента <frame > може бути кращим <iframe> . Тому переконайтеся, що на вашому сайті немає елементів <frame>.

(Першоджерелом статті була частина статті Мережа розробників Mozilla )

W3C HTML і CSS помилки

W3C (World Wide Web Consortium) - головна міжнародна організація стандартів для World Wide Web. Сайти повинні відповідати стандартам W3C.

У сканерах простіше повзати через семантично правильну розмітку. Ось чому розмітка HTML сайту повинна бути дійсною та не містить помилок. Інакше павуки можуть пропустити елементи вашого сайту, зменшуючи тим самим значення сторінки. Щоб знайти помилки з вашим HTML, ви можете скористатися Валідатор W3C .

Хоча помилки HTML можуть викликати серйозні проблеми для пошукових павуків, помилки W3C CSS можуть призвести до проблем з відображеними версіями ваших сторінок. В основному, ваші користувачі не бачитимуть того, до чого вони хочуть. Це може легко призвести до зниження досвіду користувачів. Щоб знайти помилки з вашим CSS, можна скористатися Валідатор W3C .

Доступність важка. Ми також розширюємо можливості всіх проектів Проект A11Y допомогти сліпим людям з вадами зору жити на повному рівні життя. Навіть в онлайн-середовищі. Вони мають контрольні списки, які допомагають вашому сайту бути максимально зручним для користувачів.

Ти можеш запустити аудиторів доступності на своєму сайті, щоб дізнатися, наскільки це сприятливо для людей із вадами зору.

Занадто великі сторінки

Ну, це тема, де я не можу додати жорсткий номер до нього як KPI. В основному, чим більше ваша сторінка, тим повільніше вона завантажується. І як згадувалося, чим повільніше завантажується сторінка, тим більше користувачів відмовляються.

Таким чином, ви повинні знайти баланс. У якості великого пальця правила я рекомендував тримати сторінку нижче 1-2 МБ, але, безумовно, нижче 3 МБ. Однак це не завжди можливо.

Спробуйте зберегти кількість запитів, які запитує ваша сторінка, під час завантаження нижче 50-60. Якщо ви хочете дізнатися, як дізнатися, скільки запитів ви запитуєте або наскільки велика ваша сторінка, слідуйте цій статті .

URL-адреси

Багато залежить від політики URL.

Часто забутий, але важливий, однак, що таке ваша політика URL? Чи використовуєте ви субдомени? Слимаки? Як ваша URL-адреса може допомогти вашим CTR у пошукових системах? Динамічні проти статичних URL-адрес? Зручні (читабельні) URL-адреси? Правила URL-адрес можуть мати великий вплив на ваш SEO.

Динамічні URL-адреси

Якщо вміст сайту зберігається в базі даних і витягується для відображення за запитом, можуть використовуватися динамічні URL-адреси. У цьому випадку сайт служить в основному як шаблон для вмісту. ( Докладніше про динамічні URL-адреси. )

Якщо ви не знаєте, який (динамічний або статичний) тип URL-адреси для вас, Ренд Фішкін має велике резюме .

У "Правилах для веб-майстрів Google" говориться, що "URL-адреси повинні бути чистими для кращої практики, а не динамічними символами".

Крім того, я рекомендую використовувати читабельні URL-адреси, оскільки вони допомагають вашим CTR з пошукових систем.

Найгірша практика, яку я коли-небудь бачив, коли компанія (веб-магазин) використовувала динамічні URL-адреси, на яких щоденно змінювалися кулі URL-адрес. Компанія також платила маркетинговій компанії для побудови зворотних посилань і отримання трафіку для них. І, очевидно, кожна посилання застаріла через 1 день, тому вона вказала на URL, який не існував. Коли я зрозумів, чому вони мали стільки трафіку на своїй сторінці 404 за даними Google Analytics, я був вражений.

Простіше кажучи, переконайтеся, що ваші URL-адреси легко читаються для користувачів і пошукових систем.

Крім того, краще уникати довгих URL-адрес. Тримайте його під 115 символами, і вони будуть читатися користувачами та пошуковими системами.

Посилання

Це велика тема. Скільки посилань і куди вони йдуть, якірні тексти, nofollow або dofollow теги і т.д. Зараз я збираюся зосередитися на реальних технічних елементах.

Сторінки з надмірною кількістю посилань

Занадто багато посилань і лише кілька посилань на сторінці можуть бути червоним прапором. Як правило, я рекомендую мати більше 5 посилань на сторінці, але зберігати їх менше 100. Більше 100 посилань легко можуть бути переважними для ваших користувачів.

Виконувати зовнішні посилання

Як правило, немає ніяких проблем з посиланнями дофотографії. Є лише один випадок, коли це може бути проблемою: якщо ви широко посилаєтеся на нерелевантні або неякісні сайти. Пошукові системи можуть зробити висновок, що ваш сайт продає посилання або бере участь у інших схемах посилань. Тому ви можете отримати покарання через це.

В основному це можна уникнути, тільки вказуючи на якісні сайти та вміст або використовуючи nofollow (вам просто потрібно додати атрибут rel = ”nofollow” до ваших тегів).

Розбиті посилання

Неправильні посилання, навіть якщо вони є внутрішніми або зовнішніми, є поганим знаком для пошукових систем. Це означає, що ваш сайт не є актуальним. Це може призвести до «штрафу», зниження рейтингу. Якщо ви пропустили 1-2 розірвані посилання, або навіть 10-12, не хвилюйтеся. Насправді, для покарання має бути багато непрацюючих посилань, просто виправляйте їх, коли ви їх знайдете.

Ви повинні регулярно контролювати свої посилання. Якщо це порушено, усуньте його, змінивши посилання, видаливши його або будь-яким іншим способом.

Зображення

Зображення як візуальні елементи є важливими частинами ваших сторінок. З технічної точки зору вони мають три головні ролі:

 • вміти завантажувати,
 • завантажуйте якомога швидше,
 • мати альт-текст для тих, хто не бачить зображення.

Зламані або повільні зображення завантаження не мають прямого впливу на SEO, але зменшують досвід користувача. І чим гірше користувач, тим вищий показник відмов, а це поганий сигнал для пошукових систем. Щоб уникнути цих проблем, можна перевірити два чинники:

 • зламані зображення і
 • порожні тексти alt.

Обидва можуть бути легко перевірені, і результати від їх виправлення будуть великими. Таким чином, ви повинні мінімізувати кількість зламаних зображень. Якщо у вас є зламане зображення, або сервер не може надати зображення для користувача, ви повинні заповнити текст alt. Тексти Alt особливо важливі для людей із вадами зору.

Елементи на сторінці

Багато оптимізаторів SEO додають на сторінку елементи для технічних аудитів SEO. Я віддаю перевагу тому, щоб приділити увагу цьому під час проведення аудиту на сторінці (вміст). Незважаючи на те, що це найпоширеніші елементи, варто перевірити, чи додати їх до свого контрольного списку технічного аудиту:

 • порожні теги заголовків,
 • дублікати назв,
 • надто довгі заголовки (бажано нижче 70 символів),
 • порожні мета-описи,
 • дубльовані мета-описи,
 • занадто довгі мета-описи (бажано нижче 165 символів).

Трекери

Я не збираюся заглиблюватися в цю тему. Неможливо пропустити лише один інструмент: Google Search Console.

Консоль пошуку Google (GSC)

GSC або Інструменти для веб-майстрів Google (WMT) відмінно підходять для всіх SEO. Однією з найважливіших функцій є перегляд ключових слів, які шукали ваші відвідувачі, перш ніж переходити на ваш сайт. Ви також можете побачити, за якими ключовими словами ви ранжируєте, скільки вражень ви отримали, як ваш рейтинг кліків і в якій позиції для цих ключових слів.

Проте GSC є набагато більше, ніж рейтинг ключових слів та трафік. Ви отримуєте пропозиції щодо поліпшення зовнішнього вигляду вашого сайту, і ви можете бачити вхідні посилання та внутрішні посилання. Ви також можете налаштувати індексацію (блокувати та видалити ресурси, а також перевірити статус індексу) і встановити все, що пов'язано з скануванням, наприклад статистику сканування та помилки. Нарешті, ви можете подати запит на отримання та візуалізацію, а також перевірити файл robots.txt і sitemap.

Ти можеш досягти GSC тут , а якщо ви хочете дізнатися більше про це, Ви можете зробити це тут . Додавати і перевіряти сайт на ваш обліковий запис GSC не складно. Пам’ятайте, що ви можете досягти свого рейтингу та даних про трафік протягом 90 днів, тому варто експортувати ці дані кожні 3 місяці, щоб ви могли зберігати все. Крім того, ваші дані не перебувають у реальному часі, триває три дні.

У зв'язку з GSC я використовував для перевірки 2 основних елемента під час технічного аудиту SEO:

 • Чи добре реалізована консоль пошуку? (Чи отримуєте ви дані пошуку?)
 • Чи підключена консоль пошуку до Google Analytics (GA)?

Ви можете легко підключити GSC до GA від GA виконайте наступні дії :

 1. Увійдіть до свого облікового запису Analytics.
 2. Натисніть "Адміністратор" і перейдіть до властивості, до якої потрібно включити обмін даними консолі пошуку.
 3. У стовпці PROPERTY натисніть кнопку Параметри властивості.
 4. Прокрутіть вниз до налаштувань консолі пошуку (налаштувати консоль пошуку). Ви повинні побачити URL-адресу вашого веб-сайту, який підтверджує, що веб-сайт підтверджено в консолі пошуку та що ви маєте дозвіл вносити зміни. Якщо URL-адреса не відображається, потрібно додати свій сайт до консолі пошуку.
 5. У розділі "Консоль пошуку" виберіть перегляд звітів, у якому потрібно переглянути дані консолі пошуку.
 6. Натисніть кнопку Зберегти.

Після збереження цих налаштувань можна переглянути результати в меню Придбання / Консоль пошуку.

Час завантаження сторінки

Як згадувалося раніше, час завантаження сторінки не є прямим фактором ранжування. Чим повільніше завантажується сайт, тим більше користувачів відмовляються.

Чим повільніше завантажується сайт, тим більше користувачів відмовляються

Kissmerics 'інфографіки показує, що середній користувач не має терпіння до сторінки, яка завантажується занадто довго:

Чим більше користувачів відмовляються (чим нижчий успішний CTR на вашому сайті), тим гірше ваш рейтинг.

Ще в часи, коли Марісса Майєр була віце-прем'єром Google, вони провели цікавий експеримент про показ 30 результатів (проти 10) у видачі. Теоретично це було дуже привабливим для користувачів, але результати були шокуючими.

«Сторінки, які відображали 30 результатів, мали трафік на них , вражаючи 20% . Компанія Google перевірила різницю завантажень між 10 і 30 сторінками результатів і виявила, що вона була лише половиною секунди . Швидкість - це вбивця .

Добре, я навчився аналізувати веб-сайт… Що далі?

Ви повинні пройти через цей список, зберігаючи ваш сайт у вашому розумі. Інструменти можуть полегшити ваше життя. Як перший крок, я рекомендую Аудитор WebSite або Кричала жаба перевірити всі технічні елементи.

Для часу завантаження сторінки та поради щодо покращення коду сайту рекомендую GTMetrix і PageSpeed ​​Insights . Ми плануємо написати статтю про оптимізацію часу завантаження сторінок. Якщо ви зацікавлені, підпишіться на нашу розсилку і станьте одним з перших, хто отримає повідомлення.

Навіть якщо ваш сайт є досконалим згідно з будь-яким інструментом, не забувайте, що найважливішим фактором для будь-якого SEO та будь-якого інтернет-маркетингу або розробника є те, щоб зробити ваших користувачів щасливими . Користувачі будуть щасливішими, якщо ваш сайт швидко завантажується, у вас немає пошкоджених посилань тощо. І це ваша головна мета?

Ось ще одне велике джерело Оптимізація швидкості сторінки , Перевір!

Ви б додали будь-який елемент до цього списку? У вас є додаткові думки? Дайте мені знати в коментарях!

Але що, якщо ви не можете класифікувати?
Ваш сайт не може бути сканований або індексований Google або ваші сторінки завантажуються так повільно, що ваші користувачі залишають перед початком першої цільової сторінки?
Але що ви повинні зробити, щоб виправити цю проблему?
Чому ми це робимо, коли всі говорять, що SEO - це скільки зворотних посилань ви можете заробити?
Ви бачили, чого ви хотіли?
Чи є ваш бренд у верхній частині списку?
У вас є кілька перелічених сторінок?
Але як ви дізнаєтеся, чи ваш сайт або певна сторінка не сканується і не індексується?
Дійсно дратує, вірно?
Звучить очевидно, чи не так?