Навигация по сайту

Популярные статьи

Технологія просування збочень в Росії

 1. Цілі пропаганди збочень:
 2. Пропаганда збочень в ЗМІ включає:
 3. Сміливіше, товаришу, гласність - наша сила!
 4. Повідомлення з Генеральної прокуратури від 17.08.2015
 5. Відповідь з Міністерства Юстиції РФ від 21.09.2015г.

Як показує аналіз продуктів масової культури - фільмів , музики, телевізійних передач , Контенту інформагентств - то, що недавно здавалося немислимим, сьогодні проникає в наш будинок і починає встановлювати свої порядки. З теми збочень в Росії вже не тільки знято табу, але й відбувається її активне впровадження в суспільство. Під легалізацію пороку навіть підведена наукова база, зокрема, офіційна психіатрія вже не вважає содомію «психічним розладом» і, по суті, прирівняла до норми.

Головні цілі цього процесу очевидні для будь-якої людини, яка знає про існування глобальної політики, - це скорочення населення і руйнування інституту сім'ї з подальшою атомізацією суспільства.

Цілі пропаганди збочень:

 • скорочення населення
 • руйнування інституту сім'ї
 • атомізація суспільства

Відомий фронт боротьби - це тиск, який чиниться на керівництво Росії на міжнародному рівні, і численні спроби дискредитувати російський закон про заборону пропаганди збочень серед дітей, шляхом проведення маніфестацій збоченців і публічних закликів до толерантності. Чого вартий хоча б колективний лист до Володимира Путіна 27 нобелівських лауретів на чолі з самим Гендальфом, точніше актором, що зіграв цю роль, з проханням скасувати заборону на пропаганду збочень серед дітей.

Серйозне занепокоєння викликає і недавнє рішення Європейського суду з прав людини, який вимагав від Італії легалізувати шлюби содомітів в формі «цивільних союзів», як найбільш відповідного способу визнання одностатевих відносин. Що цікаво, саме в напрямку «цивільних союзів» дещо раніше закликав рухати нашу країну і генеральний директор МІА «Росія сьогодні» Дмитро Кисельов .

Прекрасно розуміючи, куди хилить частина російської еліти, яку представляє Кисельов, і враховуючи, що постанови ЄСПЛ носять прецедентний характер, проектами Політична практика та Навчи хорошому направлено Звернення на адресу Генерального прокурора про роз'яснення порядку захисту від політичних рішень цього міжнародного судового органу. Звернення покликане попередити можливе прийняття європейським судом аналогічного рішення проти Росії.

Проте, основним засобом впровадження збочень в російське суспільство служить не зовнішній тиск, як може здатися на перший погляд, а поступове форматування свідомості населення через засоби масової інформації. І цей головний інструмент ми розглянемо докладніше. Пропаганда збочень в ЗМІ включає в себе наступні напрямки.

Пропаганда збочень в ЗМІ включає в себе наступні напрямки

По-перше, це пропаганда через продукти кінематографа. Напевно ви помітили, що останнім часом з'явилося безліч фільмів з збоченцями на другорядних і навіть на головних ролях, а молодіжні комедії не обходяться без жартів або натяків на цю тему.

Пропаганда на телебаченні. Популярні ток-шоу регулярно запрошують до студії усіляких фріків і морально опустилися особистостей. Якщо обговорюється тема содомії, то обов'язково більшу частину ефіру віддадуть педерастів і людям, що належать до них нейтрально і позитивно. Будь-які конструктивні аргументи проти, наприклад, про статистику самогубств, венеричних захворювань або середньої тривалості життя содомітів, будуть просто вирізані в ході монтажу.

Пропаганда ведеться також через музику . Російські музичні канали і радіостанції постійно транслюють безліч пісень і кліпів про одностатеві стосунки, віддаючи особливу перевагу прихильникам толерантного підходу.

газети і глянцеві журнали не тільки постійно висвітлюють ці теми з нейтральною або позитивної сторони, але і використовують іноземні евфемізми типу «гей», «ЛГБТ», «гомосексуалізм», замість традиційних термінів, таких як «педераст», «содоміт», «мужеложец», «збоченець " і так далі.

Основні російські інформаційні агентства також використовують виключно толерантну лексику і не упускають можливості розповісти на всю країну про чергову дурною витівки якогось фріка, зробивши йому рекламу. А на будь-яких публічних ходах збоченців, журналістів часто присутні більше ніж педерастів, хоча хто з них хто - де й не розбереш ...

Пропаганда активно ведеться і в Інтернеті, де створено безліч груп в соціальних мережах і сайтів, що просувають збочення. Редакції таких видань зазвичай спонсоруються через всілякі НВО, які найчастіше борються за свободу, рівність і братерство для педерастів.

Одне з нововведень, поки тільки набирають обертів, - це пропаганда збочень в комп'ютерних іграх . Не дарма компанія Electronic Arts кілька років поспіль визнавалася в США найкращим роботодавцем в світі для содомітів.

Пропаганда збочень в ЗМІ включає:

 • пропаганду через продукти кінематографа
 • пропаганду на телебаченні
 • пропаганду через музику
 • пропаганду через пресу і печатку
 • пропаганду через інформаційні агентства
 • пропаганду в Інтернеті
 • пропаганду через комп'ютерні ігри

Кожне з цих напрямків має свої особливості, але базовий принцип скрізь один і той же - це вибір відповідного інформаційного приводу і його подача і тиражування в нейтральному або позитивному світлі. Погодьтеся, адже вплив на аудиторію буде кардинально відрізнятися, в залежності від обраної теми: зняти фільм про багатодітну сім'ю або взяти для сюжету зворушливу історію загибелі юного педераста; опублікувати статтю про матір-героїню або розповісти своїм читачам про те, як чудово ростуть діти в сім'ях содомітів; зробити репортаж, як збирають урожай на полях, або присвятити його збоченця, який мужньо бореться за свої права.

Важливу роль в цьому процесі відіграють і виступи лідерів громадської думки, деякі з яких навіть відкрито вимагають дозволити їм пропагувати збочення серед дітей.

Ось тільки тих, хто буде вважатися лідером громадської думки, експертом і навіть талантом, в переважній більшості випадків визначають все ті ж ЗМІ, і тому саме вони відіграють ключову роль в просуванні збочень в суспільстві.

ставлення редакції будь-якого видання до содомітам, служить одним з головних критеріїв того, працює це ЗМІ на інтереси суспільства або на його деградацію. Відмова від засудження пороку, або двозначні або невизначені формулювання з цього питання патріотично налаштованими громадянами повинні розцінюватися як антинародна і антисуспільна позиція.

Завдання цього огляду, не в тому, щоб викликати ненависть до збоченцям, а в тому, щоб показати глобальний і керований характер процесу впровадження збочень в суспільстві і донести розуміння серйозності загрози до максимального числа громадян. Закликаємо вас доступними засобами поширювати цю інформацію і включатися в роботу по відродженню моральності в ЗМІ.

Сміливіше, товаришу, гласність - наша сила!

В юридичних питаннях підтримку «Навчи хорошому» надає проект. Шаблони для відправки заяв до органів влади знаходяться в розділі «Звернися до влади» . Інші справи знаходяться в розділі «Наші акції» .

Генеральному прокурору
Російської Федерації
Ю. Я. Чайці
125993, Росія, Москва
вул. Б.Дмітровка, д. 15а ГСП 3

ЗВЕРНЕННЯ

про роз'яснення порядку захисту від політичних рішень ЄСПЛ

Шановний Юрію Яковичу!

21 липня 2015 року Європейський Суд з прав людини (далі - ЄСПЛ) у справі «Оліарі та інші проти Італії» (Case of Oliari and others v. Italy) №18766 / 11 і №36030 / 11 зажадав від Італії надати одностатевим парам можливості для оформлення відносин, зокрема, визнати зареєстроване партнерство - цивільний союз для представників ЛГБТ-спільнот.

Відповідно до Європейської Конвенції «Про захист прав людини і основних свобод» від 4 листопада 1950 року рішення ЄСПЛ мають прецедентний характер.

Покажчик на справу: http://hudoc.echr.coe.int/eng?i=001-156265

Як відомо, останнім часом Європейський Суд з прав людини використовується як політичний інструмент, що, крім численних фактів, також підтверджується словами Президента Російської Федерації, висловленими в Ялті 14 серпня 2014 року на зустрічі з членами фракцій політичних партій у Державній Думі: «З приводу суду європейського з прав людини. Так, дійсно, я згоден, він приймає дуже багато політизовані рішення і далекі від того, для чого він створювався, - він не регулює правові відносини і не захищає ніякі права, а просто виконує якусь - то політичну функцію ».

6 лютого 2015 року Президентом США була підписана нова редакція Стратегії національної безпеки США (National Security Strategy, Feb 2015), в якій зазначається, що «Американське лідерство - це глобальна сила добра, але воно грунтується на наших вічних національних інтересах. Ми будемо лідирувати з позиції сили. Однак американська винятковість грунтується не тільки на силі нашого зброї і економіки. Перш за все, це продукт наших засадничих цінностей. Американські цінності є відображенням загальних цінностей, які ми відстоюємо в усьому світі. Це етнічні та релігійні меншини, люди з обмеженими можливостями, лесбіянки, гомосексуалісти, бісексуали і трансгендери, переміщені особи, а також робітники-мігранти »

23 березня 2015 року Рада Безпеки Російської Федерації опублікував заяву «Про Стратегію національної безпеки США», в якому висловив офіційну позицію Росії, що Стратегія національної безпеки США «розроблена на основі принципу американської винятковості, права на односторонні дії стосовно захисту і просування інтересів США в світі і несе в собі активний антиросійський заряд ».

14 липня 2015 року Конституційний Суд Російської Федерації (далі - КС РФ) проголосив Постанова по справі про обов'язкову силу рішень ЄСПЛ на території Росії. У Постанові КС РФ сказано, що Росія в 1996 році визнала юрисдикцію Європейського Суду з прав людини обов'язкової з питань тлумачення і застосування Конвенції про захист прав людини і основних свобод і Протоколів до неї. Однак рішення ЄСПЛ, які містять оцінку національного законодавства або стосуються необхідності зміни його положень, підлягають застосуванню лише в разі, коли вони не суперечать Конституції РФ.

Як відомо, сьогодні на території Російської Федерації ведеться системна діяльність на підрив національної безпеки Росії шляхом інформаційно-психологічного впливу на особистість за допомогою використання технологій інформаційного моделювання суспільства через вплив на свідомість людини шляхом культурного переформатування. Даними технологіями конструюється суспільну свідомість під створення ефективного інструменту для досягнення технології «ненасильницького» захоплення влади. Зокрема, ведеться активна пропаганда гомосексуалізму і збочень. Наприклад, одним з елементів такої пропаганди, є відоме видовищний захід «Loshadka Party», яке проводиться в Москві і Санкт-Петербурзі (офіційна сторінка: https://vk.com/loshadkaprty )

Результати прихованої пропаганди ЛГБТ в Росії і прецедентний характер рішень ЄСПЛ, справа «Оліарі та інші проти Італії» від 21 липня 2015 року можуть бути використані деякими іноземними державами, при зверненні ЛГБТ спільнот Росії в ЄСПЛ з вимогою визнати гомосексуальні шлюби законними на території РФ, в якості політичного тиску на Росію, що може істотно вплинути на безпеку держави, і відповідно, на безпеку громадян Росії.

У зв'язку з потенційною загрозою правам і свободам громадян Росії, викликаної можливими політичними рішеннями ЄСПЛ, враховуючи ст.ст. 38, 55 Конституції Російської Федерації, на підставі Федерального закону «Про порядок розгляду звернень громадян Російської Федерації» від 2 травня 2006 року № 59-ФЗ і ст. 27 Федерального закону «Про прокуратуру Російської Федерації» від 17 січня 1992 року №2202-1, прошу дати правову оцінку можливих наслідків для Росії подібних рішень ЄСПЛ, керуючись Сімейним Кодексом Російської Федерації і нормами цивільного права, і роз'яснити порядок захисту прав і свобод у разі прийняття ЄСПЛ рішень проти Росії з вимогою надати одностатевим парам можливості для оформлення відносин, зокрема, визнати зареєстроване партнерство - цивільний союз для представників ЛГБТ-спільнот.

Прошу повідомити про результати розгляду звернення в установленому порядку.

Інформую про те, що копії цього звернення були направлені:

 1. Голові Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації

Наришкіну Сергію Євгеновичу

 1. Голові комітету Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації з безпеки і протидії корупції

Яровий Ірині Анатоліївні

 1. Голові комітету Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації з економічної політики і підприємництва

Федорову Євгенію Олексійовичу

5 серпня 2015 р

Повідомлення з Генеральної прокуратури від 17.08.2015

2015

Відповідь з Міністерства Юстиції РФ від 21.09.2015г.

2015г

Int/eng?